האנטומיה של גריי: שוטי שוטי ספינתי

רופאי "האנטומיה של גריי" בילו ביאכטה והוכיחו שבין ניתוח לכוננות, הם מצאו זמן לעבור הסרת שיער. סנונית ליס יצאה להפלגה ומספרת על פרק השבוע. זהירות, ספוילרים!

קייס סטאדי: בעונות קודמות היה נחוץ אסון נוראי כדי שנראה את הרופאים הלוהטים שלנו נרטבים. משהו בסדר גודל של צונאמי, טביעת ספינה, ואם אפשר – שניהם ביחד, תוך נחיתת אונס של מסוק עולה באש. לקראת עונה 14 סיפרה שונדה ריימס, היוצרת, שהיא מתכננת לקחת את הסדרה למחוזות קלילים יותר, ובפרק השבוע היא בהחלט עמדה במילותיה. הפעם לא היה צורך בשום טראומה מצלקת, כדי שמיטב גברברי הסדרה יסירו את חולצותיהם בים. כל מה שנדרש הוא מסע שופינג של ג'קסון, שהתחדש ביאכטה רק מתוך תסכול על כך שלא נעים לו לשכב עם אחותו החורגת. הרכש החדש של ג'קסון סיפק לרופאים שלנו הזדמנות מצויינת להוכיח שהקריירה המשגשגת שלהם לא הפריעה להם למצוא זמן להסרת שיער, ותודה לסבא אייברי, שהוריש לנכדו ים של מזומנים.

האנטומיה של גריי: שוטי שוטי ספינתי

חוץ מהסצנה הפוטוגנית הזו, התגלו בפרק החדש גם כמה סודות הרי גורל: בן סיפר לבנים שהוא החליט להיות כבאי ובכך התניע את סדרת הבת שלו, שנמצאת בפיתוח בימים אלה (אבל אל תגלו לביילי), ג'קסון הבין שהוא רוצה להתחרות והחליט להשקיע את הירושה שלו בפרס רפואי חדש ונוצץ שעליו לא יהיה חתום. ג'ו החליטה לוותר על הסוד הגדול של חייה ולהגיש בקשת גירושין, ומרדית כיכבה על שער מגזין וקיבלה מועמדות לפרס אייברי, אבל לא התרגשה מזה בגלל שבדיוק איבדה מטופל אהוב. לקאסט הצטרפו גם מתמחים חדשים וכושלים, שמבטיחים לספק לנו עוד שלל רגעים משעשעים וטראגיים. אה כן, והייתה גם מטופלת שירתה לעצמה בוואגינה.

טוויסט השבוע: ג'ו מחליטה שהיא רוצה להגיש בקשה לגירושין ולהסתכן בחשיפה בפני האקס המסוכן. מעניין לאן זה ייקח אותנו.

תזעיקו רופא ל… דה לוקה, שאחותו הלוהטת מתעקשת להתנסות בתחום התמחותה עם כל רופא בכיר שהוא עובר לגור איתו, ושדמות מפתיעה נוספת מעברו הצטרפה לבית החולים.

האנטומיה של גריי: שוטי שוטי ספינתי

ד"ר של כבוד: ג'קסון, כי אנחנו בעד כל מי שמחליט להרעיף על ביילי מרשרשים. וגם על הפוטו אופ הזה ביאכטה.

מכת החשמל של השבוע: אמיליה וד"ר קורקיק מחליטים לבדוק אם באמת הכל עובד כמו שצריך אחרי הסרת הגידול של אמיליה ומוצאים את עצמם במצב מאוזן בחדר הכוננות.

ציטוט השבוע: 

אואן: "מה ההתמחות שלך?"

סופיה: "אורגזמה!"

בואו לדבר על זה בדף הפייסבוק הרשמי!

"האנטומיה של גריי", שני, 21:15 ב-yesDrama וב-yesVOD

 

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *