האנטומיה של גריי: לעזוב, לעזוב

מתי צריך להמשיך להילחם ומתי מגיע הזמן לעזוב? סנונית ליס מנתחת את פרק השבוע של "האנטומיה של גריי"

אנחנו מתוכנתים להמשיך להיצמד למוכר לנו. ההישרדות שלנו תלויה בזה ומאות אלפי שנות אבולוציה לימדו אותנו שזה מה שאנחנו צריכים לעשות: להיצמד להורינו שיגנו עלינו בינקותנו, להמשיך לחפש את המזון המוכר לנו ולא להתפתות לאכול פרי חדש ונוצץ שעלול להיות רעיל, להישאר בשטחים הידועים לנו, כי מעבר להר עלולה להימצא חיה טורפת שלא נדע איך לגבור עליה, להיצמד לשבט שלנו, שאמור להגן עלינו. לכן אין פלא שכשאנחנו נתקלים במצבים שבהם עלינו להרפות, זה מרגיש לנו לפעמים כל כך לא טבעי. ואיך יודעים מתי צריך להמשיך להיאחז בכל הכוח, ומתי צריך לעזוב?

בפרק השבוע של "האנטומיה של גריי" התמודדו כמה דמויות עם הדילמה הכואבת הזו – האם להמשיך להיאחז ולהילחם, או לעזוב? החונכת של וובר ב"אלכוהוליסטים אנונימיים" גוססת, והוא מתקשה להיפרד. אואן חוזר עם זנב בין הרגליים מהנסיעה המביכה שלו לטדי ונאלץ לבשר לכולם (ובעיקר לכולן) שהביקור לא הלך כמצופה. לא ברור אם הוא ויתר על החיזור אחרי טדי, אבל הוא בהחלט לא ויתר לרופא-פושע שמוליך שולל נשים תמימות. אפריל מקבלת אחיזה חדשה באמונה (ובמציאות) ומתנצלת בפני כל מה שזז, מה שמוביל להתנצלות מיותרת אחת שעלולה לבשר רעות בשביל ג'קסון. אמיליה וקורסיק מנסים הליך חדשני שמצליח בטעות, אבל נאלצים, יחד עם אלכס, להרפות מהתקווה להציל את הילדה המזמרת שכולם קיוו לאפשר לה לשיר על במה.

ד"ר של כבוד: אואן, שזיהה שרלטן והביא למעצרו. אני עדיין לא סולחת לך על השבוע שעבר, אבל הפעם יצאת בסדר.

טוויסט השבוע: הכבדים של מרדית (או יותר נכון של דייויד בואי העכבר) התחלקו בלי הפולימר. ביי ביי מרי סרון!

האנטומיה של גריי: לעזוב, לעזוב

תזעיקו רופא ל… מאגי, שגילתה בדרך אגב שאפריל התנפלה על ג'קסון. האם זה הסוף לרומן בסגנון משפחת לאניסטר?

מכת החשמל של השבוע: ביילי ובן סוף סוף חוזרים לעניינים, כי קופסה אלגנטית לכדורים להורדת כולסטרול היא ממש לא ההפתעה שאת רוצה לפתוח בחדר המיטות.

ציטוט השבוע שלנו: 

Sometimes we win. Sometimes the current carries us exactly where we need to go. And sometimes, it slams us right into the rocks ~Meredith Grey

 "לפעמים אנחנו מנצחים. לפעמים הזרם סוחף אותנו בדיוק למקום שאליו אנחנו צריכים להגיע. ולפעמים הוא מטיח אותנו על הסלעים." – מרדית' גריי

"האנטומיה של גריי 14" – שני, 21:15, yes DRAMA ו-yes VOD.

בואו לדבר על זה בדף הפייסבוק הרשמי!

 

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *