"בייבי בוס": 10 עובדות מפתיעות ושלל סרטונים קורעים

סרט האנימציה שמועמד לאוסקר® מגיע בבכורה בלעדית רק לילדי yes בשבת 17.2 – תתחילו להתכונן, שהבוס לא יכעס!

yes

1. הסרט מבוסס על ספר ילדים עם אותו השם שיצא לאור ב-2010.

2. בגרסה האנגלית ליסה קודרו מדבבת את האמא של התינוק, אותו מדבב אלק בולדווין. הפעם האחרונה שהם שיחקו יחד היתה ב"חברים" לפני 15 שנה. קודרו גילמה את פיבי ובולדווין את פרקר, בן הזוג שלה באותו הפרק.

3. בנוסף מדבבים בסרט טובי בניה של הוליווד כמו סטיב בושמי, ג'ימי קימל וטובי מגווייר. בושמי החליף את קווין ספייסי שהיה אמור לדבב את אחת הדמויות.

4. ג'ימי קימל מודה בשמחה שהוא אינו שחקן, ולמעשה לוהק על ידי הבמאי אחרי שהאחרון שמע אותו בראיון ברדיו. קימל שמח מאוד להצטרף לסרט כי החלום שלו כילד היה להיות אנימטור.

5. את הצחקוקים וההמהומים של התינוק תוכלו למצוא גם בסרטים אחרים, כולל הסרט "טרזן" של וולט דיסני. הם לקוחים ממאגר קולות שמשמש חברות אנימציה.

6. מקגרף הבמאי מודה שהוא היה הבייבי בוס במשפחה שלו מאחר והיו לו כמה אחים בוגרים, ומגדיר את הסרט כ"התנצלות ב 15 שנה איחור" לאחים הגדולים שלו.

7.  הוא עבד עם בולדווין כבר בסדרת סרטי האנימציה "מדגסקר". בולדווין היה כל כך מוצלח גם באלתור שורות שלא נכתבו בתסריט שמקגרף שריין לו מקום בסרט החדש.

8. בולדווין השתמש בניסיון שלו עם הדמות של ג'ק דונגי בקומדיה האהובה "רוק 30" ושאל ממנו מחוות עבור הדמות של הבייבי בוס.

9. כדי להיות בטוחים שהם לוכדים את ההבעות המדויקות של התינוק האנימטורים בילו שעות ארוכות מול קטעי וידאו של תינוקות ביוטיוב.

10. הוא מועמד לאוסקר לסרט האנימציה הטובה ביותר

"בייבי בוס" בבכורה, שבת 10:00 בגרסה מדובבת, 17:50 באנגלית, yes5 וב-yes VOD

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *