האנטומיה של גריי: חלום כחול

האנטומיה של גריי חוזרת! סנונית ליס התמקמה במשרד של הצ'יף וכותבת על פרק הפתיחה הכפול של סדרת בית החולים הלוהטת. זהירות, ספוילרים

צפיתי בפרקי תחילת עונה 15 של "האנטומיה של גריי" אחרי יומיים שבהם הפיד שלי הוצף בפוסטיי #למהלאהתלוננת. סיפורים רבים מספור של נשים שאני אוהבת מקרוב או מכירה מרחוק, קורעי לב, מזעזעים ויומיומיים עד שבא לצרוח. למרות שמעט מדי השתנה, חלק מהסיפורים האלה מזכירים שיש דברים שהיום נחשבים למוקצים, ופעם נחשבו לחלק מהשגרה. רבים מהם לא ידענו איך לכנות ולא היה למי לספר, רק ידענו שהגבולות שלנו נרמסו, שעשו לנו משהו שלא אמור להיות בסדר.

השינוי שעברה "האנטומיה של גריי" מאז שהושקה, משקף גם הוא את המגמה הזו. נדמה שאף רשת שפויה לא הייתה יוצרת כיום סדרה על מתמחה צעירה שאחד מהבכירים לה שוכב איתה וממשיך לפתות אותה בקסם אישי שקשה לעמוד בפניו, בלי לספר לה שהוא נשוי. "האנטומיה של גריי", שמבחינות רבות הייתה חדשנית גם אז (גיוון אתני, הצגת זוגות חד מיניים ומודל יופי רבגוני), התבגרה יחד עם הקהל שלה והשכילה להתמקד בעונות האחרונות בגיבורה חזקה – כזו ששרדה אחרי הגבר הנשוי והבכיר שפיתה אותה, שיצרה עולם שלם שלא סובב סביב גבר.

אבל עם כל הכבוד לזמן של מר עם עצמה, פתיחת העונה ה-15 מבהירה שהגיבורה וקהל הצופות כבר רעבות לתחליף מק'דרימי הולם (ואל תזכירו לי את ריגס, הוא בשום פנים ואופן לא הצליח למלא את הנעליים האלה). והנה סימן לכך שאת מוכנה לגבר הבא: כשאת חולמת חלומות לא ראויים על אנשים שבשום פנים לא היית חושבת להכניס למיטה, כנראה שאת שם.

בינתיים הצוות זוכה לשחקן חיזוק שאמור לתפקד כאליל אורתופדיה, אבל נראה כמו מישהו שברח מהסט של "קרוב רחוק" ומתהדר בכינוי המשכנע "לינק". הוא מגלה במר עניין, אבל ספק אם הוא האיש המתאים כדי לקבע לה את הלב. יש גם את ד"ר קים, שעשוי לחמם את מיטותיהם השוממות של כמה מהגברברים בבית החולים.

האנטומיה של גריי 15

קייס סטאדי: בפרק פתיחת העונה הכפול דה לוקה מציל את חייהם של ג'קסון ומגי מתאונת דרכים. ג'קסון, שקצת מתחרפן מכל מה שקרה לו, סוגשל מציע נישואין למגי ומקריפ אותה. האשה שממנה הציל אותם דה-לוקה דורסת לבסוף צעירה אומללה, ומתגלה כשדכנית בסגנון הישן והטוב – שילוב בשר ודם בין טינדר לבין דודה חסרת עכבות. מר, שהחלומות הרטובים שלה מייצרים מספיק נוזלים כדי לפתור את משבר המים הארצי, מבינה את הרמז ושוכרת את שירותיה.

טדי, מצידה, מגיעה לסיאטל, אך כשהיא מבינה שאואן ואימיליה פתחו סניף מקומי לבית השנטי, היא בורחת בלי לגלות לאואן שהיא נושאת את ילדו. ג'ו חוזרת לבית החולים כדי להציל את העולם בעזרת רעיון מבריק עליו חשבה תוך שהיא נראית מדהים בביקיני על שפת הים. קורה לכולנו, לא? ביילי, מצדה, מחפשת מחליף במקום טדי שהבריזה, ומוצאת פתרון מפתיע.

מתוך: האנטומיה של גריי

ד"ר של כבוד: דה לוקה, שהציל את חייהם של ג'קסון (מה היינו עושים בלעדיו בסדרה), מגי והמתמחה המעצבן רוי (היינו מסתדרים בלעדיך מצוין).

טוויסט השבוע: "צ'יף אלכס" – אתם חייבים להודות שזה נשמע מצחיק כמו שזה נראה.

תזעיקו רופא ל… טדי, שגילתה שבזמן שהיא הייתה עסוקה בליצור עובר, אמיליה ואואן איכשהו הפכו הורים לתינוק ולמתבגרת.
.
מכות החשמל של השבוע:

  • אואן ואימיליה מנסים לעשות את זה על הספה, עד שהם נזכרים שיש להם בבית שני ילדים שכבר יש להם מספיק בעיות.
  • לינק (AKA אורתו גוד) נכנס לחדר הטיפולים של נישה, שבטוחה שכבר הגיעה לגן עדן.


    מוסר ההשכל של השבוע:
    אם תכננתם לענג את עצמכם בעזרת מיכל של ספריי לשיער, עדיף לוותר.ציטוט השבוע
    "תני לי חמש דקות כדי להסביר למה העתיד כאן. העתיד הוא עכשיו והעתיד הוא אני. העתיד שלי. עתיד הרפואה שלי. – ג'ו, רהוטה מתמיד


"האנטומיה של גריי 15" – שני, 21:15, yes DRAMA ו-yes VOD.
בואו לדבר על זה בדף הפייסבוק הרשמי!

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *