באנו שעמום לגרש: 8 המלצות צפייה משפחתיות לחנוכה מהסרטים

מוכנים לשבוע החופש החגיגי של הילדים? אנחנו כבר כאן כדי להאיר את המסך עם המלצות לסרטים שיעבירו את חנוכה בכיף. תארגנו את הלביבות ובואו נתחיל

yes

חשבתם שנס פך השמן הוא כלום לעומת הנס שזקוקים לו הורים שמחפשים הפעלות לילדים במהלך החנוכה? עם חגיגת הסרטים שארגנו לכם על המסך במהלך החג הקרוב, אתם יכולים להיות בטוחים שלא יהיה להם משעמם לרגע. כל מה שנשאר לכם הוא להוציא את הפופקורן (או מארז הסופגניות), ללחוץ על השלט ולבחור את הסרט הבא. אלה 8 ההמלצות החגיגיות שלנו:

 

Bg Toy2 Woody L1

 

  1. מלך האריות

הסרט האהוב מבית דיסני שמציג את מסעו של סימבה הצעיר אל כס המלכות, הוא סיפור מקסים על חברות, אמונה והרבה אופטימיות, שפשוט אי אפשר שלא להתאהב בו. סקאר, אחיו של המלך מופאסה לא מקבל את הולדתו של הגור הצעיר בברכה, ומחליט לעשות כל שביכולתו כדי לחבל בסיכויו להפוך למלך. למרבה המזל, סימבה מכיר חברים חדשים שלא מוכנים לעזוב אותו אפילו לרגע. הדרך אל המטרה של החבורה הזו היא מצחיקה, כובשת ובעיקר שובת לב כבר מהרגע הראשון.

החל מ-19/12 בספריית yesVOD Kids 

 

  1. הקדמונים

העמק של הקדמונים נמצא בסכנה, אחרי שהלורד נוד המרושע מחליט להשתלט עליו ולהפוך אותו למכרה. דאג איש המערות מעוניין להציל את המכרה האהוב עליו, ומחליט שיש רק דרך אחת לעשות זאת – באמצעות משחק כדורגל. כדי לאמן את יתר השבט לרגע הגדול, הוא נעזר בכדורגלנית צעירה שמלמדת את המשתתפים שהמפתח לניצחון אמיתי הוא עבודת צוות.

החל מ-19/12 בספריית yesVOD Kids 

 

  1. עידן הקרח

סרט ההנפשה המקסים הזה מביא אותנו ישירות אל תקופת הנדידה, כשכל בעלי החיים מחפשים מקום חמים לעבור אליו כדי להתגונן מהקור המקפיא. ממותה, עצלן וזוג דמויי קרנף שמתאחדים לחבורה משותפת, צריכים להתמודד לא רק עם התנאים הקשים אלא גם עם תינוק קטן שהם מנסים להחזיר אל ביתו.

החל מ-19/12 בספריית yesVOD Kids 

 

  1. צעצוע של סיפור 2

וודי, בובת הבוקר האהובה של הילד אנדי, נהנה מאוד מחיי היומיום שלו. כשאנדי יוצא למחנה קיץ, אספן צעצועים מרושע מנצל את ההזדמנות ומחליט לחטוף את וודי המסכן. למרבה המזל, שאר החברים שלו לחדר לא מפקירים אותו לרגע ומחליטים לצאת להרפתקה בעולם שמחוץ לבית כדי להחזיר אותו אל מקומו הטבעי.

שישי, 12/27, 17:00, ערוץyes5

 

 

אצלנו הנסים לא נגמרים עם הטלוויזיה החדשה של yes ו-Aapple TVהצטרפו עכשיו ל: yes+

 

  1. A.X.L

סיפור החברות המיוחד שנרקם בין כלב רובוטי סודי לבין נער שמוצא אותו אחרי שננטש, מגיע ל-yes בבכורה ארצית. A.X.L נוצר על ידי הצבא כדי לעזור בהגנה על החיילים, אבל הניסוי משתבש והכלב ננטש. אחרי שנער צעיר מציל אותו ומוצא דרך לרכוש את אמונו, השניים צריכים להתמודד עם העובדה שהצבא רוצה לקבל אותו בחזרה.

החל מ-19/12 בספריית YesVOD24/7 | שבת, 21/12, אחה"צ, ערוץ yes2

 

  1. נורם בעיר הגדולה 2

בסרט הקודם הכרנו את נורם, דוב קוטב שיכול לדבר גם עם בני אדם, ומגיע לניו יורק כדי להציל את הבית שלו מפני יזמי נדל"ן. כעת, אחרי שהפך לסלבריטי, המעמד שלו מתערער ומגיבור אהוב הוא הופך למבוקש ברחבי העיר הגדולה. בזמן שהוא מנסה למנוע את הפגיעה בשמו, חברת מים מגיעה אל הקוטב במטרה להשתמש בקרח לצרכים שלה. עכשיו כבר עומדות בפני נורם שתי משימות – הוא צריך להציל גם את עצמו וגם את המקום בו הוא חי.

החל מ-18/12 בספריית YesVOD24/7 | שבת, 21/12, 10:00, ערוץ yes5

 

  1. נגנב על הזנב

אם חשבתם שחברות בין בונה לבין חתול היא דבר יוצא דופן, תארו לעצמכם מה קורה כשמוסיפים לסיפור גם שלושה חייזרים חביבים. אחרי שהחייזרים מספרים שהם ברחו מיצור שמגיע מכוכב הלכת שלהם ומנסה לחטוף יצורים מכדור הארץ, השניים מבינים שצריך להציל את המצב. עתיד היער כולו תלוי אך ורק בהם, האם הם יצליחו לעשות את מה שאף חיה לא עשתה בעבר?

החל מ-18/12 בספריית YesVOD24/7 | שבת, 28/12, 10:00, ערוץ yes5

 

 

  1. הילד שיהיה מלך

אלכס הוא נער בריטי לא מקובל במיוחד, שסובל מבעיות בבית הספר שלו. אלא שיום אחד הוא מגלה את החרב האגדית אקסקליבר, והכול משתנה. כשהחרב החזקה בהיסטוריה נמצאת בידיים שלו, אלכס מגלה שהוא צריך להיערך לקרב שגדול בהרבה מזה שהוא מכיר מההפסקות. האתגר החדש שעומד בפניו הוא להציל את העולם מידי המכשפה מורגאנה, עם עזרה של כמה חברים טובים כמובן.

החל מ-28/11 בספריית YesVOD24/7 | חמישי, 26/12, 10:00, ערוץ yes5

תגיות:

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *