"האנטומיה של גריי": לא בלי אחי

בפרק השבוע למדנו שקשר בין אחים לא חייב להיות דווקא החוליה החלשה, פגשנו עם אמיליה ולינק את החלק הניו-יורקי של משפחת שפרד, ותהינו כמה חזק או רופף יכול להיות קשר משפחתי. מרינה קיגל הרחיקה עד התפוח הגדול כדי לתעד כמה מפגשים מהסוג האישי

אחת ממערכות היחסים המרתקות שאוהבים לנתח בספרות, בקולנוע ובטלוויזיה, היא מערכת היחסים בין אחים. עוד מימי קין והבל כולנו יודעים שיריבות בין האחים יכולה להיות מרה ואף קטלנית. מצד שני, כשמדובר ביחסי אהבה, אין דבר מלכד ומרגש יותר. זה לא שעד עכשיו נושא האחים לא טופל שתי וערב בסדרה, הרי גם אם תיקחו דגימה אקראית מהצוות הרפואי של סלואן-גרייס ממוריאל, רוב הסיכויים שתיפלו על צמד שחולק לפחות הורה אחד. אבל בכל זאת, פרק השבוע מעמיד למבחן סוגי יחסים שונים בין אחים. ואחיות.

אמיליה ולינק (אם הכל ילך חלק, עוד מעט נקרא להם "אמלינק"?) נוסעים לניו-יורק, לנתח מקרה נוירו-אורתופדי מסובך: שני אחים צעירים שבילדות התייתמו מהוריהם מתמודדים עם בעיה רפואית קשה של אחד מהם ועומדים מולה איתנים ומאוחדים. יש כאלה שיגידו יותר מדי.

כמו כן, מסתבר שגם לד"ר שפרד וגם לד"ר לינק יש לא מעט זיכרונות מהעיר – אצל לינק מהתקופה בה היה חולה בסרטן, אצל אמיליה, טוב, היא משם במקור. רצה הגורל ובשנייה שהם דורכים בבית חולים מקומי, הם נתקלים בד"ר ננסי שפרד, גינקולוגית.

מפה לשם, דרך דיאלוג די מביך וטעות בזיהוי, המפגש האקראי מתגלגל לארוחת ערב חגיגית אליה מצטרפת גם קייטלין, האחות הנוספת וגם מאמא שפרד בכבודה ובעצמה. לא נגלה איך זה נגמר, אבל תצטרכו להאמין שנזרקו לא מעט עלבונות, האשמות וטענות מעל השולחן. טוב, נו מה אתם רוצים? אחיות!

תראו, כפי שזה נראה, אמיליה ולינק הולכים להיות סיפור אהבה חדש ולוהט. אנחנו בעד, כי לאמיליה מגיע סוף סוף קצת נחת ורוגע ואילו לינק – כמה שהוא חתיך, ככה הוא נשמה טובה ולא מתוסבכת. יש מצב שיהיה כאן קליק. מצד שני, סוף העונה מתקרב ומי כמונו יודעים שאין סוף עונה בלי מקרה מוות או לפחות אסון טבע עוצמתי. בקיצור, נשאר רק להחזיק אצבעות.

תואר ד"ר של כבוד השבוע… מגיע לאמיליה כי היא שוב מהמרת על כל הקופה

תזעיקו רופא ל… מאמא שפרד, שמקבלת מנה גדושה של TMI בארוחת ערב אחת בלבד

מכת חשמל של השבוע… ד"ר קייטלין שפרד, לקבלה, את הולכת לעבור ניתוח להסרת רשעות!

הרגע המרגש של השבוע… אמיליה בשיחת לב אל לב עם אימא שלה

תגיות:

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *