חגיגת פסח ב-yes5: כל סרטי פיקסאר!

את הפסח הזה מעבירים מול המסך עם סרטי האנימציה הכי נפלאים שיש – בינתיים, בואו לגלות כמה אתם זוכרים מהם!

yes

פסח דיסני – פיקסאר, ערוץ: yes5 | מועד שידור: חופשת חג פסח, מה-22/3 ועד ה- 7/4

היכונו היכונו – חופשת הפסח הגיעה ובyes5 עומדת להיות חגיגה מדהימה, צבעונית וחגיגית. במשך כל חופשת הפסח, כל יום, כל היום, yes5 וyesvod24/7 יהיה חלק מהעולם המופלא של דיסני פיקסאר: נשדר את כל הסרטים האהובים, המצליחים ועטורי הפרסים; את כל הסודות מאחורי הקלעים; את כל הקטעים שהורדו בעריכה ואת כל הסרטים הקצרים של דיסני פיקסאר (אלו שמוקרנים לפני הסרט הארוך בקולנוע).

חופשת חג פסח מה-22/03 ועד ה- 07/04 –עם הדמויות המוכרות ואהובות: וודי ובאז שנות אור, נמו ודורי, ספידי מקווין ומטור, מייק וסאלי, רטטוי, וול E, מרידה הנסיכה ועוד רבים וטובים. כל הסרטים של פיקסאר ייקחו חלק בחגיגה: "צעצוע של סיפור 1-3", "מכוניות 1-3", "מוצאים את נמו" וגם "מוצאים את דורי", "מפלצות בע"מ" ו"ביה"ס למפלצות", "משפחת סופר על", "רטטוי", "וול-E ", "אמיצה", "למעלה", "הקול בראש", "הדינוזאור הטוב". את החגיגה ישלים "קוקו" בתשלום ב-VOD.

כמובן שישודרו גם כל הסרטים הקצרים שנוצרו על ידי האולפן – גיבורי הסרטים הקצרים זכו לאהדה רבה כשהוקרנו לפני הסרטים העלילתיים כגון – מנורת שולחן קטנה המנסה לשחק בכדור – דמות שהפכה לסמלו של האולפן ונחשב לסרט הראשון של פיקסאר – "לוקסו ג'וניור", אם זה "המשחק של גרי" שזכה בפרס האוסקר לסרט האנימציה הקצר הטוב ביותר לשנת 1997 או הציפור הגדולה והגמלונית שרק רוצה את חברת שאר הציפורים ב- "עבור הציפורים" שזכה בפרס האוסקר לסרט האנימציה הקצר הטוב ביותר לשנת 2001 וכמובן "יום ולילה" המעולה משנת 2010.

תגיות:

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *