האנטומיה של גריי: חשבון של אהבה

בסלואן-ממוריאל מתפתחת דרמה שעומדת להקריס את כל מערכות הגוף והנפש. מרינה קיגל הצטיידה במחשבון ומד לחץ דם ויצאה לחקור מקרוב אנשים שמוכנים להקריב את הדברים היקרים להם ביותר, למען אנשים שיקרים להם ביותר. זהירות, ספויילרים!

הכל מתחיל מזה שמגי מחליטה להנהיג בבית חולים "חדרי מצב רוח" שמתישהו הולכים לשמש מטופלים, אבל בינתיים הם משמשים את הרופאים שלנו למטרות שונות – לעבוד על מחקר גלולת האבחון (מרדית'), לשחק "טטריס" עדלאידע (ביילי), לנהל שיחות נפש ולעשות סקס (נחשו מי).

משולש האהבה ההריוני של קורסיק-טדי-אואן ממשיך להסתבך – בזמן שקורסיק מתרגל נשימות בקורס הכנה ללידה, צוואר הרחם של טדי מחליט שדי ואילו אואן מנצל את ההזדמנות כדי ללמד את טדי לדבר אל התינוקת שלה בעודה ברחם. שוב קורסיק נכנס ברגע לא נכון ונאלץ לקיים עם אואן שיחת "יחסינו לאן".

שיחת "יחסינו לאן" מתנהלת גם בין מרדית' לדה-לוקה וגם בין אמיליה ולינק. ואם ג'ו לא הייתה מעמידה פני ישנה, אולי גם בינה לבין קרב, אבל היא הייתה מאד משכנעת ולכן תצטרכו לחכות לפרק הבא. המפגעים של הפרקים הקודמים מקרינים ומהדהדים בליבותיהם ובראשיהם של הרופאים הלוהטים שלנו וזה עוד לא הסוף, כך נראה.

חשבתם פעם מי פוגע בנו במקומות הכי כואבים? האנשים הקרובים ביותר אלינו ומערכת היחסים שלנו איתם. מצד אחד, הם גורמים לנו לצלקות נפשיות, אבל מצד שני, הרבה פעמים הם היחידים שיודעים את כל התשובות וזה משהו שצריך לזכור בכל פעם שעולה אצלנו מפלס הכעס. אולי אנחנו גם פוגעים בהם ולא משנה כמה קרובים הם יהיו, יום אחד הם יכולים להיעלם. אז תעשו חשבון. חשבון של אהבה.

ד"ר של כבוד… וובר המלך, שלומד מושגים של העולם החדש ומגלה שמגדר לא חייב להיות בינארי. וזה לא קל, במיוחד אם מכריחים אותך לא להניח מגדר של אף אחד אפילו כשהמנותח.ת נמצא.ת על שולחן הניתוחים מולך.

תזעיקו רופא ל… קורסיק שמאבד את זה. גם אתם ראיתם וריד פועם במצח שלו?

מכת החשמל של השבוע… לאמיליה שצריכה סוף סוף ללמוד לנהל מערכת יחסים נורמלית.

הרגע המרגש של השבוע… ג'קסון מדבר על אמא שלו וקולו חנוק מדמעות. פשוט דורש חיבוק!

תגיות:

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *