האנטומיה של גריי: משתגעים מאהבה

הפרק של השבוע גרם למרינה קיגל לחשוב על הקרובים בחייה. הצטיידו בממחטות וכוס מים, ובואו ננסה להבין מה אנשים מוכנים לעשות למען האהבה

יש פרקים שהתפקיד שלהם הוא לגרום לנו לחשוב על דברים שביום-יום אנחנו נוטים להתעלם מהם. לא כי הם לא חשובים, אלא כי אם נחשוב עליהם, זה יכול לגרום לנו לפחדים וחרדות. זו הסיבה שהם נשארים לא מדוברים עד שמישהו מציף את זה מולנו. בדרך כלל במהדורת חדשות או בפרק של "האנטומיה של גריי".

בחיים חייב להיות איזון. דרמה זה טוב, אבל שתרגיש כמו בריזה נעימה. כשאדם שאוהב אותך מציע לך לעבור לגור איתו, ואת לא בדיוק מתלבטת אלא רק מתחילה לחשוב מה תגידי לאחרים ואם תצאי אנוכית, זה לדוגמה המינון המתאים. ועוד דוגמה לדרמה במינון ראוי – כשאת מסיימת חודש תשיעי של הריון ומחפשת דירה מושלמת לעצמך ולתינוק שלך. או, למשל, כשאתה גבר נאה ומתלבט מי מהנשים היפות והחזקות שעובדות איתך, אתה אוהב באמת ועם מי מהן מערכת היחסים מונעת מכוחו של הרגל? כן, עם דרמות כאלה תמיד נוכל להתמודד.

אבל מה לגבי הדרמות של ילד קטן וחולה במחלה מסכנת חיים שבכל העולם חיפשו לו תורם דם נדיר והתקווה הבליחה, אך מיד נגוזה? או ילדה קטנה וחולה שהופרדה בכוח מאימא שלה רק בגלל שהמשפחה שלה ברחה מהמלחמה – ועכשיו לאבא שלה אין ביטוח בריאות בשבילה? או, שלא נדע, כשאתה מתמחה צעיר והרגת מטופל? ברור שעשית את זה בטעות, אבל למה זה מרגיש כאילו העולם מתהפך? מה עושים במקרים כאלה? מסובבים מבט ומתעלמים? בורחים לשקר או לאלכוהול? או שהולכים עם העקרונות שלך נגד כל העולם בלי לחשוב על ההשלכות? והאם הדברים נראים לנו שונה אם אנחנו מונעים מכוח האהבה?

ובמבט לעתיד – לפני כמה חודשים התראיינו כאן רופאים אמיתיים שאוהבים את "האנטומיה של גריי" וכולם פה אחד אמרו שהרופאים של "גריי-סלואן ממוריאל" לא ממש מתאבלים על המטופלים שמתו להם. הפעם קיבלנו תמונה אחרת לגמרי.

תואר ד"ר של כבוד… אין ספק, זו מרדית', הכל בגלל הלב שלה ויכולת ההתמודדות עם מצבים בלתי צפויים. עשית לנו דמעות בעיניים.

הזמינו אמבולנס ל… ד"ר ג'ו קרב. כי היא זקוקה לעזרה, אבל לא יודעת איך לבקש אותה.

מכת החשמל של השבוע… ד"ר אואן האנט שאחרי טיפול אחד כבר החליט שהוא יכול לייעץ לאחרים, במיוחד לאחרות שהוא מעוניין בהן מבחינה רומנטית.

הרגע המרגש של השבוע… אין ספק, אלה ג'קסון ומאגי. אגב, לא הגיע הזמן להמציא גם להם שם זוגי? ג'קמאגי? מאג'קסון? מאגאייברי?

תגיות:

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *