האנטומיה של גריי: לשבור את הדפוס

מייגן מפתיעה, אואן יהלום (וזו לא מחמאה) ומרדית' משתחררת. סנונית ליס צפתה בפרק השבוע של "האנטומיה של גריי" ומדווחת מעיראק. זהירות, ספוילרים!

כולנו שבוים, גם ללא כלא מאובטח ואויב אכזרי. לא צריך להתקשר לכוחות חילוץ, אנחנו גם הסוהרים. אנחנו שבויים של הדפוסים שלנו – סגנונות התגובה וההתנהגות שפיתחנו מרגע שנולדנו. הם גורמים לכך שאנחנו בוחרים שוב ושוב בבני הזוג הלא נכונים, חוששים לבקש העלאה מהבוס, מוצאים את עצמנו אוכלים פחמימות ריקות מאוחר מדי בלילה ולוחצים על ה"סנוז" בטלפון חמש פעמים לפני שאנחנו מתעוררים. מה צריך לקרות כדי שנשבור דפוס עקשן ונצא מהשבי? בכך עסק פרק השבוע ב"האנטומיה של גריי" שהחזיר אותנו 10 שנים אחורה, ליום הרה הגורל שבו נחטפה מייגן.

איך נחלצים מהדפוסים? לא ברור, אבל מה שבטוח זה שאף אחד לא יכול להחזיר אותך לשבלונות שלך טוב יותר מאחיך. בשביל האח הגדול, אחותו הקטנה תמיד תהיה פרחחית חסרת אחריות, גם אם היא כבר רופא מצטיינת. בשביל האחות הקטנה, האם הגדול תמיד יהיה הטיפוס השתלטן והמגונן מדי, גם אם הוא סתם איש מבוגר שדואג בצדק. מייגן ואואן הוכיחו השבוע שכשאחיך לצדך, גם שירות צבאי קרבי וקשוח הופך למריבת "אמא, הוא מציק לי".

אז מה צריך כדי לשבור דפוס? אולי צריך לקרות משהו נורא, 10 שנים בשבי למשל. אולי זה פשוט עניין של זמן והתבגרות, ואולי זה כמו משאלה הפוכה – צריך לדבר עליו כדי שהוא לא יתגשם.

טוויסט השבוע: ריגס הוא לא היחיד שבגד, גם מייגן לא הייתה נאמנה. ריגס לא סיפר על כך להאנט כדי לשמור על כבוד אחותו שנחשבה למתה.

תזעיקו רופא ל… אואן. שהיה בפרק הזה יותר לחוץ מכפי שאנחנו כשהאנטומיה יוצאת לפגרה. קח שאיפת גז צחוק ותשתחרר.

ד"ר של כבוד: ילד הפלא פארוק – שהצליח ללמוד לדבר ולקרוא אנגלית ברמת שפת אם בשבי בעיראק. 

מכת החשמל של השבוע: סצנת הבילוי המשפחתי של מייגן, ריגס ופארוק בשפת הים, שצולמה נהדר. שמתם לב שנפרדנו מריגס? מעניין מי יתפוס את המקום שהתפנה בין זרועותיה של מרדית'.

ציטוט השבוע:

 "Life happens. People are imperfect."

"החיים קורים. אנשים אינם מושלמים." – מייגן.

בואו לדבר על זה בדף הפייסבוק הרשמי!

"האנטומיה של גריי", שני, 21:15 ב-yesDrama וב-yesVOD

תגובות

‏2 תגובות ל“האנטומיה של גריי: לשבור את הדפוס

  1.  מדוע אין בממיר yesULTRA שאמור להיות הכי מתקדם שלכם אפשרויות שהיו בממירים פשוטים יותר , הגנה מפני מחיקה של סדרות או הקלטות בודדות?

    1. הי אייל, כל מה שיש בממירים ישנים יש גם באולטרה
      כשתהיה מול הטלוויזיה, תיצור קשר עם נציג שירות טכני שיוכל לתפעל את זה איתך אונליין

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *