האנטומיה של גריי: עד החתונה זה יעבור

עם כל הכבוד לחתונה המלכותית, הטקס החשוב באמת בסופ"ש התרחש בפרק סיום העונה של "האנטומיה של גריי". סנונית ליס הכינה צ'ק שמן והתייצבה לאירוע. זהירות, ספוילרים!

חוק בלתי כתוב של עולם הקומדיות הרומנטיות, קובע שחתונה מלאת אסונות מבטיחה נישואין מאושרים. אין ודאי צופה אחד שזיפזפ על פני "האנטומיה של גריי" ב-14 שנותיה, וציפה שהחתונה של אלכס ושל ג'ו תעבור על מי מנוחות. אחרי הכל, אנחנו כבר למודי נסיון וראינו חתונות שנקטעו, התפרקו והתרחשו על גבי פתקיות. ואכן פרק סיום העונה ששונדה ריימס הכינה לנו היה סימפוניה מתוזמרת היטב של אסונות, אבל הפעם אף חתונה לא בוטלה, ובמקום טקס אחד – קיבלנו שלושה.

רצף השיבושים המשעשעים התחיל כשהאורחים של אלכס וג'ו ניווטו לכנסייה אחרת, למרבה מזלה של אם הכלה הזרה, שבדיוק סבלה ממצב רפואי מסכן חיים. ביילי שהייתה בסביבה הצילה אותה, בשעה שאלכס ולג'ו החליטו להתייחד בביתן נטוש. הצריף המאובק הכיל לא רק מספיק קרדית אבק בית כדי לפרנס את יחידת האלגיה של בית החולים, אלא גם גופה עתיקה שאלכס וג'ו גילו אחרי שעשו לידה סקס – וננעלו לצדה בצריף.

אפריל ארגנה לאלכס ולג'ו טקס מהמם, אבל שכרה את מארגנת החתונות הגרועה בהיסטוריה. מיד אחרי שהמארגנת הלחוצה ביקשה מדה-לוקה לשאת נאום לכבוד החתן והכלה הנעדרים, היא אכלה מזון שהיא אלרגית אליו והתעלפה, מזל שהיו כמה רופאים בסביבה. דה-לוקה המובך מהנאום הפתטי שלו, מצא וחילץ את אלכס וג'ו, אבל הכומרה שלהם עדיין לא הגיעה.

בסופו של דבר מרדית', כרגיל, הצילה את המצב והשיאה את הזוג המאושר. מת'יו הפתיע והציע נישואין (שוב) לאפריל, שהפעם לא נמלטה. אני חייבת להודות שההרמוניה האידילית בין אפריל, מת'יו וג'קסון גרמה לי לתהות אם העברתי בטעות ל"הרמון". באותו הזמן בבית החולים נישאה הכלה שביילי הצילה את אמה לבחיר לבה. הרבה קצוות נקשרו וכמה סימני שאלה ענקיים צצו והותירו אותנו לכסוס ציפורניים עד לתחילת העונה הבאה.

ד"ר של כבוד: ביילי – האורחת שאתם רוצים שתגיע בטעות גם לחתונה שלכם, אפריל – שארגנה חתונה נוראית ובסופו של דבר נישאה בה ומרדית', שהצליחה לשחרר את אלכס והשיאה אותו לג'ו.

תזעיקו רופא ל… בחור שג'ו ואלכס מצאו בצריף. בעצם, זה כנראה מאוחר מדי.

טוויסט השבוע: טדי בהריון. מעניין ממי…

מכת החשמל של השבוע: אלכס וג'ו לא מצליחים להתאפק, מפספסים את החתונה של עצמם ומרוויחים סיפור לנינים.

האנטומיה של גריי: עד החתונה זה יעבור

השאלות הפתוחות: טדי בהריון מהאנט? גם ביילי עוזבת??? כי בזה אני לא בטוחה שאני יכולה לעמוד.

ציטוט השבוע שלנו:

 You don't need a spouse. You just need someone you can trust. You need someone you can talk to. You need someone who will celebrate your wins, and grieve your losses. You need someone who can forgive you. You need someone who will show up, no questions asked, and walk with you through every unexpected twist and turn life throws your way. ~ Meredith Grey

"אתם לא צריכים בעל או אישה, אתם רק צריכים מישהו שאתם יכולים לסמוך עליו. אתם צריכים מישהו שאתם יכולים לדבר איתו. אתם צריכים מישהו שיחגוג את הניצחונות שלכם ויתאבל על ההפסדים שלכם. אתם צריכים מישהו שיכול לסלוח לכם. אתם צריכים מישהו שיופיע בלי לשאול שאלות וילך לצדכם בכל פיתול ותפנית בדרך שלכם." – מרדית' גריי.

ניפגש בעונה הבאה!

האנטומיה של גריי – כל הפרקים עכשיו ב-yes VOD

תגובות

תגובה אחת ל“האנטומיה של גריי: עד החתונה זה יעבור

  1.  סנונית- סקירה מקסימה ומדוייקת. רק דבר אחד- אם ביילי בשבתון, אריזונה חוזרת לקאלי וקפנר עזבה, יש מצב שגם ג'ו ואלכס עוברים למאס-ג'ן… מי נשאר לנו? נתגעגע….

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *