האנטומיה של גריי: השאלות הפתוחות לקראת סיום הפגרה

האנטומיה של גריי חוזרת מפגרת החורף וסנונית ליס מזכירה אילו שאלות פתוחות גרמו לצופים לכסוס ציפורניים ולחכות להמשך העונה

אחרי פגרת חורף שגרמה לצופים למריטת עצבים מהסוג שאפילו ד"ר אמיליה שפרד לא תוכל לטפל בה, "האנטומיה של גריי" סוף סוף חוזרת. רגע לפני שהרופאים שבורי הלב וחטובי הגזרה יחזרו לרצד על המסכים, אנו מביאים לכם את השאלות הפתוחות שגרמו לנו לכסוס ציפורניים:

מה יקרה עם ג'ו והדמות המסתורית מעברה? הפרק הקודם נגמר בקליף האנגר מטורף, כשדמות מאיימת מעברה של ג'ו הופיעה בפתאומיות בבית החולים. מה יתרחש כתוצאה מהמפגש הזה? האם ג'ו סוף סוף תצליח לפתוח דף חדש? האם אלכס באמת ימצא את עצמו הפעם בכלא? האם הרופאים יצליחו להציל את הילד המתוק שג'ו מיהרה להושיע לפני שנתקלה באורח הלא קרוא?

איזה תפקיד תגלם בת'אני ג'וי? במהלך הפגרה דיווחו אתרי החדשות שכוכבת "מגרש ביתי", בת'אני ג'וי, תצטרף לקאסט "האנטומיה של גריי". איזה תפקיד היא תגלם? אם אתם לא יכולים לחכות לתשובה, תוכלו למצוא רמז כאן.

האנטומיה של גריי: השאלות הפתוחות לקראת סיום הפגרה

האם ג'קסון ומאגי באמת יהיו יחד? אחד מקווי העלילה שמעוררים את ההתנגדות הרבה ביותר בקרב צופים רבים, ואני ביניהם, הוא הזוגיות המתרקמת בין ג'קסון למאגי. זה לא רק בגלל שהם סוג של אחים חורגים, אלא בגלל הקטיעה המגושמת של היחסים בין ג'קסון לבין אפריל וחוסר ההתאמה המוחלט בין ג'קסון ומגי. האם בכל זאת נראה את גילוי העריות המשונה הזה על המסך, או שיוצרי הסדרה יחסכו מאתנו את העונג המפוקפק?

האנטומיה של גריי: השאלות הפתוחות לקראת סיום הפגרה

מה יקרה עם חיי האהבה של מרדית'? אם יש מישהי שמגיע לה רומן סוער ומתגמל – זו מרדית', והפעם לא עם גברים שהארוסות שלהם קמות לתחייה בבקשה. מאז לכתו של ריגס, משבצת בן הזוג של מרדית' פנוייה, ומסקרן יהיה לגלות מי ימלא אותה. אין ספק שהוא יאלץ להכנס לכמה זוגות של נעליים גדולות.

מה יקרה עם ביילי ובן? לקראת סדרת הספין-אוף הלוהטת שלו, היחסים בין ביילי ובן הצטננו. מנהלת בית החולים לא התלהבה מכך שבעלה החליט להפוך לכבאי מאחורי גבה. האם היא תצליח לסלוח לו או שהתסריטאים יפרידו ביניהם? מה יעלה בגורל הזוגיות הזו כשבן כבר לא ישמש כדמות קבועה בסדרה?

האנטומיה של גריי: השאלות הפתוחות לקראת סיום הפגרה

מה באמת קרה בין דה-לוקה לבין סאם? קראו לי חשדנית, אבל אני לא קונה את זה שהאקסית של דה-לוקה נחתה במקרה להתמחות בבית החולים שבו הוא עובד. בהמשך העונה יש לשער שנגלה מה קרה בין השניים בעבר ולאן הקשר הזה הולך, חוץ מלמיטת חדר הכוננות החורקת.

מה יעלה בגורל חיי האהבה של אפריל, אואן ואמיליה? בין אם ג'קסון יהיה עם מאגי או לא, נראה שהפעם זה באמת נגמר בינו לבין אפריל. מי יהיה הבא שיכבוש את לבה של הג'ינג'ית הנמרצת? גם אואן ואמיליה נפרדו סופית ויהיה מעניין לגלות אילו הפתעות רומנטיות יחכו לכל אחד מהם.

"האנטומיה של גריי" מ-22.1 ב-21:15 ב-yes DRAMA וב-yes VOD

בואו לדבר על זה בדף הפייסבוק הרשמי!

 

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *