"אמי 2018" – למי מגיע לזכות?

רגע לפני הטקס החגיגי (שידור ישיר בלילה שבין שני לשלישי, 02:30, yes OH) גבע קרא עוז בוחר את הסדרות והשחקנים שעשו לו את השנה

yes

הדרמה הטובה ביותר – "האמריקאים"

הסדרה הנפלאה לא זכתה עד עתה להכרה הממסדית המגיעה לה. עונת הסיום המשובחת, שסגרה את הקצוות הפרומים בצורה נפלאה, והעמיקה עוד יותר בחיטוט בנפשן של הדמויות המיוסרות, צריכה להביא לה סוף סוף סוף את הפסלון.

via GIPHY

הסדרה הקומית הטובה ביותר – אטלנטה

קשה אמנם להגדיר אותה כסדרה קומית, אבל בהינתן השיבוץ הזה – יצירת המופת של דונלד גלובר חייבת לזכות בפרס. אחרי עונה ראשונה מצויינת, הגיעה עונה שניה מעולה עוד יותר, שהצליחה לייצר פרקים נדירים באיכותם וסצנות בלתי נשכחות.

via GIPHY

השחקן הטוב ביותר בדרמה – מת'יו ריס, האמריקאים

תצוגות המשחק שלו בעונות הקודמות היו נהדרות, אבל בעונה האחרונה, הוא התעלה על עצמו. ההתפתחות שעברה על דמותו לאורך העונות היתה יכולה להתקבל כמופרכת ולא אמינה, אלמלא הביצוע שלו.

via GIPHY

השחקנית הטובה ביותר בדרמה – אוון רייצ'ל ווד, ווסטוורלד

כמו עונת הבכורה, גם בעונה השניה – ווסטוורלד היתה שנויה במחלוקת. מי שנשאה אותה על כפיה ברגעיה הטובים היתה רייצ'ל ווד, שהתבססה העונה כדמות המרכזית, וצפויה יש להניח להמשיך בכך גם בעונה הבאה.

via GIPHY

השחקן הטוב ביותר בקומדיה – דונלד גלובר, אטלנטה

על מה שהוא עשה בפרק 6 ("טדי פרקינס"), מגיע לו גם אוסקר/טוני/גראמי/נובל…

via GIPHY

השחקנית הטובה ביותר בקומדיה – איסה ריי, לא בטוחה

בלי הרבה רעש, בלי המון באזז, בשקט בשקט הפכה הסדרה לאחת הטובות ביותר על המסך, וזאת בעיקר בזכות איסה ריי – היוצרת/כוכבת שמצליחה להביא למסך שילוב נדיר של כריזמה, פגיעות ואותנטיות.

via GIPHY

המיני סדרה הטובה ביותר: פטריק מלרוז

אין מה לעשות. בנדיקט קאממברץ לא מפספס אף פעם ומצליח לרתק את הצופה, בכל מה שהוא עושה, כולל במיני סדרה המושקעת הזו.

via GIPHY

הריאלטי הטוב ביותר – המירוץ לדראג של רו פול

כל מי שרואה יודע, זה ממתק הטראש המתוק והממכר מכולם.

via GIPHY

טקס האמי 2018 יתקיים השנה ב-17/9, בהנחייתם של קולין ג'וסט ומייקל צ'ה, מנחי "חדשות סוף השבוע" של SNL. הוא יועבר בשידור ישיר מלוס אנג'לס וישודר בערוץ yes Oh בלילה שבין שני לשלישי ה- 17/9-18/9.

תגיות:

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *