המתים המהלכים: 6 הרגעים הגדולים של ניגן

אכזרי, מטורף, כריזמטי – בואו להיזכר למה אנחנו כל כך אוהבים/שונאים את הרשע האולטימטיבי. "המתים המהלכים", בחלק השני של עונה 7, מיום שני 13.2!

6. ניגן נבהל מהאב גבריאל – בביקורו הראשון באלכסנדריה, ניגן זכה למפגש עם האב גבריאל, שעבר דרך ארוכה מאוד מאז שהחבורה צירפה אותו לשורותיה. נראה כי גבריאל עסוק בימים אלו באמונתו בריק כמעט כמו באמונתו באלוהים, והוא מצליח להוכיח את חשיבותו לקבוצה כשהוא ממציא למגי קבר מזוייף, ומונע מניגן לחפש אחריה ולהציק לה. ברגע המפגש – גבריאל מבהיל את ניגן מאחורי גבו בצורה שאוטומטית מעלה חיוך רחב מצידנו, חברי הקהל. התגובה של ניגן למפגש היתה priceless.

5. האינטראקציה של ניגן עם אוליביה – מוחו של ניגן כל כך מעוות, שהוא לא רק לועג למראה של אוליביה כמו ילד חסר מודעות, הוא גם באמת סבור שהיא, כתושבת אלכסנדריה, יכולה עוד לחשוק בו אחרי הרצח הסדיסטי שביצע בשני חברי קהילתה. איזה כיף שזה נגמר בסטירה אגדית! חבל שאיבדנו את אוליביה בדיוק כשהתחלנו לחבב אותה.

4. ניגן הורג את ספנסר – ספנסר הוכיח סופית שהוא כלום ושום דבר לעומת אמו, דיאנה, שהיתה מנהיגה אינטליגנטית ונפלאה. הוא מתגנב מאחורי גבו של ריק, בניסיון התחנפות פתאטי לניגן, שנגמר די מהר במותו. אנשים חזקים כמו ריק, דריל ואפילו קארל, מעניינים את ניגן משמעותית יותר מאנשים עלובים כמו ספנסר.

3. ניגן מכריח את קארל לשיר לו – קארל התמים חשב שיוכל לחסל את ניגן לבדו, בפרק שכלל אינטראקציה מרתקת בין השניים, כשניגן מתעלל בו רגשית ומעמיד אותו במבחנים קשים. ניגן הוא האנטיתזה המובהקת של ריק, דווקא מאחר וקיים בינהם דמיון. מעניין לחשוב איך קארל הפזיז, אך טוב הלב והנאמן, היה גדל עם דמות אב שכזה. כך או כך, אין ספק שניגן הוא לא ה-sunshine של אף אחד בעולם.

2. ניגן מכריח את ריק להחזיק את לוסיל – אחרי שמחץ את ראשיהם של שני חבריו היקרים בעזרת גברת מחבט, לוסיל, ניגן מכריח את ריק להחזיק אותה למענו בכל זמן שהותו באלכסנדריה. אכזריות בלתי נסבלת.

1. פרק הפרמיירה של העונה – אחד מפרקי הטלוויזיה הכי מדוברים של כל הזמנים, ואחד מהנצפים ביותר של תכניות הכבלים. הפרק היה מופע אימים בלתי פוסק של ניגן, בו הובהר לנו בדיוק עד כמה הוא מטורף ואכזרי. לא רק שניגן התעלל בריק בחוסר רחמים רק כדי להוציא ממנו מבט אחד מפוחד וכנוע, ורצח את אברהם כעונש נקמה, הוא גם הוסיף ורצח את גלן אהובנו, רק כדי לחנך את החבורה ולהשאיר בדריל האומלל רגשות אשם לנצח. החצי השני של העונה לא יכול להגיע מהר יותר!

"המתים המהלכים" עונה 7 חלק ב, ימי שני 06:00, 22:50, yesOh
בואו לדבר על זה בדף הפייסבוק של הערוץ

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *