מתכוננים ל"הומלנד" 11 עובדות על דילן בייקר

זוכרים את קולין מ"האשה הטובה"? אהבתם אותו בתפקיד המרגל בסדרה "האמריקנים"? בקרוב תוכלו לראות אותו גם בעונה החדשה של "הומלנד" (מה-12.12, רק ב-yes)

yes

1. לחובבי הקולנוע הוא מוכר כדוקטור קורט קונורס מהסרטים "ספיידרמן 2" ו"ספיידרמן 3". לחובבי המסך הקטן הוא מוכר כלקוח המדהים של אלישיה פלורק ב"האשה הטובה", קולין סוויני.

via GIPHY

2. על התפקיד שלו ב"האשה הטובה" הוא קיבל בייקר שלוש מועמדויות לפרס האמי.

מתכוננים ל

3. ב"הומלנד" הוא יגלם את סאם פאלי, סנטור אמריקני עצמאי שיחקור את ניצול הכח הלא חוקי של הנשיא קין.

 

 

4. בסדרה "האמריקנים" הוא מגלם ביוכימאי סמוי מטעם הק.ג.ב. הוא מעולם לא ראה את הסדרה כשקיבל הצעה לגלם את התפקיד. הוא ואשתו השחקנית, בקי, ישבו יחד לבינג' של העונה הראשונה ולשמחתו הוא סיים אותה לפני שהיה אמור לדבר עם המפיקים.

5. בייקר למד בבית הספר התיכון עם כריס נות' (שגילם ב"האשה הטובה" את פיטר פלורק, בעלה של אלישיה). כשהוא ראה את שמו ברשימת הקרדיטים של הסדרה הוא החל לצפות בה, והתמכר.

via GIPHY

6. סוויני אמור היה להיות דמות שמופיעה בפרק אחד בלבד. הכותבים הבינו מהר מאוד שכדאי להם להחזיר אותו לפרקים נוספים. הוא מופיע גם בסדרת ההמשך, "הטובות לקרב", שממנה נעדרת דמותה של אלישיה פלורק.

7. לפני שלוש שנים הבית של השכנה שלו עלה באש. דילן ניסה להיכנס לבית כדי להציל אותה, אבל נאלץ לצאת בגלל שאיפת עשן מסוכנת. מכבי האש הוציאו את האשה מהבית אבל היא נפטרה בבית החולים.

8. הוא נשוי לשחקנית בקי אן-בייקר, הם יחד כבר 32 שנה ושיחקו כבר בכמה פרוייקטים יחד. לפעמים הם גם מגלמים בני זוג, אם כי כשרוב האנשים רואים אותם יחד הם סבורים שהם אחים בגלל הדמיון הפיזי המדהים ביניהם. יש להם חוק אחד שקשור למקצוע שלהם – הם לעולם לא יקחו תפקידים שמערבים סצנות של סקס.

9. אשתו, בקי אן בייקר, מוכרת לכם בעיקר כאמא של האנה (לנה דנהאם) מהסדרה "בנות".

via GIPHY

10. כשהיה סטודנט ללימודי משחק אחד המורים שלו אמר לו "אתה חייב לעשות משהו בקשר לקול שלך, אחרת תמיד תגלם דמויות פסיכוטיות". הוא לקח את הדברים לתשומת ליבו והחליט לא לעשות שום דבר בקשר לקול שלו, ולדבריו "היה לי את המזל לשחק דמויות פסיכוטיות במשך כל השנים שעברו מאז!".

via GIPHY

11. לאודישן שעשה לתפקיד מנהל הקמפיין בסרט של כריס רוק, "ראש המדינה", הוא זומן כבדיחה בעקבות התפקיד שלו בסרט "אושר". הוא מספר שכריס רוק והמפיק שלו ישבו מולו וצחקקו כשהוא קרא את התפקיד. רוק אפילו לא צפה באודישן אבל נתקל בו בהמשך כשחיפש שחקן אחר, ופתאום הבין שבייקר הוא האדם שהוא מחפש ולקח אותו לתפקיד.

"הומלנד", מה-12.12, yesEDGE וב-yesVOD

תגיות:

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *