"המתים המהלכים": 7 דרכים לשרוד את הפרמיירה של עונה 7

פרק הפרמיירה של העונה החדשה יהיה המסעיר ושובר הלב ביותר שחווינו עד כה. הנה 7 דרכים לשרוד את הצפייה (בבכורה ב-24.10 ב-05:00 ב-23:00 ב-yesOh וב-yesVOD)

לפני הפרק –

1. לצפות בסרטוני יוטיוב של סצנות המוות של הגיבורים שאיבדנו עד היום. זו תוכל להיות תזכורת טובה לכך שגם אחרי רגעי המוות האכזריים וקורעי הלב ביותר, המשכנו הלאה. בסופו של דבר, אם התגברנו על הרשל'ה – אנחנו מספיק חזקים כדי להתגבר על הכל.

2. להתרחק מחברים מספיילרים. לכולנו יש את החבר הזה שלא יודע מתי ואיך צריך להתאפק עם חלוקת מידע עודף, ולצערנו הוא גם תמיד זה שאוהב לחקור במעמקי האינטרנט את שלל הספויילרים הפוטנציאליים. חיכינו חצי שנה כדי לחוות את הפרק הזה כמו שצריך, ועם כל אהבתנו לאותו חבר, אסור לקחת כאן סיכונים. עד שלא צפינו בפרמיירה – נאלץ לסנן אותו בכל מדיום אפשרי.

giphy

3. להכין מראש סטוק של סרטים או פרקים מובחרים שמצחיקים אותנו יותר מהכל, שימתינו לצפייה מיידית בתום הפרק. מרתון קומדיה להסחת דעת הכרחית ממה שכרגע חווינו.

via GIPHY

4. לדאוג למכונית זמינה עם מיכל דלק מלא, סכינים משוייפים ואספקת מים, מזון ותרופות. זאת כמובן למקרה שתוך כדי הצפייה בפרק תפרוץ אפוקליפסת זומבים אמיתית, ואנחנו לא רוצים להיתפס פתאום לא מוכנים. בתור צופי הסדרה, מצופה מאיתנו לדעת מה לעשות.

giphy

בזמן הפרק –

5. לצלם סרטוני ריאקשן של עצמכם צופים בפרק. מקמו מצלמה/פלאפון לצד הטלוויזיה, והקליטו את עצמכם מגיבים לדרמה והזוועות שמחכות לנו. כך לאחר הפרק, תוכלו לשעשע את עצמכם עם צילומי התגובות שלכם, במקום לשקוע בדכאון ובחרדה. אם יש לכם פחד מצלמות, צפו ביוטיוב בסרטוני ריאקשן של אחרים במקום, יש להם אפקט קומי לא פחות מוצלח.

giphy

6. להריע לניגן. מסתמן שניגן הולך להיות אחד הנבלים הגדולים שיזכרו בטלוויזיה, תחת גילומו של השחקן הנפלא ג'פרי דין מורגן. אולי אם נהיה בצד שלו בזמן הצפייה, יהיה פחות כואב להיפרד מאחד הגיבורים האהובים שהוא הורג. זה אמנם סיכוי קלוש, אבל שווה לנסות את הטקטיקה הזו.

giphy

7. להתרכז בדמויות שכן שורדות את הפרק. אם הדמות האהובה עליכם הצליחה להישאר בחיים בפרק האינטנסיבי הזה – קבלו את זה כנחמה הכי גדולה שיש. אם לא – באמת שאין לנו מה להציע לכם, מלבד להשתתף בצערכם. בהצלחה לכולם!

giphy

"המתים המהלכים 7", בשני ב-05:00 וב-23:00 ב-yesOh וב-yesVOD
בואו לדבר על זה בדף הפייסבוק של הערוץ

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *