האנטומיה של גריי – 5 טיפוסים רומנטיים

פרק השבוע של "האנטומיה של גריי" הוקדש לוולנטיינ'ז דיי, והרופאים בו גילמו 5 טיפוסים רומנטיים שרובנו מכירים מהבית. סנונית ליס צפתה ויצאה איתם לדייט

עשרה קבין של קיטש ירדו לעולם – 11 נטל פרק השבוע של "האנטומיה של גריי" שהוקדש לוולנטיינ'ז דיי ולתסבוכות הרומנטיות של רופאינו. בפרק גילמו הרופאים כמה טיפוסים רומנטיים שרובנו מכירים מהבית:

הנשואה המשועממת: כל אדם שנמצא עמוק בזוגיות מכיר את התופעה הבאה – כיף לכם יחד, אתם עטופים באהבה, אבל פתאום אין לכם סיפורים משעשעים לספר לחבר'ה. כי בואו נודה בזה, עם כל האושר שזוגיות מביאה לחיינו, הרבה פחות מבדר לתאר לחברות שאתמול עשיתם יחד בינג' מטורף על הספה, מאשר לספר על דייט כושל עם גבר זר בעל ריח גוף של חמוס. לג'ו כנראה נמאס למיין את מתנות החתונה או לשחזר שוב את ירח הדבש האבוד שלה, וכדי להוסיף לחייה קצת אקשן היא מנסה לנהל את חיי האהבה של הרווקים סביבה. כדי שלא יחסר לה בידור, היא דוחפת את לינק האומלל שוב ושוב לזרועותיה של מרדית', למרות שגם המאושפזים במחלקת העיניים רואים בברור שמר חזק בעניין של דה-לוקה. העיקר שהיא תוכל לשכנע את עצמה שיש בסביבה משולש רומנטי מסעיר שיבדר אותה בזמן שהיא הולכת לשירותים בדלת פתוחה בחופשיות גם כשאלכס בסביבה.

ג'ו

קלארקט קנט/סופרמן: יש אנשים שבדרך כלל לא נראים מושכים במיוחד, אך בנסיבות מסוימות לפתע נוטף מהם סקס אפיל שקשה לעמוד בפניו. זה יכול להיות תפקיד מקצועי, לבוש מחמיא, כשרון סמוי, או אפילו תספורת אחרת. אצל דה-לוקה – זו האיטלקית. בימי שגרה הוא מתפקד בבית החולים כרופא זוטר, מבולבל, עם היסטוריה משפחתית בעייתית ונטייה להתאהב ברופאות שלצדו. מישהו שדרק עליו השלום היה קם לתחייה רק כדי לבקש את נפשו למות, אילו היו מספרים לו שזה הגבר שייכנס לנעליו. אבל רק תנו לו לדבר איטלקית, והוא הופך לוולנטינו בן זמננו. אם אפשר לכתוב לו טקסט רק באיטלקית, אודה להפקה.

שבורת הלב: היא איבדה אהבה בנסיבות טראגיות, ובואו נודה בכך – אין נסיבות טראגיות מאלו של מרדית'. כעת, היא לא מאמינה באהבה ולא ממש רוצה את זה. אהבה עשתה לה רק רע, תודה. טוב לה לבד, היא נהנית להתרכז בעבודה, היא לא רוצה עוד ילדים, והזכרים היחידים שהיא מעוניינת להעביר איתם את הערבים הפנויים שלה, הם האגן ודאז. למרות זאת, הסביבה הלחוצה שלה מסרבת לקבל את העצמאות שלה, ומנסה לדחוף אותה ללא הרף לזרועותיהם של גברים שלא מגיעים לקרסוליים שלה. היא מנסה להתחמק, מבריזה להם ומחמיצה פנים, הכל בנסיון להפוך את עצמה לאטרקטיבית כניחוח כריך טונה מאתמול כדי שכולם יעזבו אותה בשקט. בסופו של דבר היא נאלצת לנשק איזה אדיוט שחושב שכמה מילים באיטלקית הופכות אותו למאהב לטיני, רק כדי שהחברות הנשואות שלה יניחו לה לנפשה.

150913 2428

בעל הסוד האפל: בדרך כלל מדובר באדם שנראה נורמטיבי, אך מסתיר סטייה משונה. יתכן שהוא מעדיף להתחפש לסנטה ולבלות את זמנו במחלקת הילדים, במקום לצאת לדייטים עם נשים בוגרות (כן לינק, אני מתכוונת אליך). אולי מתוך אי נוחות, או משום שעמוק בפנים הם מרגישים שהוא לא כל כך בסדר, החברים הנשואים שלו מנסים לדחוף אותו לזרועותיהן של נשים פנויות ומוצלחות. בעל הסוד לא ממש בעניין, אבל זורם. הרווקות בנות המזל ירגישו שמשהו שם לא כל כך בסדר ויוותרו על התענוג. אלו שהמזל לא יאיר להן פנים, יצאו איתו לדייט ויגלו שהוא מגיע בתחפושת סנטה גם לחדר המיטות, או פטיש משונה אחר.

לינק

המתחרטת: היא נפרדה ממנו, היא השפילה אותו, היא הוציאה אותו מהבית והוציאה לו את הנשמה. היא כעסה עליו ולא ממש הייתה בעניין שלו, אבל עכשיו היא מתחרטת. הכוונה שלנו היא לביילי כמובן, שוויתרה על שרירי הקיבורת של בן בקלות שקשה לנו להבין, ולא, אנחנו לא קונים את הסיפור הזה על ה-OCD שחזר. אבל בחורים כמו בן לא מגיעים מיוזמתם לחדר המיון, יום האהבה בפתח והמחקר עם ג'ו לא בדיוק ממלא את הזמן, לכן ביילי שוכחת את כל מה שלא עבד בקשר, מייפה את העבר, מתנצלת באופן מגושם ומבקשת מבן לחזור הביתה, הפעם לתמיד."האנטומיה של גריי 15" – שני, 21:15, yes DRAMA, yes VOD

בואו לדבר על זה בדף הפייסבוק הרשמי

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *