האנטומיה של גריי: ככה לא פוגשים אמא!

מרדית' גריי יצאה לדייט עם טד מ"איך פגשתי את אמא". סנונית ליס הצטרפה אליהם ובדקה אם היה לג'נ-חכו לזה-דרי. קראו על פרק השבוע של "האנטומיה של גריי" בטור הצפייה המיוחד.

החיים של כולנו משובצים ברגעי אל-חזור – אירועים קטנים ובוהקים שמתבלטים מעל ליום-יום החדגוני ומבהירים שמה שהיה לא יהיה עוד, שדברים עומדים להשתנות: הרגע שבו את מבינה שאת לא נשארת במערכת היחסים הזו, שבו אתה מבין שאתה חייב להתפטר, הרגע שבו את יודעת שאת חייבת לעזוב את הלימודים לתואר למרות שזה הדבר הכי לא הגיוני לעשות, שבו אתה קולט שהיא האישה של החיים שלך ואת מבינה שעל החברה הזו כבר לא תוכלי לסמוך שוב.

בפרק השבוע של "האנטומיה של גריי" מרדית' סוף סוף יוצאת לבליינד דייט, ומהצד השני של השולחן מחכה לה בחור שיודע דבר אחד או שניים על דייטים – ג'וש רדנור, טד מ"איך פגשתי את אמא". בגלל מדיניות ה"בלי תמונות" של השדכנית שלה, מרדית לא יודעת איך הדייט שלה אמור להיראות, ורק לאחר שכבר לגמה חצי מקנקן התה שלה (סקסי), מתברר שהיא בכלל נמצאת בדייט עם הבחור הלא נכון. השניים מחליטים לזרום עם זה ולהבריז לדייטים המקוריים שלהם. העניינים נראים ממש טוב, עד שהדייט של מר אומר משפט אחד מיזוגני ובלתי נסלח על אמהות חד הוריות. זה רגע האל-חזור של הדייט, שאחריו כבר ברור שגם מכות חשמל לא יחזירו אותו לחיים. אם תשאלו אותי, הכל תוצאה של ההשפעה הרעה של בארני.

חוץ מזה, זה היה פרק קרוסאובר עם "תחנה 19". קשה לפספס שמי שבאמת מתאימה למרדית' היא אנדי הררה. האם אפשר להתכחש למתח המיני שבסצנה הזו? אין ספק שזה ייקח את שתי הסדרות לפסגות חדשות.


ד"ר של כבוד: אלכס, שמפר את הכללים כדי להציל את חייו של מטופל, כי מה כבר יעשו לו, ילשינו לצ'יף?

טוויסט השבוע: לינק וג'ו מכירים מקרוב, ממש מקרוב. ההימור שלי הוא שהם נפגשו בפלנטה שממנה שניהם נשלחו לכבוש את כוכב הלכת ארץ. זה יסביר את המראה החייזרי של האורתופד החדש.

תזעיקו רופא ל… מגי. כאילו לא מספיק שג'קסון עשה לה גוסטינג, עכשיו הוא גם נמצא במערכת יחסים חדשה עם עץ.

מכת החשמל של השבוע: מרדית' מגיעה לעבודה מאופרת ומעוררת התרגשות קצת מוגזמת בקרב הרופאים, שכבר ראו אנשים במצבים די משונים. בואו, זה לא שבפרקים האחרים היא מופיעה נטולת מייק-אפ, מסקרה, בוטוקס, חומצה היאלרונית והחלקת שיער.

מוסר ההשכל של השבוע: כשאתם רוצים להחמיא למישהי במקום העבודה על הופעתה, אמרו לה: "את נראית היום מאד מוכשרת".

מרדית - נראית מוכשרת
מרדית – נראית מוכשרת

ציטוט השבוע: "התפקיד שלנו הוא לבנות סירה חזקה מספיק כדי שכשהם יחליטו, הם יוכלו לחזור אלינו בבטחה." – אמא של אואן.

"האנטומיה של גריי 15" – שני, 21:15, yes DRAMA ו-yes VOD.
בואו לדבר על זה בדף הפייסבוק הרשמי!

תגובות