אמי 2017: הזוכים שלנו

איזו דרמה עשתה לכם את השנה? ואיזו קומדיה? ומי השחקנים שיזכו בפרס היוקרתי? לקראת טקס ה"אמי" בלילה שבין ראשון לשני (18.9), גבע קרא עוז בוחר את הפייבוריטים שלו

הדרמה הטובה ביותר – "סמוך על סול": בעונה השלישית שלה, סדרת הפריקוול של שובר שורות חצבה לעצמה מקום משלה בהיכל התהילה. הסיפור המורכב והמפותל שהיא פיתחה לאיטה, הגיע לקרשנדו מרהיב – עם תצוגת משחק וצילום בלתי נשכחות. מגיע לה.

הסדרה הקומית הטובה ביותר – "אטלנטה": בודדה בפיסגה. סדרה שהצליחה לייצר עולם משלה, הזוי, מורכב, מיוחד  – חד פעמי.

השחקן הטוב ביותר בדרמה – מ'תיו ריס ("האמריקאים"): דווקא בזכות הופעת האורח בבנות, יש מצב שריס סוף סוף יזכה בקרדיט על התפקיד הנפלא שהוא מגלם כבר חמש עונות באחת הסדרות המוערכות בויתר על המסך.

via GIPHY

השחקנית הטובה ביותר בדרמה – האמת היא שקארי קון מ"הנותרים" היא הזוכה הראויה ביותר, אבל מאחר שהיא לא מועמדת, נסתפק באוון רייצ'ל ווד המקסימה מ"ווסטוולרד".

via GIPHY

השחקן הטוב ביותר בקומדיה – דונלד גלובר מ"אטלנטה". תופעת טבע, הכשרון האדיר קיבל צ'אנס של פעם בחיים והפך לאחד הכוכבים הגדולים בארה"ב.

via GIPHY

השחקנית הטובה ביותר בקומדיה – פמלה אדלון מ"דברים טובים": השחקנית הנפלאה שגנבה את ההצגה ב"קליפורניקישן" וגילמה תפקיד אדיר ב"לואי", קיבלה סוף סוף סידרה בצלמה ודמותה – ועשתה את זה כצפוי, מצוין.

שחקן המשנה בדרמה – ג'ונתן בנקס מ"סמוך על סול": השחקן הנפלא מגלם כבר קרוב לעשור את דמותו של מייק, הגיבור השתקן, ומצליח לצקת נפח עצום בעזרת מספר מינימלי של מילים והבעות פנים.

via GIPHY

שחקנית משנה בדרמה – תנדי ניוטון "מווסטוורלד": התפקיד המוצלח ביותר בסדרה, שאפשר לניוטון להפגין כשרון אדיר ולחצוב דמות מעולה, שבלטה לטובה בסבך העלילה המורכב.

via GIPHY

שחקן המשנה בקומדיה – לואי אנדרסון מ"הליצן העצוב": העונה השניה של הסדרה נשענה יותר ויותר על דמות האם שמגלם לואי, אשה גדולה מהחיים, שמתנהלת בעולם באופן ייחודי מאוד, אבל כזה שמזכיר לכל אחד ואחת, קצת, גם את אמא שלו

via GIPHY

שחקנית המשנה בקומדיה – אנה קלאמסקי מ"VEEP": מה עושה אשה אינטליגנטית, חריפה ומבריקה בצוות הכי כושל בתולדות הפוליטיקה האמריקנית? בורחת כמובן מהחיים, דמות מבריקה ומשעשעת, שצריך לתת לה כבוד.

via GIPHY

מיני סדרה – "שקרים קטנים גדולים": טלנובלת על, עם קאסט נפלא, שרשמה הצלחה כ"כ גדולה עש שמנסים לארגן לה עונה שניה, למרות שהיא תוכננה באופן חד פעמי.

via GIPHY

 

טקס האמי 2017 יתקיים השנה ב-18/9, בהנחייתו של סטיבן קולבר. הוא יועבר בשידור ישיר מלוס אנג'לס וישודר בערוץ yes Oh בלילה שבין ראשון לשני ה- 17/9-18/9. הטקס המתורגם ישודר ביום שני ה-18/9 ב- 20:00 ב-yes Oh HD  ויהיה זמין ב- VOD במהלך הערב.

תגיות:

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *