קולו של דור? תכירו את ירמי שיק בלום!

יש הרבה גברים מושלמים בסדרה "האחיות המוצלחות שלי", בואו להכיר את אחד הבולטים שבהם (שקיבל גם תפקיד מעולה בפרק סיום העונה של "ככה זה")

yes

מי אני – קומיקאי, סטנדאפיסט, ספן וכותב. אפשר להגיד שהתחלתי את דרכי המקצועית עם גלית חוגי, הופענו ויצרנו יחד במסגרת קבוצת הסטנדאפ והמערכונים "כל מה שמצחיק בעולם" ונהיינו חברים. חוץ מזה כותב לטלוויזיה, לעיתון ורשימות מכולת מושקעות.

על העונה הראשונה של "האחיות המוצלחות שלי" – מאוד מאוד מאוד אהבתי אותה. היה כיף לראות סדרה בעברית שתופסת את הישראליות בצורה עדכנית, מצחיקה וחדשה. הקאסט מדהים והפרק עם ראש הממשלה הוא פרק לפנתאון.

האתגרים בצילומים – בעיקרון אני לא שחקן מקצועי, אז לשחק באופן כללי זה היה אתגר מרכזי מאוד. הדמות של איתי התבססה עלי ועל דברים ביוגרפיים מהסטנדאפ שלי שגלית ונועה עיבדו אותו לעולמן הגאוני, מה שמאוד מאוד עזר לצלוח תפקיד רציני ראשון כשחקן, אפשר להגיד שהיה לי קל מאוד להיכנס לדמות.

1

חוויות מהסט – הייתה אווירה כיפית לאללה בצילומים, גם כשהיה לחץ הכל נעשה ברוח טובה ומקצועית ומלאת צחוקים. קשה להצביע על אירוע מיוחד אחד, פשוט היה כיף כל הזמן ולא רציתי שיגמר. ושתי ארוחות חינם ביום זה הגן עדן שלי.

הדמות שלי – איתי הופיע בפרק 7 בעונה הראשונה כדוגם וידאו שעובד עם נטלי, נדלק עליה, עושה בשבילה את העבודה ומזמין אותה לערב ספוקן, בו הוא מבצע שיר עליה אבל מכחיש בכל תוקף ויוצא אידיוט. בעונה השנייה נטלי ואיתי נפגשים שוב במקרה, ומחדשים את הקשר…איתי ימשיך לצאת חמוד ואידיוט ולמרות שהעונה עולה בבינג' אני אסיים כאן כדי לא ליפול למלכודת הספוילר הידועה לשמצה.

תגיות:

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *