נויורק 3 – המנצחים והמפסידים

נויורק 3 נגמרה. רגע אחרי שסיימה לנגב את הדמעות, סנונית ליס בודקת מיהם הווינר, הלוזר והסמאטה של העונה

עוד עונה של נויורק הגיעה לסופה, ורגע אחרי שהסדרנו את הנשימה והרגענו את הלב שהאיץ את קצב פעימותיו, יצאנו לספור את הז'יטונים ולבדוק מי הווינר, הלוזר, הסמאטה, ומי הכי הפתיעו אותנו העונה:

הווינר – לירון: לא ברור לנו איך זה קרה, אבל מסמאטה שמתהדרת בכינוי המחמיא "גמד", לירון הפך ליזם שהצליח להגשים העונה את כל חלומותיו. הוא ייסד סטארט אפ מצליח, המציא משחק שמליונים התמכרו אליו (אז מה אם הפיתוח המבריק שייך לישי?) והכי חשוב – זכה במזרובה הכי אלוהית שהתפוח הגדול ראה. אם באמצע העונה נראה היה שהעולם שלו קורס סביבו, לקראת הסוף הדברים הסתדרו, שמרית הציעה לו נישואין, ולנו לא נותר אלא לחכות להזמנה לברית של אסי קאפח, ששמרית תגדל כמו מלכה.

נויורק - מתוך הסדרה
נויורק – מתוך הסדרה

 

הלוזר – ישי: איפשהו על הספקטרום מסתתר לו הגאון הכי כושל שפגשנו. הבחור מסוגל להמציא תוכנה שחוזה את העתיד, לפתח תוך חצי שעה אפליקציה ששווה מליונים וקוראת מחשבות – אבל איכשהו, הוא לא הצליח להימנע מהסכם עם נבלה כמו ארתור? על זה היה אומר אחנתון המנוח, "פקקטה, בחורצ'יק". מספורטאי מצויד היטב שמתכנן להציל את העולם, ישי הפך מהר מאד לרוצח סדרתי שמדבר עם המחשב שלו. מגה טרנד לא יכלה לספר לו שזה לא יהפוך אותו לבייב מגנט?

 

נויורק - מתוך הסדרה
נויורק – מתוך הסדרה

האכזבה – ארתור/אחנתון: ואם כבר דיברנו על מחיה השפה היידית, אין ברירה אלא להודות שחשיפת זהותו האמיתית של אחנתון הייתה נפילת המתח של העונה. הימורים עפו באוויר, מי לא חשבנו שעומד מאחורי אחנתון? ראובן שחזר מהמתים, מלכה, הרב עזרן, ג'קי ואפילו ישי. בסוף כל תיאוריות הקונספירציה ישב יהודי שמנמן עם תסביך גדלות. אנחנו ציפינו למישהו מסוקס יותר.

 

נויורק - מתוך הסדרה
נויורק – מתוך הסדרה

הסמאטה – פרופ' אשר מלכה: עוד גאון מאכזב הוא פרופ' מלכה, שאת הדוקטורט שלו כנראה עשה בחפירות ארכיאולוגיות עם התמחות בהרתחת מוחות. הגאון המופלא הצליח למצוא דרך לחזות את העתיד, לנפח לכל מי שאי פעם נתקל בו את המוח, אפילו מהעולם הבא, אבל לא יכל למצוא דרך קצת יותר פשוטה להציל את האנושות? כזו שלא תדרוש מיוסי למלא את יערות ניו יורק בגופות? נוח על משכבך בשלום, פרופסור. לא, באמת. תנוח.

 

נויורק - מתוך הסדרה
נויורק – מתוך הסדרה

המפתיע – נדב: אנטבי השם יקום דמו כבר לא איתנו, ג'קי זכרון צדיק לברכה הצטרף אליו בקופיפלא הגדול שבשמים, דפני, ימח שמה, הלכה לרגל תעשייתית (כלומר לשכב עם כל מה שזז) בעולם הבא, אבל נדב עשה את הלא יאמן וחזר מן המתים. חשדנו שהוא לא באמת הלך מאתנו, קיווינו שזו רק מתיחה ושמחנו לגלות שצדקנו. זה הזמן להזכיר ללירון שעם כל הכבוד לאסי, שמרית כבר הבטיחה לקרוא לבנם על שם נדב. אז ניפגש בברית של נדב קאפח.

 

נויורק - מתוך הסדרה
נויורק – מתוך הסדרה

 

מיהם המנצחים, המפסידים, הסמאטות והמפתיעים של נויורק 3 לדעתכם? בואו לדבר איתנו על זה בדף הפייסבוק הרשמי!

רוצים לראות הכל מההתחלה? יאללה! העונה כולה מחכה לכם בחינם ב yesVOD 

צפו בסדרה מכל מקום ב-yesGO

 

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *