האנטומיה של גריי: נגד הרוח

יש דברים חזקים כל כך שאין טעם להתנגד להם, למשל סערה נוראית, נטייה מינית, או הריון מהחבר הכי טוב שלך. ב"האנטומיה של גריי", כמובן, הכל קורה יחד. סנונית ליס הצטיידה במטרייה וצפתה בפרק הדרמטי של השבוע. זהירות, רוח וספוילרים!

יש סערות שאי אפשר להתנגד להן, ואין ברירה אלא להיסחף, או לכל הפחות לתת להן לעשות את שלהן ולקוות שהשורשים שלכם חזקים מספיק. זה יכול להיות קראש על הבוסית הלוהטת, הריון מהחבר הכי טוב שלך או משיכה מינית לגברים שגילית כשאתה כבר רופא בן 20+. וזו יכולה להיות פשוט סערה ממשית, מהסוג שהחזאים בישראל מפנטזים עליה כשהם מדווחים על שלולית שהציפה את רחוב הרצל בנתניה. אם אתם חיים בשונדהלנד, רוב הסיכויים שכל אלה יתרחשו יחד, ושזה יקרה בפרק שלפני פגרת חורף.

השבוע המטירו עלינו היוצרים פרק אסונות שכבר מזמן לא ראינו כמותו, כולל הפציעה המשונה המסורתית – הפעם זו הייתה צעירה אומללה שמקל סלפי ננעץ בראשה, והוא אפילו לא היה שלה. האם מדובר במשל מתוחכם על נרקסיזם בעידן הרשתות החברתיות? למי אכפת כשהעניינים מתחממים גם בגזרות הרומנטיות.

דה-לוקה גובר על החששות שלו ומעז לספר למרדית' שהוא רוצה אותה. הסצנה יוצאת אמינה ואפילו מעט לוהטת. אותי, באופן אישי זה הפתיע, כי המחשבה על שידוך בין השניים נראתה לי קודם לכן כמו גילוי עריות. מצד שני כבר התרגלנו לזוגיות בין ג'קסון למגי, שהיא באמת סוג של גילוי עריות. בסערה הבלתי נגמרת של "האנטומיה של גריי", כמו דמויות הסדרה, גם צופיה נדרשים להצטייד בכושר הסתגלות.

טדי סוף סוף מספרת לאואן שהיא בהיריון ומגי מספרת לג'קסון שאמו חולה, אבל השיא של הפרק מתרחש כשלוי, לנצח "משקפיים", מציל את ניקו והעניינים בין השניים מתלהטים במזמוז מרהיב. רגע לפני סיום, מתרחשת נפילת עמוד חשמל שמסכנת את חיי השניים וגורמת להפסקת חשמל בבית החולים. האם ניקו ולוי יזכו לצעוד יחד במצעד הגאווה? האם סיסי תקבל את ההשתלה? האם אמיליה תלך לעשן משהו עם בת חסותה החדשה? נגלה את התשובה אחרי פגרת החורף.

ד"ר של כבוד: ג'ולקס, שמעבירים את הסערה בירח דבש שני בזמן שחבריהם מוציאים מקלות סלפי מראשים.

תזעיקו רופא ל: ביילי וריצ'ארד, שקורסים יחד וכל אחד לחוד. האם ביילי ובן נפרדים?!

מכת החשמל של השבוע: הרגע הזה.

150627 8147

ציטוט השבוע: "אם אמות היום, אמות כשאני לוחמת, אמות בידיעה שעשיתי את כל מה שיכולתי. אבל ד"ר גריי, אם לא תילחמי, אם לא תעשי את חלקך ותסחטי את כל האור, האהבה והשימחה שאת יכולה מהחיים שקיבלת, אני ארדוף אותך מהקבר" – סיסי

כל פרקי האנטומיה של גריי ב-yes VOD. הסדרה תשוב מפגרת חורף ב-28.1.19 ב-yes DRAMA.

בואו לדבר על זה בדף הפייסבוק הרשמי!

 

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *