"האנטומיה של גריי": להתחיל מחדש

"האנטומיה של גריי" חזרה בפרק כפול שהזכיר לנו בדיוק למה התמכרנו אליה. סנונית ליס מדווחת מהגלריה של חדר הניתוח

קייס סטאדי: לכל אחד מאתנו יש הזדמנויות מוחמצות. אבדנים קטנים או גדולים, עלי שלכת שהשרנו כשהמשכנו לצמוח: אהבה שהסתיימה; אדם שאיבדנו; מקצוע שוויתרנו עליו כשבחרנו בדרך אחרת. תהיתם פעם מה יקרה אם תקבלו סיכוי נוסף לחוות את ההזדמנות המוחמצת שלכם? האם, כמו בפנטזיה, הדברים יימשכו בדיוק מהמקום שבו הם נפסקו, או שתגלו במהרה שהחיים כבר לקחו אתכם למקומות אחרים?

"האנטומיה של גריי 14" נפתחה בפרק כפול שהזכיר למכורים בדיוק למה הם חוזרים כבר כמעט עשור וחצי לעוד מנה: דיאלוגים שנונים, שבעיני הם לב לבה של הסדרה, ופול ווליום בכל הערוצים במקביל: אסונות איומים לצד רומנטיקה מתוקה מדבש, משקפיים שנופלים אל תוך מנותח לצד סקס חפוז, כשברקע פסקול שיש לאסור על חולי סוכרת. תנו לנו עוד מהחומר הזה – ואם אפשר, באינפוזיה בבקשה.

פרק הפתיחה הכפול הזה עסק בהזדמנויות שניות: מייגן, אחותו האבודה של אואן וארוסתו הנעדרת של ריגס, חוזרת מן השבי. כנגד כל הסיכויים היא לגמרי חיה, כפי שמיטיבה לציין אמיליה, חוץ מפצע עצום שפעור בבטן שלה, ומדמה בגסות את הבור שפער העדרה בלב חייהם של כולם. מרדית' בטרלול אופייני, מתנדבת לסגור את הפצע וריגס מנסה להתעלם באלגנטיות מכך שהתאהב לחלוטין באשה שתנתח את ארוסתו. גם אצל מייגן דברים השתנו, היא אמא עכשיו לנער סורי שאימצה. באותה הנשימה, טדי חזרה כדי לתמוך במייגן, ומגלה שירח הדבש של אואן ואמיליה הסתיים מזמן.

אולי חייבים לשחרר את העבר, להיפרד לתמיד מהאפשרויות המוחמצות, כי מי שממשיך לרקוד עם רוחות הרפאים שלו, מסיים בצד שלהן, כפי שאמיליה עלולה לגלות.

טוויסט השבוע: הריבאונד החמודה של אריזונה מתגלה כאחותו חובבת הנשים של אנדרו. אה כן, והיא גינקולוגית, שמעוניינת לפתח את המקבילה הנשית לוויאגרה! ולאנדרו בכלל קוראים אנדראה, שזה הפאנץ' העיקרי של הפרק. טוב, כמעט.

תזעיקו רופא ל… אמיליה. וצוות מד"א למטופלים שלה ולאואן.

ד"ר של כבוד: ביילי, שלאחר נאום בנושא עקבים שאני שוקלת לחרוט בארון הנעליים שלי, מאשרת לד"ר דה לוקה החדשה והחביבה עלינו, לאפשר לנשים לענג את עצמן במכשיר MRI, למען המדע. לזה קוראים רפואה פורצת דרך!

מכת החשמל של השבוע: ברוכים השבים ג'ו ואלכס. התגעגענו.

ציטוט השבוע: "את רוצה להיות כרישה? תהי כרישה, אל תתנצלי על זה" – מרדית'

בואו לדבר על זה בדף הפייסבוק הרשמי!

"האנטומיה של גריי", שני, 21:15 ב-yesDrama וב-yesVOD

תגיות:

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *