"האנטומיה של גריי" – כל הביצים בסל אחד

לכאורה הדברים לא השתנו – ג'ו ממשיכה להתבצר, האנט וטדי ממשיכים להתבלבל ומרדית' ודה-לוקה ממשיכים לפזר פרומונים במסדרונות סלואן-גריי ממוריאל, אבל דמות חדשה-ישנה שמגיעה עם ביקור קצר, טורפת את כל הקלפים. מרינה קיגל התגברה על קנאת הפין ויצאה לבדוק כדי לדווח

לא תיארנו לעצמנו ששבוע אחרי ששודר הפרק הכה טעון ומעורר מחשבה, נצטרך להתרגש שוב, אבל כנראה זה הגורל של כל מי שצופה בסדרה. הקפיצות האלה בין תקווה לייאוש פשוט ממכרות. אז גם השבוע, קיבלנו כמה נושאים חדשים להתמודד איתם.

נתחיל מג'ו, שעדיין בוחרת להסתגר בבית, רצוי מתחת לשמיכה. אלכס מבין שקל לו יותר למצוא את דרכו אל ילד-אוטיסט שלא סובל מגע של אדם זר, מאשר לחדור דרך החומה שבנתה סביבה ג'ו. הוא מבקש עזרה מלינק, חבר טוב. לינק מנסה, ולמרות שלזמן קצר הוא גורם לג'ו שוב לחייך, שניהם מבינים שהיא, ככל הנראה, מתמודדת עם משהו מאד מסובך ומאד אישי.

אז כן, קרב לא ממש מצליח להתמודד עם מערכת היחסים שלו, אבל דווקא בתחום הקריירה נראה שהדברים לטובתו. ביילי מגלה יכולות להאציל סמכויות לאחרים ובמקביל הוא לוקח על עצמו משימה כמעט בלתי אפשרית במטרה להציל חולה צעיר. ובכן, אם מישהו חולה אפשר לערוך לו בדיקות. אם משהו חולה בזוגיות, זה כבר יותר מסובך.

מגאן האנט, אחותו של אואן מגיעה לביקור ומביאה חולה מאד מסקרן. במרכז הפרק של השבוע עומד ניתוח השתלת איבר מין ואזור המפשעה לחייל שדרך על מוקש. מעבר לכך שמדובר בניתוח מסובך כשלעצמו, יש כאן היבט נפשי שמעמיד על הפרק את השאלה: "מה גורם לך להרגיש גבר?"

אגב, לא תאמינו, אבל גם בפרק הזה קורסיק מתפרץ ברגע הכי לא נכון לשיחה בין טדי ואואן. נראה שזה כבר הפך אצלו למסורת, אבל הוא לא אומר נואש. אם כי, רוב הסיכויים שבסופו של דבר המילה האחרונה תהיה אצל טדי, שתצטרך להחליט האם היא בוחרת יציבות או תשוקה.

תואר ד"ר של כבוד… מגיע לדה-לוקה, גם על הניתוח המסובך שעשה מול עיניו הקפדניות של ריצ'רד וגם על הבלבול שלו לגבי נושא השיחה הצפוי ביניהם – אהבה או קריירה.

תזעיקו רופא ל… ד"ר האנט הבן שכמעט התעלף מנחישותה של ד"ר האנט הבת, שדרשה ממנו לחזור לטדי.

מכת חשמל של השבוע… לד"ר מירנדה ביילי שחוזרת בקול תרועה רמה לתפקיד הצ'יף ומקבלת הזדמנות להציץ על העבודה שלה מזווית חדשה, בזכות שלישיית תיכוניסטיות שבאות אליה ללמוד על מנהיגות.

הרגע המרגש של השבוע… מרדית' שמבצעת קצירת איבר מין מהתורם שנפטר ודואגת לדה-לוקה שבדיוק אמור לנתח אפנדיציט.

תגיות:

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *