האנטומיה של גריי חוזרת – השאלות הפתוחות

האנטומיה של גריי חוזרת מפגרה (21.1, 21:15, yes DRAMA, yes VOD) ואנחנו מזכירים לכם את השאלות הפתוחות שעשו לנו חשק להזעיק מומחה

  1. מה יעלה בגורל קים ושמידט? בפעם האחרונה שראינו אותם, הם היו בעיצומו של אקט סקסי ופוטוגני באמבולנס. אלא שהסערה האדירה גרמה לקו חשמל ליפול על האמבולנס ולסכן את חייהם. האם הם ירקדו יחדיו באירוויזיון שיערך בתל אביב, או שניאלץ להיפרד מהם? האם אחד מהם יישאר שבור לב? אנחנו מקווים שיהיה לנו תירוץ להשתמש בכינוי הזוגי "קיט"!
    150627 8167
  2. מה יקרה עם מרדית' ודה-לוקה? בפרק הקודם דה-לוקה סוף סוף בישר למר' שיש לו רגשות כלפיה. מה היא תשיב? האם נראה את השניים האלה יחד? כי זה מרגיש קצת כמו גילוי עריות, יש להודות.

3. מה יקרה עם מרדית' ולינק? מצד שני, גם לינק התחיל לחזר אחרי מר. האם נראה התפתחויות לוהטות דווקא מהכיוון הזה?

לינק

4. איך יגיב אואן לבשורה של טדי? כשעזבנו אותם, אואן בדיוק גילה שטדי נושאת את ילדו, בטיימינג מושלם, בדיוק כשהדברים התחילו להסתדר בינו לבין אמיליה. לאן כל זה ילך?

טדי

5. ומה לגבי אואן ואמיליה? האם הקשר הזה, שנע בין נישואין משונים, גידול מוח, אימוץ ילדים וגמילה מסמים ישרוד את ההריון החדש של טדי? שמישהו יארגן לנו מנה. של פופקרן, כמובן.

אמיל

6. האם קת'רין תשרוד את הגידול הקטלני? קת'רין, כזכור, אובחנה עם גידול קטלני בצווארה שמאיים על ניידותה ועל חייה. האם היא תצליח לשרוד אותו? אנחנו לעולם לא נהמר נגדה.

קתרין

7. מגי וג'קסון יחזיקו מעמד? מגי עמדה להרחיק את ג'קסון מחייה כשגילתה על מצבה של אמו. האם הגידול יעניק סיכוי חדש ליחסיהם של האחים החורגים לבית לאניסטר-אייברי-גריי-פירס?

מגי

8. ביילי ובן כבר לא? בפרק הקודם גילינו שביילי העיפה את בן מהבית כי היא במתח. אין ספק שחיים לצד גבר כמו בן בהחלט מאיצים את הדופק לעתים קרובות.

ביילי

9. סיסי תחזיק מעמד? השדכנית החפרנית סוף סוף זכתה לאיבר שעשוי להציל את חייה, ואת עור התוף של רופאי בית החולים שמוכנים להתחתן רק כדי שהיא תפסיק להציק להם. הפסקת החשמל איימה על ביצוע ניתוח ההשתלה של סיסי. האם היא תשרוד את האירוע?

האנטומיה של גריי בפרקים חדשים – משני, 21.1, 21:15, ב-yes DRAMA וב-yes VOD.

בואו לדבר על זה בדף הפייסבוק הרשמי!

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *