אוקטובר בערוצי הסרטים: רומנטיקה, ספיישלים ובכורות לוהטות!

חגיגת אהבה ענקית, להיטים ישראלים בשידור בכורה, חגיגה לאוהבי הארי פוטר ומעריצי ג'וליה רוברטס – ועוד ועוד ועוד…

yes

"ימים של רומנטיקה", אוקטובר, כל יום כל היום

yes1 ו-yesVOD 24/7 מציע לכל הרומנטיקנים – האוהבים הטריים, הוותיקים ושבורי הלב, לצפות בסרטים רומנטיים מצחיקים ומרגשים, שיחממו את הלב ויפזרו הרבה אהבה מסביב. במהלך כל חודש אוקטובר, ישודרו קרוב ל-200 סרטים רומנטיים, מכל הסוגים ומכל התקופות שייגרמו ללב לפעום. לאורך החודש ישודרו בכורות שונות וביניהם: הדרמה הרומנטית סוחטת הדמעות, על פי רב המכר "ללכת בדרכך" בכיכובם של אם הדרקונים אמיליה קלארק וסאם קלאפלין; "לעבור את הקיר", הקומדיה הרומנטית המצליחה של הבמאית רמה בורשטיין ובכיכובה של זוכת פרס אופיר, נועה קולר; נחגוג יום הולדת 50 למלכת הקומדיות הרומנטיות – ג'וליה רוברטס, עם סופ"ש שלם של סרטיה של הכוכבת, – וגם: בעלי ברית, אור בין האוקיינוסים, ברידג'ט ג'ונס בייבי, דלתות מסתובבות, טיטאניק, קפה סוסייטי, כל הזמן שבעולם, חלף עם הרוח, סיפור אהבה בלתי נשכח, סילבסטר בניו יורק, שומר הראש, נוטינג היל, טיטאניק, ילד טוב ירושלים, ועוד… במקביל תעלה ב-yesVOD 24/7 קטגוריה חינמית שתכלול סרטים רומנטיים נפלאים ומצליחים מכל הזמנים.

"ללכת בדרכך" בבכורה! ערוץ: yes1, במסגרת ימים של רומנטיקה | מועד שידור: חמישי, מוצאי חג שני 12/10, בשעה 21:30

דרמה רומנטית סוחטת דמעות, על פי רב המכר שסחף רבבות מסביב לעולם של ג'וג'ו מויס. לואיזה (הלוא היא אם הדרקונים מ"משחקי הכס" אמיליה קלארק) היא צעירה אופטימית וחייכנית בעלת לבוש ססגוני ומיוחד, החיה עם משפחתה הקטנה בעיירה ציורית באנגליה. חייה משתנים כאשר היא מתחילה לעבוד כעוזרת של בנקאי צעיר ועשיר, המרותק לכסא גלגלים לאחר תאונה. ההתחלה קשה, אבל לאט לאט השניים מלמדים האחד את השנייה על הדברים החשובים בחיים ועל אהבה.

"לעבור את הקיר" בבכורה בלעדית! ערוץ: yes1, במסגרת ימים של רומנטיקה | מועד שידור: שישי, 27/10, בשעה 21:30

קומדיה רומנטית של הבמאית הנפלאה רמה בורשטיין, בכיכובה של זוכת פרס אופיר נועה קולר. לפני 12 שנים חזרה מיכל בתשובה ומאז היא מחכה להינשא. כשארוסה מבטל את חתונתם, חודש לפני המועד, היא מחליטה – יש תאריך, יש אולם, יש הזמנה, קטן על השם להמציא לה חתן.

"הלהקה האחרונה בלבנון" בבכורה בלעדית! ערוץ: yes קולנוע ישראלי | מועד שידור: שבת, 7/10, בשעה14:00 ו22:00

ביום של נסיגת צה"ל מדרום לבנון מתעוררים שלושה חברים בלהקה צבאית ומגלים שצה"ל יצא מלבנון ושכח אותם שם, ושעל הבסיס שלהם השתלטו אנשי חיזבאללה. בניסיון למצוא את הדרך הביתה הם נדרשים להתמודד עם שורה של דמויות ואירועים שמותירה את הצופים פעורי פה ועם דמעות של צחוק.

"150 מיליגרם" בבכורה ארצית בלעדית,  שלישי, 3/10, בשעה 22:00

סרטה של הבמאית והשחקנית עמנואל ברקו המבוסס על סיפור אמיתי, מתאר את מאבקה האמיץ של רופאה מול רשויות הבריאות וחברות התרופות, כנגד השימוש בתרופה פופולארית שלה תופעות לוואי מסכנות חיים.

אוקטובר בערוצי הסרטים: רומנטיקה, ספיישלים ובכורות לוהטות!

"מצב רגיש" בבכורה ארצית בלעדית, ערוץ: yes1, במסגרת ימים של רומנטיקה, רביעי, 4/10, בשעה 21:30

דרמה מרגשת על אהבה והתמודדות עם אבל. בחורה צעירה (רבקה הול) מתקשה להמשיך עם חייה לאחר מות בעלה, זמר פולק מפורסם. פגישה עם סופר ניו יורקי ציני (ג'ייסון סודייקיס) גורמת לה להביט על החיים בצורה שונה, ומעניקה לה הזדמנות שנייה לאהבה.

yes2 מתכונן ל"בלייד ראנר" 2049, חמישי – שישי, 5-6/10

לקראת יציאתו לקולנוע של "בלייד ראנר 2049", סרט ההמשך המסקרן לקלאסיקת המד"ב בכיכובם של הריסון פורד וריאן גוסלינג ובבימויו של דניס וילנב ("המפגש"), נשדר ב-yes2 את שתי הגרסאות של "בלייד ראנר" – הגרסה הקולנועית (בשישי אחה"צ) וגרסת הבמאי של רידלי סקוט (חמישי ב-22:00). שתי הגרסאות יהיו זמינות ללא תשלום נוסף בספריית 24/7 ב-yesVOD.

"להילחם על זה" בבכורה, ערוץ: yes4 | מועד שידור: שישי, 6/10, בשעה 22:00

דרמה המבוססת על סיפורו המדהים של אלוף האגרוף וויני פאזיינזה. לאחר תאונת דרכים קטלנית, וויני נלחם על זכותו לשוב לזירת האגרוף. כשנה לאחר התאונה, הוא מחליט לא לוותר, חוזר לזירה כדי להילחם באלוף הנוכחי, ומבצע את אחד הקאמבקים המדהימים של עולם הספורט.

העולם הקסום של ג'יי קיי רולינג, כולל מרתון של סרטי הארי פוטר, ערוץ: yes5 וyesVOD24/7 | מועד שידור: סוכות, 5-13/10, מדי יום בשעה 17:00

לרגל הקרנת הבכורה של הסרט: חיות הפלא והיכן למצוא אותן – פנטזיה על פי ספרה של ג'יי. קיי רולינג, המתרחש בעולם של "הארי פוטר", נערוך בyes5 (ובקטגוריה ייעודית בyesVOD24/7) במהלך חג סוכות מרתון חגיגי ופנטסטי של סדרת הסרטים המצליחה בעולם, המבוססת על סדרת הספרים המצליחה בעולם – מרתון עם כל סרטי הארי פוטר: מדי יום בשעה 17:00 נשדר את הסרטים המרכיבים את עולמה של הסופרת המצליחה.

"חיות הפלא והיכן למצוא אותן" ישודר בבכורה בחמישי, 5/10, בשעה 17:00. תקציר: פנטזיה קסומה עפ"י ספרה של ג'יי. קיי רולינג, המתרחשת בעולם של "הארי פוטר". ניוט סלמנדרה, אחד מחברי קהילת המכשפות והקוסמים הסודית בניו יורק, מנסה לאתר כוח מסתורי שהורס את העיר.

"מתח גבוה" בבכורה בלעדית! ערוץ: yes1, במסגרת ימים של רומנטיקה | מועד שידור: שישי, 6/10, אחה"צ

דרמה רומנטית מוזיקלית. כאשר רקדנית בלט אמריקאית צעירה ויפה נתקלת בבחור בריטי המנגן בכינור ברכבת התחתית בניו יורק, היצרים סוחפים והיצירתיות מתפרצת. אך האם זה יספיק כדי שחלומם הגדול לא יתנפץ?

"הזאב האחרון" בבכורה בלעדית! ערוץ: yes3 | מועד שידור: שישי, 6/10, בשעה 22:00

דרמת הרפתקאות, מצולמת יפייפה, של הבמאי ז'אן ז'אק אנו ("שם הוורד"). בזמן מהפכת התרבות בסין, נשלח סטודנט צעיר מבייג׳ינג לכפר מונגולי כדי ללמד את המקומיים קרוא וכתוב. כאשר הוא מאמץ גור זאבים, מופר האיזון העדין שקיימו המקומיים עם זאבי הפרא.

"מסיבת השנה" בבכורה בלעדית! ערוץ: yes2 | מועד שידור: שבת, 7/10, בשעה 22:00

קומדיה לקראת החגים בכיכובם של ג'ייסון בייטמן וג'ניפר אניסטון. מנהלת חברת היי-טק מרשעת (אניסטון בתפקדי הביץ') מאיימת על סגירת סניף כושל בניהול קליי אחיה. על מנת לבטל את רוע הגזרה מחליט לארגן קליי את מסיבת השנה- מסיבת חג מולד כדי להשיג לקוח חשוב במיוחד. במהרה העניינים יוצאים משליטה בצורה הפרועה ביותר, ועתיד החברה בסכנה.

"בילי לין" בבכורה ארצית! ערוץ: yes3, במסגרת פסטיבל הקולנוע | מועד שידור: שלישי, 10/10, בשעה 22:00

דרמה שאפתנית ומרשימה בבימויו של אנג לי. בעקבות הצטיינותו בקרב, נשלח בילי בן ה-19 עם חבריו ליחידה לארה"ב להשתתף בסבב טקסים חגיגיים שנערכו לכבודם. מעט לפני שיאו של המסע, בהכנות לקבלת פנים במהלך הסופרבול, נזכר בילי ברגעים הקשים של המלחמה.

"שבוע ויום" בבכורה בלעדית! ערוץ: yes קולנוע ישראלי | מועד ישודר: חמישי, מוצאי חג שני 12/10, בשעה 22:00

דרמה שמשלבת שכול והומור ומלווה את מסע האבל יוצא הדופן של אייל, אב שקם מהשבעה לאחר מות בנו בן ה- 25, ושל אשתו, שמנסה לחזור לשגרה בכל מחיר. התכניות משתבשות כאשר אייל מוצא בין חפציו של בנו המנוח מריחואנה רפואית ופונה אל בן השכנים הסטלן (תומר קפון בהופעה מצויינת זוכת אופיר) כדי שילמד אותו מה עושים עם זה. הקשר המיוחד שנוצר בין השניים מוביל לסיטואציות משעשעות ולתהליך פנימי של כל אחד מהם להתמודדות עם מצב חייו הנוכחי.

קמצן! בכורה בלעדית! ערוץ: yes3 | מועד שידור: שישי, 13/10, בשעה 22:00

קומדיה בכיכובו של דני בון, הכוכב הבלתי מעורער של הקומדיות הצרפתיות העכשוויות. פרנסואה הוא כנר מוכשר ומורה מוערך למוזיקה, אבל הוא גם קמצן גדול. בגיל 40 הוא חי לבדו עד, כשלתזמורת בה הוא מנגן מצטרפת נגנית צ'לו חדשה הנשבית בקסמיו. במקביל נכנסת לחייו נערה בת 16 הטוענת שהוא אביה, ובטוחה שהוא נדבן. הוא אמנם נהנה מהאהבה שמרעיפות עליו שתי הנשים החדשות בחייו, אך טעות אחת קטנה עלולה לעלות לו ביוקר.

"בן חור" בבכורה! ערוץ: yes4 | מועד שידור: שישי, 13/10, בשעה 22:00

גרסה מחודשת לקלאסיקה הקולנועית הידועה. האפוס ההיסטורי על יהודה בן חור, האציל היהודי שהואשם על לא עוול בכפו בבגידה באימפריה, על ידי אחיו החורג. הוא הוגלה לשנים רבות ונידון לעבדות בעקבות בגידת אחיו. עתה, לאחר שנים בגלות, שב למולדתו במטרה לנקום במי שפגע בו ובמשפחתו. הגרסה הקלאסית של "בן חור" בכיכובו של צ'רלטון הסטון, שזכתה ב-11 פרסי אוסקר, תשודר בצמידות.

"דרורים" בבכורה ארצית בלעדית! ערוץ: yes3, במסגרת פסטיבל הקולנוע | מועד שידור: שלישי, 17/10, בשעה 22:00

דרמת התבגרות שזכתה בעשרות פרסים ויצגה את איסלנד באוסקר הזר. לאחר שאמו מצאה בן זוג חדש, נאלץ ארי בן ה-16 לעבור מריקיאוויק לגור עם אביו השיכור בעיירה הנידחת בה גדל כילד קטן. שם מוקף בטבע פראי ובטיפוסים מחוספסים, הוא מתאהב בנערה מקומית ומתמודד עם הסביבה הלא פשוטה.

"למה דווקא הוא?" בבכורה בלעדית! ערוץ: yes2 | מועד שידור: שישי, 20/10, בשעה 22:00

קומדיה בכיכובם של בריאן קרנסטון (שובר שורות) וג'יימס פרנקו. אב מגונן ומרובע נוסע לפגוש בפעם הראשונה את בן זוגה החדש של בתו, מיליונר הייטק פרוע, שחצן, חובב קעקועים וספורט אתגרי. הוא בטוח שגרוע מזה לא יכול להיות. רק שאז מתברר לו שהחבר מתכוון לבקש את ידה של בתו האהובה, ולכך הוא כבר לא מוכן להסכים.

"בגרות" בבכורה בלעדית! ערוץ: yes3 | מועד שידור: שישי, 20/10, בשעה 22:00

זוכה פרס הבמאי הטוב ביותר בפסטיבל קאן. רומיאו הוא אב מסור והגון, שחינך את בתו להשקיע בלימודיה. יום לפני הבחינה האחרונה שלה, מתרחש אירוע מטלטל, שמאיים על עתידה ומאלץ אותו לעמוד בפני בחירה מוסרית לא פשוטה.

"מיס סלואן" בבכורה! ערוץ: yes4 | מועד שידור: שבת, 21/10, בשעה 22:00

דרמה פוליטית עוצמתית. סיפורה של אליזבת' סלואן, לוביסטית מבריקה, מצליחה וחסרת פשרות ומבוקשת מאוד בזירה הפוליטית של וושינגטון. היא ידועה בטקטיקות יוצאות הדופן שלה ובנחישות שלה לנצח. כאשר היא יוצאת למאבק מול יריב עוצמתי, היא מגלה כי הניצחון עשוי לגבות מחיר כבד מאוד.

"המצוד אחר אנשי הבר", בבכורה ארצית! ערוץ: yes3, במסגרת פסטיבל הקולנוע | מועד שידור: שלישי, 24/10, בשעה 22:00

קומדיית הרפתקאות כיפית מהבמאי של הסרט הבא של מארוול "ת'ור: רגנארוק". נער פרוע וכבד משקל שנזרק מאינספור משפחות אומנות מוצא סוף סוף משפחה אחת שבה הוא מרגיש בבית. כאשר מתרחש אירוע בלתי צפוי ומבקשים להעביר אותו שוב, הוא בורח אל היער הסבוך. יחד עם דודו המאמץ הוא לומד להסתגל לטבע הפראי, אבל אז הופכים שניהם למבוקשים על ידי הרשויות, ומשלחת חיפוש גדולה יוצאת אחריהם.

"מלחמת האופל: מלחמות הדם" בבכורה! ערוץ: yes2 | מועד שידור: חמישי, 26/10, בשעה 22:00

הסרט החמישי בסדרת סרטי פנטזיית האקשן בכיכובה של קייט בקינסייל. סלין הלוחמת הערפדית יוצאת לקרב המכריע שישים קץ למלחמה מרובת השנים בין שבט אנשי הזאב ובין קן הערפדים שבגד בה.

"הרוח במעטפת" בבכורה! ערוץ: yes2 | מועד שידור: שישי, 27/10, בשעה 22:00

עיבוד לייב-אקשן מרהיב לסדרת הקומיקס היפני (המנגה) המהפכנית. סקרלט ג'והנסון מגלמת שוטרת סייבורגית, שנשלחת למצוא האקר מסתורי, שחודר למוחותיהם של בכירים בתאגיד מוביל. החקירה חושפת את קיומו של פרויקט ממשלתי סודי וחוצב גורלות.

"שבעת המופלאים" בבכורה! ערוץ: yes4 | מועד שידור: שבת, 28/10, בשעה 22:00

עיבוד חדש לקלאסיקה האהובה. כשהעיירה רוז קריק נמצאת תחת שליטתו הקטלנית של תעשיין אכזר, אנשי העיירה הנואשים נעזרים בשבעה פורעי חוק העשויים ללא חת שיגנו עליהם: ציידי ראשים, מהמרים ושכירי חרב. בזמן שהם מכינים את העיירה לעימות האלים, שבעת שכירי החרב מוצאים את עצמם נלחמים על יותר מכסף.

"אהבה שבורה" בבכורה ארצית! ערוץ: yes3 | מועד שידור: שלישי, 31/10, במסגרת פסטיבל הקולנוע של yes, בשעה 22:00

אשה ייצרית, הנשואה לגבר עמיד אותו היא לא אוהבת, פוגשת בחופשת מרפא באלפים במטופל צעיר ואטרקטיבי, ומתאהבת. הרומן הסוער מוביל אותה לבקש להשתחרר מנישואיה הכובלים.

 

VOD>סרטים>סרטים חדשים

"חיבור פשוט" מה-4.10

מרי היא בת 7 המתגוררת עם דוד שלה, פרנק. כשמרי מתגלה כילדה מחוננת עם כשרון יוצא דופן למתמטיקה, פרנק נחוש להעניק לה חיים רגילים ולא לשנות את מסלול חייה. אך כשאוולין, סבתה של מרי מגיעה לעיר, היא משוכנעת שעל נכדתה למצות את הפוטנציאל הטמון בה. פרנק נאלץ כעת להילחם בעבור העתיד של מרי, הקשר המיוחד שלהם, וכל מה שהוא מכיר ואוהב.

"הצלף" מה-12.10

שנת 2007, סוף מלחמת עיראק. בשטח הפקר, בלב מדבר, שני חיילים אמריקאים מוצאים עצמם תחת הכוונת הקטלנית של צלף עיראקי, כאשר כל מה שמפריד ביניהם הוא קיר אבנים מתפורר. הלחימה הופכת במהרה מלוחמה צבאית פיזית של דיוק ופגיעה באויב, לקרב פסיכולוגי של עורמה, כוח רצון והישרדות.

"לילה קשוח" מה-13.10

חמש חברות הכי טובות, מתאחדות עשור לאחר שסיימו את הקולג', לסוף שבוע של מסיבת רווקות פרועה במיאמי. החגיגה הפרועה שלהן מקבלת תפנית, כאשר הן בטעות הורגות את החשפן.

"מהיר ועצבני 8" מה-18.10

כשנתיים אחרי מאורעות הסרט השביעי בסדרה, דומיניק טורטו ולטו נמצאים בירח הדבש שלהם, בעוד בריאן אוקונור ומיה פרשו מן המשחק. שאר חברי הצוות מפוזרים וחיים חיים נורמליים. אבל אז, הכול משתנה כאשר אישה מסתורית ורבת עוצמה העונה לשם סייפר מפתה את דום לתוך עולם של פשע וטרור, שממנו הוא ככל הנראה לא מסוגל לברוח, מה שמוביל אותו לבגוד בחבריו.

"בייבי דרייבר" מה-27.10

בייבי, נהג שודים צעיר ומוכשר, נעזר בקצב המוזיקה שלו על מנת להיות הכי טוב במשחק. כאשר הוא פוגש את נערת חלומותיו, בייבי רואה הזדמנות לזנוח את חיי הפשע ולצאת לחופשי, אולם ראש ארגון הפשע אצלו הוא עובד מחייב אותו להמשיך לעבוד. בייבי חייב להתמודד עם המציאות, כאשר שוד שלקח בו חלק משתבש ומאיים על חייו, אהבתו והחופש שלו.

הבלתי נשכחים – סרטים שחייבים לראות,  ערוץ: yes3 ו-yesVOD | מועד שידור: בכל יום ראשון, בשעה 22:00

יש סרטים שחייבים לראות לפחות פעם בחיים. אלו הסרטים שמככבים במונטז'ים קולנועיים, זוכים למחוות, מצוטטים ומככבים ברשימות הסרטים הטובים בכל הזמנים. לטובת כל מי שפספס וצריך להשלים, וגם לאלו שראו ומוכנים לראות שוב ושוב, משדר ערוץ yes3 בכל ראשון בשעה 22:00 קלאסיקה קולנועית שאסור להחמיץ. החודש נשדר דאבל פיצ'ר מרגלים מהסיקסטיז – עם ג'יימס בונד ב"גולדפינגר" והארי פאלמר בגילומו הקול של מייקל קיין ב"תיק איפקרס"; לכבוד הסרט התיעודי המקיף של HBO על סטיבן ספילברג נעלה קטגוריה עם מבחר מסרטיו המעולים ונשדר את שובר הקופות "פארק היורה"; נשדר את המערבון האהוב "שבעת המופלאים" מ-1960 לקראת הבכורה של הרימייק מ-2016; נחזור לסווינינג לונדון עם סרטו המופתי של אנטוניוני "יצרים" (Blow-Up); ולבסוף אחד מסרטי המלחמה הטובים והמרשימים בכל הזמנים – "הצוללת" (Das Boot). את כל סרטי הבלתי נשכחים ניתן להקליט כסדרה.

אוקטובר בערוצי הסרטים: רומנטיקה, ספיישלים ובכורות לוהטות!

חוגגים 50 לג'וליה רוברטס, ערוץ: yes1 | מועד שידור: שישי-שבת, 20-21/10, כל היום

יום הולדת שמח לכוכבת הקומדיות הרומנטיות הבלתי מעורערת! האישה, החיוך והתלתלים – ג'וליה רוברטס! ג'וליה פיונה רוברטס נולדה בג'ורג'יה שבארצות הברית. בתחילת הקריירה שלה ניסתה רוברטס לתקן את המבטא הדרומי שלה שלא איפשר לה לקבל תפקידים בקולנוע. את פריצת הדרך שלה על המסך היא עשתה בשנת 1988 כשגילמה את דייזי בסרט "מיסטיק פיצה". שנתיים לאחר מכן היא כיכבה בסרט שעד היום הכי מזוהה עם הקריירה שלה והפך אותה לכוכבת הוליוודית אהובה ברחבי העולם – "אישה יפה". בקריירה המסתעפת על פני קרוב ל-30 שנה, רוברטס, בכשרון משחקה המיוחד הצליחה לזכות באוסקר, לכבוש לבבות ולרגש ולהצחיק על המסך הגדול. ערוץ yes1 יצטרף לחגיגות יום הולדתה ה50, בסופ"ש שלם עם מיטב מסרטיה הנפלאים. בין הסרטים שישודרו "אישה יפה", "לאכול להתפלל לאהוב", "החתונה של החבר שלי", "לארי קראון", "נוטינג היל", "יום האהבה", "קרוב יותר", "מגנוליות מפלדה" ועוד.

שישי משפחתי – סרטים שכיף לראות ביחד, ערוץ: yes5 | מועד שידור: כל יום שישי בשעה 17:00

בכל שישי בשעה 17:00 מומלץ לאסוף את כל המשפחה מול yes5 ולצפות בסרטים האהובים שאף ילדות אינה שלמה בלעדיהם, במסגרת שישי משפחתי – סרטים שכיף לראות ביחד. החודש, במקביל למרתון סוכות עם הארי פוטר, נהנה ברצועה עם הסרט הראשון "הארי פוטר ואבן החכמים" והסרט האחרון בסדרה "הארי פוטר ואוצרות המוות: חלק 2", נצא להרפתקה עם הנסיכה הלוחמת "מולאן", ונסיים במסע עם פו הדב וחבריו "פו הדב".

יום שישי ה-13 בספריית 24/7 סרטים חינם ב-yesVOD

לכבוד יום שישי ה-13 תעלה ב-yesVOD בספריית 24/7 סרטים חינם קטגוריה מיוחדת, עם עשרות סרטי אימה ומתח מצמררים.

תגיות:

תגובות

‏4 תגובות ל“אוקטובר בערוצי הסרטים: רומנטיקה, ספיישלים ובכורות לוהטות!

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *