האנטומיה של גריי: לעגל את המשולש

אמיליה מתמודדת עם גילוי מפתיע, מרדית מעגלת את המשולש ומשפחת אייברי מתאבלת, או שלא. מה קרה השבוע ב"האנטומיה של גריי"? סנונית ליס מנתחת. זהירות, ספוילרים!

אנחנו בסך הכל חומר. אנחנו רוצים להאמין שאנחנו הרבה יותר מכך, אבל בשורה התחתונה, כל מה שאנחנו – התקוות, האהבות, ההמצאות, כולם תוצאה של אטומים ושל מה שמתחולל ביניהם. נכון, יש מי שמאמינים בדברים שמעבר – אבל תראו לי בדיקת דם שמוכיחה את קיומה של נשמה. ככל שידוע לנו – אנחנו כימיה, ביולוגיה ופיזיקה. עכשיו, דמיינו שגיליתם שגורם זר התגנב לו בשקט בשקט והתערב בגופכם ובאישיותכם, השפיע על כל מי ומה שעשיתם, שהרגשתם ושחשבתם מזה שנים. הדכדוך הלא מוסבר שהרגשתם בבוקר ההוא, פעימות הלב שחששתם שאפשר לראות דרך החולצה כשמישהו עבר – כל אלה, עשויים להיות בגלל הגורם הזר הזה שבגופכם, ולא בגללכם. איפה הוא מסתיים ואתם מתחילים? מי אתם בלעדיו? אולי זה הוא, ולא אתם, שאשם בטעויות, אולי כל ההצלחות הן בכלל בזכותו?

אמיליה ממשיכה להתמודד עם הגילוי המדהים – בזמן שהיא עשתה סמים, נגמלה, התחתנה, ברחה ובאופן כללי שיגעה את כל מי שסביבה, גידול עצום התפתח במוח שלה. אני לא בטוחה שאני רוצה שהוא יוסר, החבר המגודל שלה. יתכן שבלעדיו היא בכלל תהפוך לפקידת שומה אפרורית. אבל מאחר שאמיליה לא בדיוק יכולה לנתח את עצמה (ותודו שזה נשמע כמו פרק סביר למדי ב"אנטומיה") – היא מזמינה את המאסטר, המורה המהולל שלה, טום, אותו מגלם פיש הנצחי מ"אלי מקביל". עוד מישהי הרגישה דגדוג מאחורי הברך? בכל מקרה, טום מתגלה כטיפוס יהיר ומשעשע, שממהר לקחת על עצמו את כל חובותיה המקצועיות של אמיליה, מה שמבטיח שהוא ישאר בשטח לפחות לכמה פרקים ויהווה התנחתא קומית נדרשת. כמה כאלה הצטרפו אלינו העונה, ואני אישית שמחה מאד על הדיאלוגים המושחזים שהן מספקות לנו בין אסון לאסון.

לבית החולים מגיע עוד אורח לא קרוא – הארפר אייברי, הסבא של והאיש שיושב בראש הר הכסף המשפחתי, בא לבדוק מה מצב השקעתו בבית החולים. הוא מפטר את ביילי בזעם, אבל זה לא בדיוק מחזיק מעמד זמן רב.

גוף זר התמקם גם בחזהו של הפסיכיאטר החביב של מרדית', שמגיע לטיפול בדיוק כשהיא ממש זקוקה לו (טוב, בואו נהיה כנים, היא תמיד זקוקה לפסיכיאטר ליידה). המטפל החביב והשרוט שלה עוזר לה לברר את תחושותיה לגבי ריגס ולעגל כמה משולשים.

טוויסט השבוע: הארפר אייברי צונח על שולחן ההנהלה ומחזיר את נשמתו למנהל הבנק הגדול שלמעלה, רגע אחרי שפיטר את ביילי. לא נראה לנו שקת'רין וג'קסון יתגעגעו.

תזעיקו רופא ל… אואן, שסוף סוף גילה למה אשתו מתנהגת כאילו אחז בה דיבוק – כי זה סוג של קרה. מזל טוב, יתכן שלאחר הניתוח תהיה לך סוף סוף אשה שפויה?!

ד"ר של כבוד: מרדית', שבאמת משחררת את ריגס. תני לו ללכת, ורצוי לעיראק. גם לנו נמאס ממנו!

מכת החשמל של השבוע: ג'ו, אלכס והמעלית שכבר ראתה הכל.

ציטוט השבוע:

Life is complicated…you don't have to lie. You have to fight. – Meredith

"החיים מסובכים… אתה לא צריך לשקר, אתה צריך להילחם." – מרדית'

בואו לדבר על זה בדף הפייסבוק הרשמי!

"האנטומיה של גריי", שני, 21:15 ב-yesDrama וב-yesVOD

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *