האנטומיה של גריי: עבר מטריד

השבוע ב"האנטומיה של גריי", העבר חוזר להתנקם ברופאים החטובים שלנו. סנונית ליס התיישבה בגלרייה ומדווחת מחדר הניתוח. זהירות, ספוילרים!

אתם יכולים לשנות מקום מגורים, לחיות שנה במנזר בודהיסטי, לעבור ניתוח פלסטי ולהחליף שם – אבל העבר שלכם תמיד ירדוף אתכם. אין תכנית להגנת עדים שיכולה לשמור על אדם מפני עצמו. ואם במקרה כבר לא תהיו בסביבה, הילדים או הנכדים שלכם ישלמו את המחיר במקומכם. בפרק השבוע של "האנטומיה של גריי" העבר חוזר לנשוך את הרופאים שלנו בעכוזיהם החטובים.

ההטרדות והתקיפות המיניות של סבא אייברי הדוש נחשפות ומאיימות למוטט את האימפריה הרפואית. אלכס, מצדו, נתקל באחות שאיתה בגד בעבר באיזי. במקום תכשיט חביב כמקובל, הוא העניק לה מחלת מין למזכרת. כיום האחות היא אמא ואלכס מטפל בבנה המתוק, אבל היא לא שוכחת לו את הגרד ואת הפגיעה בשמה הטוב.

ולפעמים זה לא דבר כל כך רע שהעבר פוגש אותך שוב. אמיליה נתקלת בנערה שמזכירה לה את עצמה ומנסה להושיט לה יד. האם אואן, אמיליה, האם הנרקומנית והתינוק המתוק יהפכו למשפחה אחת גדולה ושמחה? קשה להאמין, אבל הייתי שמחה להיות זבוב פיכח על הקיר במפגש קבוצת ה"אלכוהוליסטים האנונימיים" המשפחתית שלהם.

ד"ר של כבוד: מרדית', שמחזירה את הפרסים שלה ועוזרת לג'קסון להסיר גידול ענקי מאף של מטופל ללא תשלום. האשה הזו כל כך מושלמת, עד שאם היא הייתה אמיתית הייתי שונאת אותה.

האנטומיה של גריי: עבר מטריד

טוויסט השבוע: הגילוי המפתיע על אמו של אלכס. באמת הגיע הזמן שנפגוש אותה, ואם אתם רוצים לדעת עוד כמה פרטים בנושא, הקליקו כאן (זהירות, ספוילר). 

האנטומיה של גריי: עבר מטריד

תזעיקו רופא ל… מטופלים של המתמחה רוי, שמאיים על בית החולים בתביעה. קח עוד עוגייה ותירגע.

מכת החשמל של השבוע: העניינים לא נרגעים בין מאגי לבין ג'קסון. האם הם יעשו יחד ילד, והאם שניהם יהיו גם הוריו וגם הדודים שלו?

האנטומיה של גריי: עבר מטריד

ציטוט השבוע: 

We can change our own story. We can refuse to accept the way people define us

"אנחנו יכולים לשנות את הסיפור שלנו. אנחנו יכולים לסרב לקבל את הדרך שבה אנשים מגדירים אותנו."

"האנטומיה של גריי 14" – שני, 21:15, yes DRAMA ו-yes VOD.

בואו לדבר על זה בדף הפייסבוק הרשמי!

 

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *