האנטומיה של גריי: טיסה (לא) נעימה

התגעגעתם לפרק אסונות מורט עצבים מבית "האנטומיה של גריי"? סנונית ליס עלתה עם מרדית' וריגס לטיסה שדבר בה לא התנהל כצפוי. הדקו את החגורות וקראו את טור המעקב השבועי שלנו. זהירות, ספוילרים!

קייס סטאדי: תגידו מה שתגידו על מרדית' גריי, אין ספק שלבחורה יש נפש מפלדה. אחרת, קשה להסביר איך אחרי כל מה שהיא עברה כתוצאה מטיסה (מותה של לקסי, מותו של מארק, חשש לחייו של דרק שלא האריך ימים לצערנו – חוויה מצלקת לכל הדעות) היא עוד מצליחה לעלות למטוס ולצפות ליהנות עליו מקצת Me time. אבל רצה הגורל, ומרדית' עולה לטיסה, ולא סתם טיסה – כזו שגם ריגס נמצא עליה, והפלא ופלא, הם מוצאים את עצמם כסא לצד כסא, כמעט, כשביניהם נוסעת שהזדמנה למושב הכי מעיק במטוס. השניים מתווכחים, חולקים רגע בלתי נשכח בתא השירותים, ממשיכים לריב, ואז – המטוס נקלע למערבולות וסכנה אמיתית נשקפת לכמה מנוסעיו.

מר וריגס מיד הופכים לגרסאות המעופפת של מק'גייוור: מר מצילה את חייו של מי שנראה כתאומו האבוד של לאון שניידרובסקי, בעזרת קשית, מזרק ואותה נוסעת אומללה שנקלעה לקלחת. גם ריגס לא מבזבז את הזמן, ומציל את חייו של נוסע אחר בעזרת גלולות נגד אין אונות ודייל מבוהל. בין לבין, רופא שיניים לילדים ודיילת מנצלים את המומנטום כדי להתחיל, כל אחד בתורו, עם מרדית' וריגס – כי אין הזדמנות טובה יותר לתכנן את הדייט הבא, מאשר כשהמטוס שאתם נמצאים עליו עומד להתרסק. רק בסוף הטיסה, אחרי שהכל מסתיים בשלום, מר חושפת את האמת – יש טראומות שאפילו היא לא מצליחה להתאושש מהן. גם היא, החזקה בנשים, נותרה מצולקת, חוששת לעלות שוב על הטיסה של הלב, להרפות מהאיש שאיבדה ולנסות שוב לגעת בשמים. האם הטיסה הזו, שנחתה באופן לא צפוי, תשנה גם את היעד הבטוח שאליו תכננה להגיע מרדית'? נגלה בפרקים הבאים.

טוויסט השבוע: הפלאשבקים מכריסטינה ודרק. אפילו אם רק לשנייה ובהבזק פוסט טראומטי, היה תענוג לראות אותם על המסך. וחוץ מזה הנוסעים מתבקשים להדק את חגורות הבטיחות ולהצמד למושבים שלהם – אחרי הרבה, אבל הרבה מאד טלטלות, זה סוף סוף קורה – מרדית אומרת לריגס כן. לפחות עד ששוב תשנה את דעתה.


תזעיקו רופא: לאמא האומללה שבעלה קנה לה בהפתעה כרטיסים לחופשה, ובמקרה מצא לעצמו מושב שקט, הרחק מהזאטוט הבוכה שלהם, ועכשיו צריכה להתמודד לא רק עם טיסה לצד ילד מבוהל, אלא גם עם הנוסע הכי מעיק בעולם.

ד"ר של כבוד: ריגס, שממשיך להיות בעניין של מרדית', להבין אותה, לחזר אחריה ולדחות את חיזוריהן של יפהפיות סביבו, למרות שהיא משגעת אותו ושולחת לו סימנים סותרים – כמו למשל להגיד לו שהיא לא בעניין שלו מיד אחרי שהיא מצטרפת איתו למועדון ה-10,000 רגל. כנראה שזה נכון מה שאומרים, ושההתמדה באמת משתלמת.

ציטוט השבוע:

One of the most unpredictable things about encountering turbulence is its aftermath. Everything’s been shaken up. Undone. Turned on its head. So if you have the choice to avoid the plane crash, do you take it? Do you play it safe? Or do you get on board…and take your chances ~ Meredith Grey

"אחד מהדברים הבלתי צפויים בהתקלות במערבולות הוא הרגע שאחרי. הכל הזדעזע, נפרם, התהפך. אז אם יש לכם אפשרות להמנע מהתרסקות מטוס, האם אתם בוחרים בה? האם תלכו על בטוח או שתעלו לטיסה ותיקחו את הסיכון?"

"האנטומיה של גריי" – בכל שני ב-21:15 ב-yesDrama וב-yesVOD.

בואו לדבר על זה בדף הפייסבוק הרשמי!

תגיות:

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *