האנטומיה של גריי: אלה לא החיים שלי

מרינה קיגל מצאה את עצמה מנגבת את הדמעות מול "האנטומיה של גריי". הצטרפו אליה לטור צפייה מרגש במיוחד (זהירות מספוילרים)

שלום, שמי מרינה ושוב בכיתי בפרק של "האנטומיה של גריי". שכחתי להוריד איפור ולקראת אמצע הפרק נראיתי כמו פנדה חביבה עם עיניים נפוחות ואף אדום. ראו הוזהרתם. אני מקווה שהכנתם הרבה טישו, כי זה לא היה פרק קל, ולא בגלל שיחת הטלפון שהשאירה את מרדית' ללא מילים.

זוגות, זוגות – בזמן שמרדית' מנסה להסדיר את הנשימה ולמצוא את המילים אחרי שיחת הטלפון המפתיעה, נראה שכולם סביבה מסתדרים בזוגות: אואן ואמיליה חורשים את המיטות בחדרי מנוחה, אפריל וג'קסון חוזרים לחיים במחסן הציוד הרפואי, קאלי מסיימת דייט מסעיר ונתקלת במבט מופתע של אריזונה שבדיוק צצה בכניסה לחדר המיון. אל תטעו, "אנטומיה" לא הופכת לסבונייה. למרות שהאידיליה הזו נראית מפתה, היא זמנית. אנחנו הרי עדיין לא יודעים מי הייתה האישה שענתה למרדית' בטלפון של דרק. כל ספקולציה לא מצליחה להרגיע את ליבה של ד"ר גריי עד שהיא שומעת את קרקוש המפתחות בדלת הכניסה.

המחלה הזאת – נפגעי תאונה קשה מגיעים למיון, תאונה שקרתה בטעות ופגעה באכזריות בלתי נתפשת בכל מי שהיה מעורב בה. הפוגע הוא גם הנפגע, והוא אבוד בתוך עצמו, כמו שאבדו לפניו רבים אחרים. אלצהיימר הוא מחלה ארורה ששואבת אל תוכה חיים ומחזירה קליפות ריקות וסבל. הרבה סבל. ואפילו אם בדרך נס נמצאת הדרך חזרה, מסתבר שהשכחה עדיפה על הזיכרון במקרה הזה. מי יעדיף לחזור לכלא כזה? לכלוא את הנפש בתוך הגוף, כדי לא להתמודד עם רגשות אשם? ובכל זאת, אולי עוד היתקלות חסרת סיכוי עם השד הנורא הזה הייתה צריכה לקרות כדי לקרב בין מגי לבין ריצ'רד ולתת תקווה? ואיך זה קשור לתשבצים שמגי פותרת כל דקה פנויה?

 

האנטומיה של גריי
האנטומיה של גריי

לחזור להתחלה – מתי אפשר לחזור להתחלה? ומה המחיר? האם ההתרחקות המכאיבה תסתיים בהתקרבות מפתיעה בין קאלי לאריזונה? האם ג'קסון ואפריל מתחילים להתגבר על מות בנם? האם מרדית' תצטרך להתחיל שוב את שורת הניצחונות שלה את המוות, פעם אחרי פעם, כאילו בדרך נס? או שדווקא דרק נמצא שוב בנקודת ההתחלה – בעיר החדשה, בעבודה החדשה? משפחה שבורה, שעדיין לא יודעת שהיא שבורה ניצבת מול משפחה אחרת שקיבלה תקווה לכמה שעות ופתאום התקווה נעלמה מבלי לשוב. אולי ההתחלה היא לפעמים קללה?

https://www.youtube.com/watch?v=f9v4CBQcJ5Y

 

"האנטומיה של גריי 11" משודרת בשני ב 21:15 ב yesDrama

גם אתם עוד מנגבים את הדמעות? בואו לדבר על זה בדף הרשמי של "האנטומיה של גריי".

 

 

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *