האנטומיה של גריי: לשכך את הכאב

כדי להצליח תמיד חייבים ללכת בדרך הקשה? מרינה קיגל צפתה בפרק השבועי רק כדי להבין שגם אצל הרופאים הלוהטים בעולם, אפשר לתכנן דברים עד אינסוף, אבל זה עדיין יוביל להתפתחויות בלתי צפויות (זהירות: ספוילרים!)

איך יודעים שמתקרב סוף העונה? המתח גובר, והמקרים הרפואיים נעים בין מסובכים מאד להזויים. בפרק של השבוע, למשל, זכה הצוות הרפואי של גריי-סלואן ממוריאל לטפל במקרה של רחם כפול ונעל סטילטו שנתקעה באחד המקומות המפתיעים ביותר בגוף. כמו כן, היה מקרה מוות פתאומי לצד ניתוח מפיח תקווה בחייה של אישה משותקת מהצוואר ומטה.

אבל כולנו יודעים, "האנטומיה של גריי" זו בכלל לא סדרת בית חולים, אלא סדרה על דרמות אנושיות והעובדה שהיא מתרחשת בחדרי טיפול, במסדרונות ובחדרי ניתוח היא לא יותר מסייד-קיק דרמטי של החיים עצמם. וכדי להוכיח את הטענה שלי, הנה מה שקרה בפרק.

למרות שעזב את חדרה של מרדית' בשקט מופתי ועל קצות האצבעות, נתפס דה-לוקה על ידי זולא שבדיוק קמה צמאה באמצע הלילה. זה כמובן הרס את התכניות של מרדית' לספר לילדיה על החבר החדש והחתיך שלה "בצורה מסודרת", אבל בואו, כבר התרגלנו שככל שאנחנו נצפה ונתכנן, כך הדברים יתגלגלו בצורה מוזרה יותר.

במקביל למר, גם מירנדה עסוקה עד מעל לראש בענייני פרק ב' שלה וכרגיל יודעת להתמקד גם בדבש ולא רק בעוקץ. קורסיק מקבל שיחת "מוטיבציה" מאמיליה שמסבירה לו שעליו להשלים עם הקשר בין טדי לאואן וחולקת איתו את חיבתה המיוחדת ללינק. אגב, הערה לקורא קורסיק: אם כבר מישהו מזכיר דמות קומיקס, זה אתה, לא ד"ר לינקולן. לפחות בפרק הזה הצלחת לא להתפרץ לסצנה בזמן הכי לא מתאים.

אואן הולך לטיפול. זהו. אמרנו הכל. בעצם לא. הוא גם הולך לחוות חיבור חזק מאד לרגשות שלו, למרות מעטפת הסקפטיות השומרת עליו. זו סצנה קצת מפחידה, אך היא בהחלט תועיל לאואן, כך נראה. ואם כבר בפוסט-טראומה עסקינן, ג'ו חוזרת לעבודה. ג'קסון הוא הראשון ששם לב לבעיה המרחפת מעליה, מה שמוביל לסצנה קשה מאד לצפייה עם אלכס.

תואר ד"ר של כבוד… ד"ר ג'קסון אייברי, פשוט כי הוא יודע לשים לב לדברים הקטנים

הזמינו אמבולנס ל… ד"ר ריצ'רד וובר, שנתקל פנים מול פנים עם העבר הלא מחמיא של עצמו

מכת החשמל של השבוע… ד"ר אמיליה שפרד שצריכה להפסיק לסבך דברים

הרגע המרגש של השבוע... ד"ר אואן האנט מספר על הרגע המכונן שחווה בילדותו

תגיות:

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *