"אטלנטה": 11 עובדות מפתיעות על דונלד גלובר

לאיזו כת השתייכו הוריו? איך הוא התקבל ל"רוק 30"? מה הקשר שלו לסימפסונים? בואו להכיר את הכוכב של הסדרה הנפלאה שחוזרת לעונה 2 (ד', 22:30, yes EDGE ו-yes VOD)

yes

1. גלובר גדל במשפחה שהשתייכה לכת "עדי יהווה"

2. הוא איבד את בתוליו בשנה הראשונה לקולג' בגיל 21. "הייתי מוזר, גדלתי בקהילה סגורה וחשבתי שסקס זה רע, שאני הולך לגיהנום ושלפני זה אקבל איידס מייד בבוקר אחרי".

4. בספר המחזור שלו בתיכון גלובר נבחר שזה שיש לו את הסיכויים הרבים ביותר להיות כותב ב"משפחת סימפסון" יום אחר.

5. בגיל 23 הוא התגלה על ידי טינה פיי. זה קרה בעקבות פרק דמה שהוא כתב ל"משפחת סימפסון" והגיש לסוכן שלו כדוגמת עבודה. הפרק מצא חן בעיני טינה פיי שצירפה אותו לחדר הכותבים של "רוק 30".

6. הוא מקליט ומופיע כראפר תחת שם הבמה "chidish Gambino".

7. בשנים הראשונות של "רוק 30" גלובר היה הכותב השחור היחיד בתוכנית. פיי מספרת שהוא היה כל כך צעיר אז, שהוא עדיין גר במעונות של אוניברסיטת ניו יורק כשהחל לעבוד ככותב.

8. מאחר והוא גדל באווירה כפרית באזור סטון מאונטיין, המומחיות של גלובר היתה כתיבת הטקסטים של קנת' פרסל, המתמחה ב-NBC שהגיע מאותו האזור בדיוק.

9. הכינוי שלו בטוויטר היה "דון גלובר", הוא שינה אותו מפני שאפשר לקרוא אותו גם כ ""Dong Lover, שזה בתרגום חופשי משהו כמו "מחבב פינים".

10. גלובר ידבב את סימבה, האריה הצעיר, ברימייק של דיסני ל"מלך האריות".

11. את "אטלנטה", הסדרה שהוא כתב ומשחק בה וחוזרת עכשיו לעונה שניה הוא כתב במשך שנים. הוא כינה אותה "טווין פיקס לראפרים", ואמר שככה היא היתה נראית אם דייוויד לינץ' או האחים כהן היו עושים סדרה על תרבות היפ הופ.

12. שיר הקריוקי האהוב עליו הוא "Kiss from a rose" של סיל, מהפסקול של "בטמן לנצח".

"אטלנטה", ימי רביעי 22:30, yes EDGE וב-yes VOD

תגיות:

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *