"האנטומיה של גריי": משפחה זה כואב

בפרק השבוע של "אנטומיה של גריי" כל אחד מהרופאים מתמודד עם משהו – ריח לא נעים או מוות פתאומי. מרינה קיגל נעזרה בפינצטה כדי להסיר את קשקשי הסבל. היזהרו מעצמות ומספוילרים!

המדע נתן למוח שלנו אפשרות להתמודד עם כאב בלתי נסבל ותובנה זו עוברת כחוט תפירה כירורגי לאורך כל הפרק, שמתחיל כשסלואן-גריי ממוריאל פתאום כאילו הופך לבית חולים וטרינרי. דה-לוקה שומר על הטלה שמתפתח ברחם מלאכותי והסטאז'רים של ג'קסון עובדים קשה כדי לפלט דגים, אבל בסופו של דבר כל זה נעשה למען הצלת האנושות.

החיים שלנו מלאים בכאב. למשל, משפחה זה כואב. קרב כואב בשביל אמא שלו, ג'ו כואבת כי היא ממש קרובה לגלות את האמת על אימה הביולוגית ואילו מגי בינתיים מתרגלת לאור הזרקורים בתור הכוכבת העולה של תוכניות הבוקר, אבל אין לנו ספק – זה רק עניין של זמן עד שזה יכאיב לה או למישהו קרוב.

151367 9543

טדי ואואן מטפלים בזוג צעיר והריוני שעבר תאונת דרכים קשה. קרב נאלץ לקבל את אחת ההחלטות הקשות בתפקיד הצ'יף, ואולי גם בכל הקריירה הרפואית. כן, הבעיה היא התזמון – הדברים שקורים בתזמון לא נכון, מוקדם מדי או מאוחר מדי, תמיד גורמים למישהו כאב – בין אם מדובר בזוג שחיי בתם העוברית בסכנה או בבעל שחוזר מנסיעה ורואה את אשתו מחובקת עם האקס שלה.

כאב מפלח גם את משפחת דה-לוקה וגורם לשלושת הצדדים להתבצר כל אחד בעמדתו. אמיליה יוצאת לוועידה רפואית המוקדשת כולה לשיכוך הכאבים, אבל תקרית מסוימת גורמת לכאב ישן שלה להתעורר במפתיע. כולם כואבים, אבל באיזשהו מובן זה מראה שכולם אנושיים וככאלה, הם לא חסינים מטעויות.

ד"ר של כבוד – לריצ'רד וובר שבוחר למנוע בזבוז של מזון טעים ולהאכיל את כל הצוות הרפואי בדגים על הגריל.

תזעיקו רופא ל – אמיליה שפרד, שנראית כאילו היא חווה שבץ בלייב, אבל לא, היא פשוט מתרגשת לראות את לינק.

מכת החשמל של השבוע – לקורסיק שבתור נוירוכירורג מפורסם לא ממש מבין במוחות של אנשים אחרים.

הרגע המרגש של השבוע – מירנדה ביילי קשובה לגב' קרב ומזהה מתחת לערימת סריגה מצוקה אמיתית.

"האנטומיה של גריי", ימי שני 21:15, yes DRAMA וב-yes VOD.

בואו לדבר על זה בדף הפייסבוק של הסדרה

תגיות:

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *