האנטומיה של גריי: עוגיפלצת

הם בסך הכל רצו קצת פחמימות ומיליון דולר לפיתוח רפואי, וקיבלו טריפ לגמרי אחר. סנונית ליס מנתחת את פרק השבוע של האנטומיה של גריי. זהירות, ספוילרים!

טעויות יכולות להוביל להישגים נהדרים וגם לאסונות מצערים. הפניצילין, למשל, התגלה לגמרי בטעות, כשפטריות צמחו בצלוחיות המעבדה של אלכסנדר פלמינג. טעות, לעומת זאת, גרמה לי לשכוח להוציא אתמול את הכביסה הנקייה מהמכונה, ולכן הבגדים שלי מריחים, כנראה, כמו הצלוחיות במעבדה המטונפת ההיא.

בגלל טעות אכלו השבוע הרופאים המחוננים שלנו עוגיות שתובלו במריחואנה רפואית. הם בסך הכל קיוו לקצת פחמימות ולמיליון דולר לפיתוח רפואי, וזכו בטריפ מסוג אחר לגמרי. בזכות החומר האסור אריזונה הגיעה לתובנות מכוננות בנוגע ליחסיה עם נשים, דה-לוקה הגיע לדייט עם סאם למרות שהיא בכלל עברה לשווייץ ואלכס – הוא הגיע לשקיות צ'יפס שהאנט קנה כשעוד היה נשוי לכריסטינה.

טעות גם גרמה לכך שג'קסון התיר הסכם סודיות של מתלוננת נגד סבא אייברי הסליזי. עכשיו העולם יודע שהסב הלא חביב הטריד מינית 13 נשים שהקריירות המבטיחות שלהן התרסקו מאז. אחת מהן היא מרי סרון, שהורחקה מהמאמר של אליס גריי כדי שזו תוכל לזכות בפרס אייברי. התחזית: יהיה סוער.

ד"ר של כבוד: ג'ו, שהצילה חלק מהקיבה של מטופל של ביילי לגמרי בעצמה, עם קצת עזרה מהעט הנחמד של וובר.

האנטומיה של גריי: עוגיפלצת

טוויסט השבוע: גילוי הסיבה להעפת שמה של מרי סארון מהמאמר. האם מרדית' תמצא דרך לפצות אותה?

האנטומיה של גריי: עוגיפלצת

תזעיקו רופא ל… דה לוקה, שראה את בית החולים באור חדש לגמרי.

מכת החשמל של השבוע: יש סיכוי שאמיליה ואואן יתאחדו דווקא סביב התינוק החדש והמתוק שאואן אימץ?

ציטוט השבוע:

Surgeons can benefit from altered states of consciousness, but only when they're achieved naturally.  The lows drive us to do better. The highs of saving a life are the reward for a job well done

"מנתחים יכולים להרוויח משינויים במצב התודעה, אבל רק כשהם מושגים באופן טבעי. החוקים מובילים אותנו לנהוג טוב יותר. התעלות הנפש שבהצלת חיים היא התמורה על עבודה טובה." – מרדית'

"האנטומיה של גריי 14" – שני, 21:15, yes DRAMA ו-yes VOD.

בואו לדבר על זה בדף הפייסבוק הרשמי!

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *