"בובה פראית": 13 עובדות שחשוב לדעת!

הטלנובלה המיתולוגית חוזרת ל-yes VOD! לפני שאתם מתמכרים מחדש, בואו להיזכר בכמה עובדות עליה ועל הכוכבת שלה

yes

1. הסדרה האהובה, שעלתה בשנת 1999, היא טלנובלה קומית שעקבה אחרי סיפור האהבה המרגש של בחורה ענייה ובחור עשיר. מככבים בו נטליה אוריירו ופקונדו ארנה.

2. "בובה פראית" היתה הסדרה המצליחה הראשונה של ערוץ ויוה, בשנת 1999, השנה בה הוקם.

3. הטלנובלה נמכרה ליותר מ- 50 מדינות, כולל ישראל, ורשמה הצלחה גדולה גם ברוסיה.

4. הסדרה זכתה להצלחה עצומה בישראל והשחקנים הפכו לכוכבי ענק. בשנת 2000 יזם ערוץ ויוה טקס פרסים שנקרא 'ויוה 2000'. כוכבי טלנובלות גדולים הגיעו לארץ, ביניהם אוריירו וארנה. "בובה פראית" היתה מועמדת לארבעה מתוך חמשת הפרסים שחולקו וזכתה בכולן, כולל הטלנובלה האהובה מכולן".

5. באירוע אוריירו שרה את שיר הנושא של הסדרה על הבמה, ואפילו שרה קצת בעברית את הגרסה הישראלית לשיר, שבוצעה על ידי שרית חדד, "קח את הכל".

6. שנה לאחר מכן ביקרה אוריירו שוב בישראל, הפעם להופעה לרגל יציאת אלבומה השני. זאת היתה ההופעה הראשונה עם האלבום החדש ואוריירו בחרה בישראל משום שרצתה לפתוח את סיבוב ההופעות במקום בו היא מרגישה בטוחה ואהובה. האלבום מכר בארץ מעל למאה אלף עותקים.

7. שנה לאחר מכן ביקרה שוב אוריירו בארץ, לאירוע שחיפש את הכפילה של אוריירו ונקרא בפשטות "גם אני רוצה להיות נטליה אוריירו".

8. במסגרת הביקור היא התרייאנה בתוכנית האירוח של דודו טופז. טופז הנלהב נשך את זרועה של אוריירו באקט שאולי נראה לו שובב, אבל נתפס על ידי הציבור כהטרדה מינית. בעלה של אוריירו זעם במיוחד לאור האירוע, וכינה את טופז "חרמן". זה לא הפריע לה לבקר אותנו שוב

9. ל"בובה פראית" היו 270 פרקים. את שיר הנושא של הסדרה, Cambio Dolor, שרה אוריירו, והוא גם נכלל באלבום הראשון שלה שנשא את שמה, נטליה אוריירו.

10. התרגום המדויק של שם הסדרה מספרדית הוא "בובה אמיצה".

11. לא פעם, כמוזיקת רקע לסצנות שונות בסדרה, הושמעה נעימת הפתיחה של סדרה מצליחה אחרת – "אקס פיילז".

12. אוריירו למדה דרמה כבר בגיל שמונה. היא עברה בגיל 17 מאורוגוואי לארגנטינה כדי לכבוש את עולם הטלנובלות, כשמאחוריה משחק בשלושים (!) טלנובלות אורוגוואיות. היא גם הנחתה את MTV הלטיני.

13. ארבעה שחקנים מתוך הסדרה הלכו לעולם שכולו טוב, רק אחת מהן – המבוגרת שבהם – מתה מוות טבעי. ארתורו מאלי (פדריקו דיקרלו), לידיה למיסון (אנחליקה דיקרלו), נורברטו דיאז (דמיאן) ואוסבלדו גידי (ברנרדו). האחרון התאבד בתליה כשהיה בן 47.

תגיות:

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *