האנטומיה של גריי: רוצים שינוי!

האנטומיה של גריי חזרה בפרק קרוסאובר עם סדרת הבת החדשה – "תחנה 19" (בקרוב ב-yes). סנונית ליס נכנסה אל תוך הלהבות וכותבת על המפגש המסקרן

בחיים של כל אחד מאתנו יש נקודות אל-חזור. התרחשויות נקודתיות שמשנות את הכל ושדבר אחריהן לא יהיה כשהיה. זה יכול להיות מפגש עם אדם שנכנס לחייכם כמו שמש – מרגע הופעתו, כל עולמכם נסוב סביבו. זו יכולה להיות התנסות ראשונה בעבודה שאתם יודעים שאתם פשוט חייבים להמשיך בה. זו יכולה להיות תאונה שמשנה ברגע אחד את כל מה שהכרתם, או פרידה שמאלצת אתכם להפוך לאנשים אחרים כדי לשרוד. זה יכול להיות רעיון קטן – שבזכותו החיים שלכם ושל אחרים ישתפרו.

פרק הקרוסאובר שובר הפגרה והשגרה של "האנטומיה של גריי" ושל "תחנה 19" עסק בדיוק בשינויים הללו – שבזכותם נוצרה "תחנה 19" – סדרה חדשה מבית היוצר של פיית הרייטינג שונדה ריימס. בן, שנראה לוהט במדי כיבוי אש לא פחות מבאלו של חדר הניתוח, מגיע לבית החולים בתפקידו החדש, ומבין בפעם הראשונה על מה ויתר. הוא נאלץ להכיר בכך שהוא כבר לא בן בית בבית החולים אלא רק אורח, ולהודות לכך שלתשוקות יש מחיר. הנסיון להסביר מדוע בן החליט שוב להחליף מקצוע נראה כמו פירואט תסריטאי צולע, אבל אם בזכותו נקבל עוד דרמה, אני מוכנה לספוג את התפנית הלא אמינה הזו.

המטרה האמיתית של הפרק הייתה להעביר את שרביט הגיבורה ממרדית' לאנדי הררה, הדמות הנשית הראשית של "תחנה 19". בהכרות הקצרה הזו, קיבלנו הבטחה לאישה חזקה, מרתקת ומצחיקה. בסצינת הפרידה נטולת החיבוקים ביניהן דאגו היוצרים להבהיר לנו שמר' – הגיבורה האהובה והמוכרת, מעניקה את ברכתה ומאשרת לצופים לשחק עם הילדה החדשה על המסך.

ד"ר של כבוד: ד"ר קורסיק, שמתחרה על תואר דמות המשנה המשעשעת בתולדות הסדרה. כיף שחזרת!

טוויסט השבוע: אנדי הררה משכנעת את בעל הפטנט לבקר בבית החולים. כנראה עוד דמות מסקרנת בדרך.

האנטומיה של גריי: רוצים שינוי!

תזעיקו רופא ל… אפריל. אני האחרונה שתתנגד למסיבה רוויית אלכוהול, אבל אם את צריכה אחריה אינפוזיה, את כנראה לא עושה את זה נכון.

מכת החשמל של השבוע: ד"ר קורסיק מפלרטט עם אמיליה, עם המתמחים ונדמה לנו שגם עם אלכס (ובצדק).

ציטוט השבוע שלנו: 

אנדי: "אני לא הורגת ילד היום."

מרדית': "רצת אל תוך שריפה. את יכולה לעשות את זה."

"האנטומיה של גריי" – שני, 21:15, yes DRAMA ו-yes VOD, "תחנה 19" רק ב-yes, מה-26.3

בואו לדבר על זה בדף הפייסבוק הרשמי

 

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *