אוגוסט 2017 בערוצי הסרטים: הבכורות והספיישלים שיעשו לכם את הקיץ!

חגיגת סרטי אנימציה, סרטי אימה ומד"ב משובחים, קולנוע איכותי מכל העולם – הכנו לכם חודש מהסרטים!

yes

חופש של אנימציה – האירוע הגדול, האהוב, הצבעוני והמאויר, האירוע שמתאים לכל הגילאים ולכל בני המשפחה חוזר גם הקיץ לyes5, והפעם גם ל-yesvod- גם בקטגוריה חינמית וגם בתשלום. חודש שלם של סרטים מהז'אנר האהוב והמצליח. מעל ל-120 סרטי אנימציה ישודרו במהלך אוגוסט. מדי יום לוח השידורים יתמלא בצבעים של הנאה, קסם ואושר. כולם מוזמנים לקייטנה הביתית המעולה של yes – רובם הגדול של הסרטים ישודר בגרסאות מדובבות לעברית בשעות הבוקר והצהריים של החופשה (ובשעות הערב ישודרו גרסאות המקור). במהלך החודש ישודרו שלל בכורות מאוירות, ביניהן: להיט האנימציה המקסים שהיה מועמד לפרס האוסקר "מואנה", קומדיית האנימציה המוזיקלית אהובה "טרולים", הקומדיה הכיפית "חסידודס"; אנימציה מרהיבה המועמדת לפרס האוסקר לסרט האנימציה הטוב ביותר "קובו: אגדה של סמוראי" ; הסרט החמישי בסדרת האנימציה האהובה "עידן הקרח: מסלול התנגשות", וסרט ההרפתקאות "בלינג בלינג". זאת לצד שלל סרטי אנימציה אהובים כגון "במבי", "היפייפיה והיחפן", "סנופי וצ'ארלי בראון: פינאטס – הסרט", "6 גיבורים", "זוטרופוליס", "מוצאים את דורי", "אנגרי בירדס", ועוד.
גם רצועת הסרטים "שישי משפחתי" תיקח חלק בחגיגה ובמהלך החודש יוקרנו בה סרטי האנימציה הנפלאים: "טרזן", "אלאדין", "שלגיה ושבעת הגמדים" ו"פוקהונטס".. במקביל, יעלו שתי קטגוריות ב-VOD עם מעל ל-150 סרטים: אחת בתשלום, עם בכורות של "הדרדסים 3: הכפר האבוד" ו"בייבי בוס" ואחת ללא תשלום נוסף ב-24/7 עם סרטי אנימציה נוספים מכל הזמנים.

"מואנה" בבכורה. yes5, שבת 12.8 ב-10:00
להיט האנימציה השובה מבית אולפני דיסני. סיפורה של מואנה, הנסיכה מהוואי, שהיא בתו הצעירה של הצ'יף. מואנה יוצאת למסע הרפתקאות נועז באוקיינוס כדי להציל את האי בו היא מתגוררת, שהטבע בו מתחיל להיהרס. במהלך מסעה היא פוגשת את האל מאווי ויחדיו הם חוצים את האוקיינוס הפתוח, במסע שיפגיש אותם עם יצורים עצומים והתמודדות אל מול הבלתי אפשרי. הסרט היה מועמד לפרס האוסקר בקטגוריית סרט האנימציה הטוב ביותר.

"רוג אחת: סיפור מלחמת הכוכבים" בבכורה. yes2, שישי 18.8 ב-22:00
סרט אקשן המתרחש ביקום של "מלחמת הכוכבים". צעירה פורעת חוק, בתו של איש המחתרת שחבר לאימפריה, מצטרפת לצוות גיבורים לא צפוי מברית המורדים במשימה סודית ומסוכנת לגנוב את התוכניות של כוכב המוות.

"הימים האחרונים במדבר" בבכורה בלעדית, yes3, שלישי 1/8 בשעה 22:00

דרמת הרפתקאות מרתקת בכיכובם של יואן מקגרגור ואיילת זורר המציגה תיאור דמיוני-אלטרנטיבי למסע הצום הרוחני בן 40 הימים של ישו במדבר, במהלכו הוא מתמודד מול השטן (יואן מקגרגור בתפקיד כפול) ועם דילמות מוסריות של זהות ואמונה. הסרט הוקרן בבכורה בפסטיבל סאנדנס, וכיכב בנוסף בפסטיבלי הקולנוע של אדינבורו, רקייוויק, סיטג'ס ועוד; מקגרגור הוא השחקן השלישי שכיכב בסרטי "מלחמת הכוכבים" ומגלם את דמותו של ישו (אחרי מקס פון סידוב וקנת' קולי).

"דרך קלוברפילד 10", yes2, שישי, 4.8 בשעה 22:00

מותחן משובח שזכה לביקורות מהללות (מעל ל-90% ביקורות חיוביות על פי אתר רוטן טומטוז). מישל מוצאת את עצמה מתעוררת במרתף שאינה מכירה. בעל המקום טוען שהציל אותה, לאחר שמשך אותה ממכוניתה שהתהפכה. בהמשך הוא מספר לה שהעולם מחוץ למרתף כבר לא בטוח לבני אדם בעקבות מתקפה כימית מסתורית וכי המשך האנושות מוטל בספק. בלי פיסת מידע על מה שבאמת קורה בעולם שמחוץ למרתף, היא מתחילה להטיל ספק במה אמיתי ומה לא, ומאיפה צפויה הסכנה האמיתית – מחוץ למרתף או בתוכו.

"קובו: אגדה של סמוראי" בבכורה, yes5, שישי 4.8 ב-12:08

קובו חי את חייו השקטים בכפר הנמצא על גדות הנהר ביפן. אורח חייו הרגוע מופר כאשר רוח נקמנית מהעבר מגיעה ומשנה לרעה את חייו. על מנת שיצליח להביס אותה יוצא קובו למסע בעקבות חליפת שריון הקסמים שהייתה של אביו הסמוראי. אנימציה מרהיבה שהייתה מועמדת לפרס האוסקר לסרט האנימציה הטוב ביותר.

"חטיבת ביניים: השנים הגרועות של חיי" בבכורה, yes5, שישי 4.8 ב-21:20
קומדיה שעושה בית ספר לבית הספר! בחטיבת הביינים יש מנהל קשוח שמקפיד על כל החוקים נוקשים. לרייף, בעל הדמיון הפרוע, לא פשוט להיות שם. הוא וחברו הטוב הוגים תכנית שתפר את כל הכללים של המוסד המדובר. אבל כשרייף צריך לתמרן בין להסתיר את התנהגותו מנערת חלומותיו הלחוצה וההישגית ומאביו החורג החדש – המאבק במנהל מתפוצץ בכל המישורים.

"איש הצללים" בבכורה, yes4, שבת 5.8 ב-22:00
למייק ריגן (פירס ברוסנן) יש את כל מה שאפשר לבקש: אישה מדהימה, בת יפהפייה, "בית חכם" ששווה מליונים וחברת תעופה מוצלחת שנמצאת על סף פיתוח שישנה את עולם התעופה. כאשר יחסיו עם טכנאי המחשבים שלו, אד, משתבשים – הוא מוצא שמשפחתו, עסקיו וחייו בסכנה. כל העוצמה והכסף לא יכולים לפורץ מחשבים ששולט בעולם שלו ומחפש דרך להתנקם.

"חסידודס" בבכורה. yes5, שבת 5.8 ב-10:00
בעבר היו החסידות אחראיות על פיזור התינוקות לביתם החדש, אבל הזמנים השתנו וכעת הן עובדות בשירות חברת משלוחים ענקית. בעקבות תקלה מופלאה, שנעשית על ידי החסידה המוביל במפעל ובת אנוש אחרונה שנותרה בו, מיוצרת עוד תינוקת במפעל החסידות. עכשיו על שניהם יחד למצוא לה בית חם וחדש.

"פשוט נהדרת" בבכורה, yes3, שלישי 8.8 ב-22:00
סרט הקולנוע המצופה על עלילותיהן של גיבורות סדרת הקאלט הבריטית האגדית. אדי ופטסי הן שתי חברות שלא נפרדות לעולם. כל עוד השמפניה זורמת בעורקיהן, הן יכולות לנהל את עסקיהן כרגיל: להציק לבתה הבתולית של אדי, לרדוף אחרי מפורסמים, לבזבז בלי חשבון ולשתות בלי הכרה. לאחר שמצאו עצמן במרכזה של שערורייה תקשורתית וציבורית הן נמלטות לדרום צרפת, בעוד ניסיון נואש ומצחיק לחזור למרכז העניינים.

"לא לנשום" בבכורה. yes2, חמישי 10.8 ב-22:00
סרט אימה מוערך. שלושה צעירים פורצים לביתו של חייל לשעבר עיוור שלחם במלחמת המפרץ. התכנית משתבשת לחלוטין כאשר הם מגלים כי האדם שלביתו נכנסו ללא הזמנה אינו חסר אונים כפי שחשבו בהתחלה.

"חיים משוגעים" בבכורה. yes3, שישי 11.8 ב-22:00
קומדיה מצליחה על חברות מעט לא שפויה. ביאטריצ'ה היא אשת החברה הגבוהה שהסתבכה עם החוק וגם עברה על כמה וכמה קודי התנהגות בדרך ועל כן הוכנסה למוסד מיוחד. למרות שהצליחה להסתכסך עם כל המטופלות האחרות, כשלמקום מגיעה דונטלה המסתורית היא מתחברת אליה מיד. כשנקרית להן ההזדמנות, השתיים חומקות מהשומרים ויוצאות יחד להרפתקה פרועה ומצחיקה ברחבי איטליה.

"אסון בלב ים" בבכורה. yes 4, שישי 11.8 ב-22:00
דרמת מתח מועמדת לפרס אוסקר ומבוססת על הסיפור האמיתי של דליפת נפט במפרץ מקסיקו. הסרט מגולל את סיפורם של אנשי הצוות ששהו על אסדת קידוח הנפט Deepwater Horizon, שביצעה קידוחים במעמקי הים. ב- 20 לאפריל 2010 דליפת נפט גרמה לפיצוץ שהביא למותם של 11 קודחים ולהילכדותם של שאר אנשי הצוות. סגן מנהל העבודה הופך למנהיג העובדים בניסיונות ההיחלצות שלהם מהאסדה הבוערת. הם מבינים שרק נחישות ואומץ לב יכולים להצילם, מאחר וכוחות ההצלה לא מסוגלים להתקרב למקום בכדי לסייע.

"האוצר מעבר לנהר" בבכורה. yes קולנוע ישראלי, שישי 11.8 ב-16:30
סרט הרפתקאות קומי מוזיקלי לכל המשפחה שמספר את סיפורה של חבורת ילדים שיוצאת בעקבות מפת אוצר, למחנה קיץ, כדי להציל את הספרייה האהובה עליהם שעומדת בסכנת הריסה. את האוצר מנסה להשיג גם פקיד העירייה שמעדיף להקים חניון על חורבות הספרייה כאשר תיהרס. בדרכה תעבור החבורה הרפתקאות שידרשו ממנה לגלות תושייה ואומץ לב ולהבין ששיתוף פעולה הוא המפתח להצלחה. עם: יובל שם טוב, רבקה מיכאלי, אודי ואביעד, עמי סמולרצ'יק, שמוליק לוי, נאיה פדרמן ושון גיטלמן

"לבד בברלין" בבכורה. yes1, שבת 12.8 ב-21:30
דרמה היסטורית על פי רב-המכר של הסופר הגרמני האנס פאלאדה. לאחר מות בנם במלחמה מחליטים אוטו ואנה, זוג ממעמד הופעלים בגרמניה של מלחמת העולם השנייה, להתנגד למשטר הנאצי בדרך ייחודית ברחובות ברלין: הפצת עלוני מחאה מסתוריים בגנות היטלר ומשטרו ברחבי העיר. אך תוך זמן קצר בגסטאפו שומעים על המחאה והזוג מרגיש את הזמן מתקתק.

"אנונימית" בבכורה. yes3, שלישי 15.8 ב-22:00
דרמת מסתורין אינטימית, אינטליגנטית ורומנטית. טום ואשתו עורכים מסיבה בדירתם שבניו יורק. אחד האורחים מביא עמו כדייט את אליס. בעוד כולם מוקסמים מהאישה הזוהרת והשנונה ומסיפוריה האקזוטיים, טום אינו שקט. הוא משוכנע שפגש אותה בעבר וששמה היה שונה. העניינים מסתבכים ככל שהוא מנסה להבין מי היא באמת ומה היא רוצה.

"זמן משפחתי" בבכורה. yes1, חמישי 17.8 ב-21:30
דרמה קומית על חשיבותה של המשפחה בכיכובו של ג'ון קרסינסקי, המשמש גם על תקן הבמאי. ג'ון נוסע לבקר בעיירת הולדתו, בעקבות מחלת אימו. בעוד זוגתו ההרה מחכה לו בניו יורק, עליו לתמרן בין הטירוף של משפחתו הלא מתפקדת והאקסית מהעיירה, שלא מוותרת בקלות.

"בלינג בלינג" בבכורה. yes5, שישי 18.8 ב-12:20
סם, מכונאי צעיר בפארק שעשועים, מבלה את זמנו בתיקון מתקנים ובחלומות על אהובתו. הוא בטוח שרק עם טבעת יהלום נוצצת ומופע אור קולי מפואר הוא יזכה בליבה. הוא מחליט להרשים אותה בזמן מצעד חג האהבה של הפארק. אך אז מופיע אוסקר הרשע עם טבעת ותוכנית זדונית משלו.

"Xxx: הילוך גבוה" בבכורה. yes4, שבת 19.8 ב-22:00
זאנדר קייג' (וין דיזל), אתלט ספורט אקסטרים שהפך לסוכן חשאי , נחשב לאורך תקופה ארוכה כמת לאחר שנורה בתקרית. הוא חוזר בחשאי למשימה חדשה ומסוכנת, במטרה למנוע מפושע ולוחם העל לשחזר כלי נשק רצחני המכונה "תיבת פנדורה". בזמן שזאנדר מגייס צוות חדש שיסייע לו במשימה, הוא מוצא עצמו לכוד בתוך קונספירציה קטלנית בה מעורבים בכירי ממשלות מרחבי העולם.


"עידן הקרח: מסלול התנגשות" בבכורה. yes5, שבת 19.8 ב-10:00
הסרט החמישי בסדרת האנימציה האהובה והמצליחה. מרדפיו של סקראט אחר הבלוט גורמים לרצף אירועים הרסני, שמאיים על עידן הקרח בעולם. כדי להציל את עצמם, סיד, מני ושאר החברים חייבים לעזוב את ביתם ולצאת למסע בארצות חדשות ואקזוטיות.

"מוקה" בבכורה. yes3, שלישי 22.8 ב-22:00
מלודרמת מתח אינטליגנטית ומשובחת בכיכובן של שתיים מהכוכבות הגדולות של הקולנוע הצרפתי: נטלי ביי ועמנואל דבו. אם ששכלה את בנה בתאונת דרכים מחליטה לקחת את החוק לידיים ומאתרת בעזרת חוקר פרטי את המכונית (בצבע מוקה) שדרסה את הבן ונמלטה מהמקום. היא אורזת תיק קטן, מעט כסף ואקדח, ועוברת לגור קרוב לאישה שהיא מאמינה שאחראית למות בנה. אולם נקמה אינה עסק כה פשוט, בעיקר כאשר בעלת הרכב מתגלה כקוסמטיקאית חביבה ומסבירת פנים, עם לא מעט בעיות משלה.

"הבחורה על הרכבת" בבכורה. yes1, שישי 25.8 ב-22:00
מותחן על פי רב המכר של פאולה הוקינס, שהצליח ברחבי העולם ובישראל. שבורה לאחר גירושיה, רייצ'ל (אמילי בלאנט בתפקיד מעולה) נוהגת לפנטז על חייהם היפים של זוג צעיר עליו היא צופה. יום אחד, בעת נסיעה יומית ברכבת מפרברי ניו יורק אל מנהטן, אפופת אלכוהול ורחמים עצמיים, היא רואה דבר הגורם לערעור עצום בחייה.

"זר דופק בדלת" בבכורה. yes1, שישי 25.8 ב-23:54
מותחן בכיכובה של רוזמנד פייק. מירנדה היא אחות רחמנייה שעוד לא מצאה זוגיות ואהבה, וחיה לבדה. היא מחליטה לקיים בליינד-דייט בביתה, באמצע היום. באותו יום גורלי היא בטוחה שהגבר שהכניסה לביתה הוא הבליינד-דייט לו ציפתה. אך כאשר היא עולה על טעותה כבר מאוחר מדי, וההשלכות הקשות וההרסניות ישפיעו על מהלך חייה.

"אמריקן האני" בבכורה. yes3, שבת 26.8 ב-22:00
סטאר, נערה צעירה משולי החברה, פוגשת בבחור כריזמטי שמציע לה להצטרף אליו לעבודה משתלמת במכירות. היא משאירה את אחיה הקטנים אצל אמה הבטלנית ומצטרפת לחבורת צעירים שנפלטו מכל מסגרת אחרת. ביחד הם נוסעים ברחבי ארה"ב ומוכרים מנויים למגזינים בכל דרך אפשרית, חוקית או לא. למרות שהיא מתנגדת לשקרים ולרמאויות שמגיעים כחלק מהתפקיד, מה שמעורר עליה את חמתה של המנהלת הקשוחה של המיזם, גם סטאר נשאבת לסגנון החיים של הקבוצה – אהבה צעירה, לילות של שתייה, ימים של עבודה ופלרטוט מתמיד עם גבולות החוק.

"טרולים" בבכורה. yes5, שבת 26.8 ב-10:00
קומדיית אנימציה מוזיקלית, מקסימה ושוברת קופות. צמד טרולים יוצאים להרפתקה במקומות לא מוכרים להם: פופי היא מנהיגת הטרולים האופטימית, שמעולם לא חוותה סבל. בראנץ' המציאותי מדי חי בבונקר מאובטח. יחד הם מנסים להציל את קרוביהם שנחטפו על ידי ברגנית. בדרך הם יחוו הרפתקאות רבות וילמדו את הברגנים דבר או שניים על אושר וחיבוקים.

"איש האולר" בבכורה. yes3, שלישי 29.8 ב-22:00
אחד הסרטים המקוריים והפרועים ביותר של השנים האחרונות, זוכה פרס הבימוי בפסטיבל סאנדנס. מעט לפני שאיבד כל תקווה, מבחין האנק, ניצול על אי בודד, בדמות שנסחפה אל החוף. כשהוא מנסה ליצור קשר מתברר לו, לאכזבתו, שזו גופה חסרת רוח חיים (דניאל רדקליף בתפקיד בלתי נשכח). חסרת חיים, אך לא חסרת תועלת – במהרה מגלה האנק שלגופה שימושים רבים ומפתיעים (כמו, למשל, היכולת לגלוש על הגלים בכוח הגזים היוצאים ממנה) ושבעזרתה הוא יוכל למצוא את הדרך בחזרה לציוויליזציה. למרות שנקודת הפתיחה נשמעת כמו קומדיה פרועה, הסרט מתפתח ומגיע למקומות שונים ומפתיעים. הטיבה להגדיר זאת

סרטים חדשים ב-VOD

"לוגאן – וולברין". עולה ב-2.8
השלישי והאחרון בטרילוגיית סרטי "וולברין". כשהוא מותש, פגיע ולראשונה בחייו הארוכים – נוטה למות, מגויס וולברין על ידי מורו ורבו "פרופסור איקס" למשימה אחת אחרונה. הוא נשלח להציל ולהגן על ילדה קטנה שנושאת בחובה את גן המוטנטים, שהושמד כליל, והיא תקוותם האחרונה לשימור אנשי האקס.


"הסוכן". עולה ב-3.8
זוכה פרס האוסקר לסרט הזר הטוב ביותר. זוכה פרס התסריט והשחקן הטובים ביותר – פסטיבל קאן. עאמד וראנה, זוג צעיר, נאלצים לעזוב את דירתם בעקבות עבודות תשתית מסוכנות, בדיוק כשההצגה החדשה בה הם משתתפים כשחקנים חובבים – "מותו של סוכן", עומדת לעלות. בעזרת חבר שדירה בבעלותו בדיוק התפנתה, הם עוברים לדירה במרכז טהרן, שעדיין מלאה בחפציה של הדיירת הקודמת שעזבה באופן פתאומי. לאחר כמה ימים מתרחשת בדירה תקרית אפופה במסתורין, שמצליחה לגעת במקומות הרגישים ביותר של בושה ואשמה, ומשנה באופן דרמטי את חייהם של הזוג הצעיר.

"נורמן: עלייתו המתונה ונפילתו התלולה של מאכער אמריקאי". עולה ב-10.8
נורמן (ריצ'ארד גיר) הוא מאכער יהודי המתגורר בניו יורק, שנפגש ביום בהיר אחד, עם שר זוטר בממשלת ישראל (ליאור אשכנזי). הוא מחליט לפנק אותו בנעליים מתנה, ומשם מתפתחת ידידות בין השניים. כשהשר הזוטר הופך לראש ממשלה, נורמן מרגיש שהגיעה השעה להפוך את הידידות הזאת למשהו מועיל יותר. סרטו של יוסף סידר ("הערת שוליים").

"הרקדן". עולה ב-17.8
סיפור חייו של רקדן הבלט הצעיר והמוערך, סרגיי פולונין, מילדותו באוקראינה, דרך לימודיו באקדמיה המלכותית לריקוד באנגליה, המשבר האישי בחייו, ההתגברות עליו, הפריחה מחדש וצילומי אחד הקליפים הנצפים ביותר ביוטיוב – "Take me to Church" של Hozier .

"אני דניאל בלייק". עולה ב-17.8
סרטו של קן לואוץ'. זוכה פרס דקל הזהב – פסטיבל קאן 2016. דניאל בלייק, נגר בן 59 מניוקאסל, אשר מצב בריאותו אינו מאפשר לו לעבוד, נאלץ לראשונה בחייו לפנות לקבלת עזרה. קייטי, בחורה צעירה ואמא חד הורית לשני ילדים, מגיעה לעיר במסגרת פרוייקט דיור לנזקקים ומנסה להתחיל חיים חדשים. דרכיהם מצטלבות בעת ביקורם הראשון במשרד הרווחה, בתחילתו של מסע מפרך ומתיש למימוש זכויותיהם כאזרחים. לצד המאבק בממסד והקשיים הרבים, נרקם בין השניים קשר מיוחד ואמיץ של עזרה וערבות הדדית.

"פורשים בסטייל". עולה ב-21.8
עיבוד חדש לסרט המצליח באותו השם משנת 1979. ווילי, ג'ו ואל הם שלושה פנסיונרים חברי ילדות החיים מכספי ביטוח לאומי. כשהם מגלים שהבנק שיחק בכספי הלקוחות והפנסיה עליה בנו הולכת להיעלם, הם מחליטים להחזיר את כספם בחזרה בדרך מקורית – לשדוד את הבנק. הבעיה הגדולה שניצבת בפניהם – איך בדיוק עושים זאת, במיוחד בגיל 80?

"בייבי בוס". עולה ב-30.8
כשתינוק חדש מגיע למשפחה, חייו של האח הגדול בן ה-7 משתנים מן הקצה אל הקצה. הוא מחליט לצאת למלחמה נגד "הבוס" החדש של המשפחה אבל מגלה שהוא לא תמים כמו שהוא נראה.

"מעבר להרים ולגבעות". עולה ב-31.8
סא"ל דוד גרינבאום השתחרר מהצבא אחרי 27 שנים בשירות קבע. הוא חוזר לביתו ולבני משפחתו, מהם היה רחוק שנים ארוכות, ומתחיל לעשות את צעדיו הראשונים בחברה האזרחית. הוא מגלה מחדש את משפחתו: את אשתו רינה, מורה לספרות שמפנטזת על חיים מרגשים יותר, ואת ילדיו המתבגרים: הבן המופנם והבת הסקרנית שמעוניינת ביותר מחיים סטנדרטיים של נערה ישראלית והולכת לחפש עניין מעבר.

חוגגים 80 לדסטין הופמן, yes1,  שישי-שבת, 4-5/8, כל היום
יום הולדת שמח לאחד השחקנים הוותיקים והמוכשרים ביותר בהוליווד- דסטין הופמן! הופמן פרץ לתודעת הציבור בשנת 1967 בזכות תפקידו בסרט "הבוגר" עליו היה מועמד לפרס האוסקר. בשנת 1979 זכה בפרס האוסקר הראשון שלו על תפקידו בסרט "קרמר נגד קרמר" בו שיחק לצד מריל סטריפ. בשנת 1988 קטף את הפסלון השני שלו על תפקידו המרגש בסרט "איש הגשם", בו גילם אדם הלוקה באוטיזם. במהלך הקריירה שלו שיחק הופמן בסרטים מגוונים: דרמות, קומדיות, דיבוב לסרטי אנימציה, סרטים מועמדי אוסקר ועוד. yes1 יצטרף לחגיגות יום הולדתו ה80 שלו, בסופ"ש שלם עם מיטב מסרטיו הנפלאים. בין סרטים שישודרו בyes: "קרמר נגד קרמר", "הבוגר", "הסנדלר" , "הזדמנות אחרונה לאהבה", "עסק משפחתי", "הוק" ועוד…

שישי משפחתי – סרטים שכיף לראות ביחד, yes5, כל יום שישי ב-17:00
בכל שישי בשעה 17:00 מומלץ לאסוף את כל המשפחה מול yes5 ולצפות בסרטים האהובים שאף ילדות אינה שלמה בלעדיהם, במסגרת "שישי משפחתי – סרטים שכיף לראות ביחד". החודש ברצועה נבלה בג'ונגל עם "טרזן", נהנה עם היהלום האמיתי "שלגיה ושבעת הגמדים", נצחק ונצא למסע על השטיח המעופף עם "אלאדין", ונקנח בנסיכה המיוחדת והאהובה "פוקהונטס".

"הבלתי נשכחים – סרטים שחייבים לראות", yes3 ו-yesVOD בכל יום ראשון ב-22:00
יש סרטים שחייבים לראות לפחות פעם בחיים. אלו הסרטים שמככבים במונטז'ים קולנועיים, זוכים למחוות, מצוטטים ומככבים ברשימות הסרטים הטובים בכל הזמנים. לטובת כל מי שפספס וצריך להשלים וגם לאלו שראו ומוכנים לראות שוב ושוב – משדר ערוץ yes3 בכל ראשון בשעה 22:00 קלאסיקה קולנועית שאסור להחמיץ. החודש נשדר את קומדיית המערבונים של מל ברוקס "אוכפים לוהטים" לציון שנה למותו של ג'ין ווילדר; נציין 60 שנה ליציאת אחד הסרטים הרומנטיים בכל הזמנים "רומן בלתי נשכח" עם קארי גרנט ודברה קארי; "חנה ואחיותיה", מסרטיו המוערכים ביותר של וודי אלן יגיע אף הוא ו"מועדון קרב" יכתיב את הכללים.
את כל סרטי הבלתי נשכחים ניתן להקליט כסדרה.

בואו לדבר על זה בדף הפייסבוק של ערוצי הסרטים

תגיות:

תגובות

‏4 תגובות ל“אוגוסט 2017 בערוצי הסרטים: הבכורות והספיישלים שיעשו לכם את הקיץ!

  1.  הצעה לייעול – אם אתם כבר מפרסמים את הסרטים – תצרפו אופציה להקלטה/הזמנה.
    אי אפשר על הזיכרון שלנו וחבל – יש שם כמה סרטים מעולים (לוגן זה אחד הסרטים היותר טובים שיצאו בתקופה האחרונה)

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *