האנטומיה של גריי: מוכנים לסופה?

אם פרק השבוע של "האנטומיה של גריי" לא ריגש אתכם, גשו בדחיפות לבדיקת לב. מרינה קיגל הצטיידה בטישיו, בכוחות נפשיים ובמשחה נגד עקיצות והתיישבה לראות איך עלילת הפרק מפזרת את כל מה שאפשר במכה אחת, כמו מגדל קוביות

ככל שהעונה מתקרבת לגראנד פינאלה, אנחנו מתקשים להסדיר נשימה. מצד אחד הדברים מתחילים להסתדר: נמצאה תורמת לגאס הקטן והיא בדרכה מלונדון, ג'ו נפתחת ומספרת למרדית' מה קרה כשיצאה ל"טיול השורשים" הקטן שלה, וטדי מבינה עם מי היא רוצה לגדל את בתה. ג'קסון ומאגי מתעוררים לבוקר אידאלי בקמפינג ואפילו מצבה של קארי, המשותקת מהצוואר ומטה, עשוי להשתפר.

אבל כמו תמיד, ככל שנתבונן מקרוב, הדברים דווקא מסתבכים: התורמת של גאס סובלת מאגרופוביה קשה – בזמן ששמידט ואואן מנסים למצוא דרך לעזור לה (ואם אתם עדיין מחבבים את השירים של ג'ורג' מייקל אחרי הפרק הזה, אתם בטח מעריצים אמיתיים). בזמן שהתורמת מתמהמהת ומזמזמת שירים, מצבו של גאס מחמיר. אם ננסח מחדש את המשפט המפורסם של צ'כוב, לגו שבונים איתו מגדלים לאורך העונה, מישהו עתיד להתרסק עליו ולשבור חלק מאד מפתיע בגוף לקראת סוף העונה. ראו הוזהרתם. כן, בפרק הזה יש גם רגעים מצחיקים, אם כי כנראה יהיו לפחות שני אנשים שיחלקו על כך.

בואו נדבר על דה-לוקה. אחרי שבפרק שעבר נפלט לו "המשפט" שגרם לכל הצופות להזיל דמעת התרגשות או לפחות לצאת ב-"הוווו" נרגש, הפרק הזה מתחיל מביוץ מתוזמן וספונטני אצל הצופות בגלל כל הסצנות המשותפות של האיטלקי הלוהט עם גבי הקטנה ומסתיים בסצנה קורעת לב, שחלונות תא הלחץ גורמים לה להיות דומה לאחת הסצנות האחרונות ב-"טיטאניק". קחו גליל נייר טואלט או קופסה שלמה של טישיו. תאמינו לי, תזדקקו לזה.

ג'קסון ומאגי נהנים בקמפינג. כלומר, ג'קסון נהנה ומאגי קצת פחות. כשהם סוף סוף מבינים שהגיע הזמן לקפל את האוהל ולחזור לחיי ציביליזציה, הם מגלים שהם לכודים. הסופה בדרך. בעצם היא כבר כאן. כי הפרק הזה יסחרר אתכם רגשית עד שכבר לא תוכלו להתנגד ועכשיו כל מה שנשאר לכם זה לספור דקות ושניות עד פרק סוף העונה בשבוע הבא.

תואר ד"ר של כבוד… ד"ר דה-לוקה. לא צריך להסביר למה. כי הוא מענטש והוא שוב הוכיח את זה לכולנו.

הזעיקו אמבולנס… לד"ר טדי, כי היא צריכה דחוף להגיע ללידה של עצמה.

מכת חשמל של השבוע… ד"ר קתרין פוקס, נכון שאת אישה של עקרונות, אבל נקווה שבפרק הבא תפגיני גם חמלה.

הרגע המרגש של השבוע… ללא ספק, הסצנה של מרלוקה בתא לחץ.

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *