"האנטומיה של גריי 14": 5 משאלות לעונה החדשה

5 דברים שהיינו רוצים לראות בעונה החדשה של "האנטומיה של גריי", שחוזרת למסך ב-2.10, ב-21:15, yesDrama ו-yesVOD

עבור חובבי "האנטומיה של גריי", החודשים האחרונים היו ארוכים במיוחד. הסדרה נכנסה לתקופת בין המצרים שלה, אותו פרק זמן שחולף בין עונה לעונה, וחובבי הסטטוסקופ נאלצו לכסוס ציפורניים ולהתמסר לכתבות שמנסות לנבא את המתרחש בראשי התסריטאים. רגע לפני ששוב נתיישב מול המסך עם ערימות של טישו וזאנקס, הכנו רשימת משאלות שהיינו רוצים שיתגשמו בעונה ה-14 של "האנטומיה של גריי":

1. שמרדית' תכיר מאהב ראוי חדש: בעונה 13 ניסתה שונדה ריימס לתפור רומן לוהט בין מרדית' לבין ריגס. זה לא עבד ממגוון סיבות: בגלל מגי, רגליים קרות של מרדית', מטוסים שאיימו להתרסק ובעיקר, ובכן, בגלל שריגס לא לוהט. חייבים להודות שריגס נראה כאחיו הגדול ונטול הסקס אפיל של מק'דרימי עליו השלום. הוא היה אמור להיות ה"ילד הרע" שלאט נחשף ברגישותו וכובש את ליבם של מרדית' ושל הצופים (ובעיקר הצופות), אבל הדמות שלו לא הצליחה ליצור עומק משכנע ועד לסוף העונה לא הבנתי מה מרדית' אמורה למצוא בטיפוס המעצבן, בעל חיבת היתר לג'ל לשיער. בעונה החדשה מגיע לנו ולה ליהנות סוף סוף מגיבור גברי חדש וראוי, כזה שהכימיה בינו לבין מרדית' תגרום לנו להניח מאחור את מק'דרימי אחת ולתמיד, ולהתמסר לסיפור אהבה חדש.

2. שמגי וג'קסון לא יהיו ביחד: בסוף העונה הקודמת נרמז שמגי, שדואגת להתאהב באדיקות בכל גברבר שאינו פנוי רגשית ו/או אינו מתאים לה, מתאהבת בג'קסון. אני רוצה לנצל במה זו כדי לפנות לתסריטאים (שכנראה אינם קוראים עברית) ולהתחנן: בבקשה אל תהפכו את הקרדיולוגית והפלסטיקאי לזוג! השאירו את ג'אפריל יחד, שלחו את מגי לקצור לב מארץ רחוקה שאין בה אינטרנט מהיר או זמנו לחייה גברבר חדש שאינו זמין מבחינה רגשית. שידוך בינה לבין ג'קסון מרגיש כמו גילוי עריות ויש לנו תחושה שאפילו אמה של מגי, זכר צדיקה לברכה, תתהפך בקברה בחוסר נוחות אם ישולב בעלילה.

3. שדה-לוקה יוגלה מהסדרה: והנה רעיון נחמד: לשלוח את מגי ואת דה-לוקה להתמחות-על באי בודד. כמו מגי, גם דה-לוקה הצליח להפוך בעונה 13 לדמות מטרידה. ההתאהבות שלו בג'ו גורמת לנו להצטער שאלכס פספס כמה אגרופים כשהכה אותו ולא אצטער אם הוא יידבק במגיפה מסוכנת ויוכנס להסגר למשך מרבית העונה.

A post shared by Ellen Pompeo (@ellenpompeo) on

4. שהאנט סוף סוף יתאהב בבחורה נורמאלית: חיי האהבה של האנט מתרסקים בתדירות גבוהה יותר ממטוסים בסדרה הזו, ואין ספק שמדובר בהישג מרשים. בעונה החדשה אני מקווה שמערכת היחסים המוזרה שלו עם אמיליה, שהסתיימה בערך לפני שהתחילה, תגמר, ושבמקומה הוא ייזכה סוף סוף בבת זוג שפויה. כבר דווח שטדי אלטמן חוזרת לשטח. אולי הפעם יזכו אואן וטדי לממש את המתח המיני שנרקם ביניהם מאז השירות המשותף בעיראק.

5. קאמבק של דמות מרכזית: ועם כל הכבוד לטדי החביבה, הייתי רוצה לראות את אחת מהדמויות המרכזיות והאהובות ביותר בסדרה, חוזרת לבית החולים. הלב שלנו נשבר יותר מדי פעמים לאורך 13 העונות שחלפו ומגיע לנו, הצופים הנאמנים, שחקן חיזוק בדמות כוכב מהצוות המקורי. כרגיל, אתרי אינטרנט חופרים ובוחנים אם כריסטינה, סנדרה או המופלאה, עשויה לחזור בית החולים. זה אמנם לא נראה כך, אבל אם יש משהו שהסדרה הזו יודעת לעשות – זה להפתיע אותנו. אני מוכנה להתפשר על תחיית מתים של דרק או של ג'ורג', ואפילו על איחוד מרגש עם איזי.

ומה אתם רוצים לראות בעונה החדשה של "האנטומיה של גריי"? ספרו לנו בדף הפייסבוק הרשמי!

"האנטומיה של גריי 14", מ-2.10 ב-21:15 ב-yesDrama וב-yesVOD

תגיות:

תגובות

‏2 תגובות ל“"האנטומיה של גריי 14": 5 משאלות לעונה החדשה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *