האנטומיה של גריי: יוצאים מן הכלל

רגע אחרי הבשורה שטלטלה את הצופים, סנונית ליס צפתה בפרק השבוע של "האנטומיה של גריי". האם הדרמה שעל המסך מצליחה להשתוות לזו שמאחורי הקלעים? זהירות, ספוילרים!

"חוקים נועדו כדי להפר אותם", מספרת האימרה המוכרת, אבל לא בטוח שזה נכון עבור כולם. יש אנשים שנמשכים אל הקצה, מנסים תמיד למתוח את גבולות המותר ולבדוק מתי הוא הופך לאסור. אבל אחרים מרגישים בנוח רק כשהם לגמרי באזור הבטוח ונדמה להם שעולמם קורס כשהם נאלצים להפר את הכללים. רוב האנשים נמצאים, כנראה, איפשהו באמצע, נוהגים בדרך כלל כפי שמצופה מהם, אלא אם יש להם סיבה טובה לעשות את מה שאסור.

פרק השבוע של האנטומיה של גריי בדק איך כל אחת מהדמויות מתמודדת עם הפרת חוקים ומוסכמות. מרדית' שהשתמשה בפטנט ללא אישור עלולה לשלם על כך מחיר כבד, ג'קסון ומאגי התעלמו מהמשיכה ביניהם בגלל מוסכמות עד שגילו שמאגי הייתה שותפה ללא ידיעתה להפרת כלל אחר וניהלה רומן עם גבר נשוי שהונה אותה. אפריל, מצידה, הולכת וקורסת אחרי שהמסגרות שהכירה – המשפחה והאמונה שלה התפרקו. סבתה של המטופלת של אלכס נאלצת להסכים לטיפול שנוי במחלוקת כדי להקל על הסבל של נכדתה ואואן ואמיליה שוברים את טאבו הסקס עם האקס.

הדרמה הגדולה ביותר מתרחשת השבוע מאחורי הקלעים, עם הידיעה על סיום דרכן של אריזונה ואפריל בסדרה. והנה עוד כלל נפרץ שוב – גם הדמויות המזוהות ביותר עם הסדרה, יכולות ברגע אחד להיפרד ממנה.

ד"ר של כבוד: אואן, שהציל את העניינים בחדר המיון וגם עזר לאמיליה לטפל במצב חירום מיוחד.

האנטומיה של גריי: יוצאים מן הכלל

טוויסט השבוע: מארי סרון, בתו של ממציא הפטנט שמרדית' זקוקה לו היא חברה ותיקה של אמה. או שלא.

תזעיקו רופא ל… אפריל. אני באופן אישי חושבת שזה צריך להיות קורסיק. יש לי תחושה שמנה מההומור השחור שלו היא בדיוק מה שאפריל צריכה.

מכת החשמל של השבוע: מגי וג'קסון, סוף סוף! כן כן, נכון שכתבתי שהם לא מתאימים ושזה זיווג מוזר, אבל אחרי הטיזינג הארוך הזה אפילו אני כבר רוצה שהם יהיו יחד.

ציטוט השבוע שלנו:

Unlike the laws of science, the rules of life aren't always clear. Some rules are unwritten. Some rules are open to interpretation. And just when we think we have a handle on the rules, something comes along, that totally changes the game. – Meredith Grey

"בשונה מחוקי המדע, חוקי החיים אינם תמיד ברורים. יש חוקים לא כתובים, יש חוקים נתונים לפרשנות. ובדיוק כשאנחנו חושבים שאנחנו שולטים בחוקים, קורה משהו שמשנה לגמרי את המשחק." – מרדית' גריי.
האנטומיה של גריי: יוצאים מן הכלל
בואו לדבר על זה בדף הפייסבוק הרשמי

 

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *