האנטומיה של גריי: האסון הבא

אסון חדש פקד את סיאטל ומתמחים חדשים הגיעו לבית החולים. מרינה קיגל אספה את השברים, ליוותה את האפרוחים ומספרת על פרק השבוע של "האנטומיה של גריי"

תמיד כשמשהו גדול ורע קורה, אתה רק מחכה, כדי להתחבא מהדבר הזה בבועה הבטוחה שלך. כמו תמיד, את סיאטל פוקד אסון גדול וגיבורי על החסונים בחלוקים מעומלנים ניצבים בחזית העשייה. עוד פרק בלי דרק, אבל היי, מגיעים המתמחים החדשים, מה שמבשר על התפתחויות מעניינות גם בעונה הבאה המתקרבת אלינו כמו טורנדו או תאונת דרכים רבת נפגעים. זהירות, ספויילרים!
https://www.youtube.com/watch?v=Qz889ndFVoY

 

אפרוחים וברווזים, בואו הביתה

מחזור חדש, טהור ותמים של מתמחים הצטרף ל"גריי סלואן ממוריאל". אין למתמחים החדשים מושג מה צפוי להם, והם אפילו לא יודעים מי הם גריי וסלואן ומיהו ד"ר שפרד. הם מגיעים ומיד מסתחררים בין מיטות המיון לבין זעקות שבר ונהמות של הרופאים בכירים שכבר שכחו איך זה להיות טירונים מבוהלים. כמה מהם ישרדו, כמה יזכו במקום של כבוד במצבת בית החולים ומי יגיעו לרגע בו יקלטו בעצמם טירונים חדשים? מתי הם יקלטו שד"ר אדוארדס קשוחת המראה, היא בסך הכול עוגיית חמאה רכה מבפנים?

חתונה לבנה?

יום החתונה של ד"ר וובר וד"ר אייברי הגיע. האוכל מוכן, השמלה ממתינה, גם הטוקסידו. אבל כמו בכל חתונה כמעט לאורך כל שנות הסדרה, יש אורח לא קרוי. הפעם מדובר באירוע רב נפגעים. גם בסיבוב הנוכחי הגורל לא פוסח על הפאואר קאפל החדש.  אין רע בלי טוב ויש מי שמרוויחים מעדן סרטנים וקיש גבינה יוקרתי מדחיית החתונה.

לא בלי אחי

חתול שחור וגדול עובר בין מרדית' לבין אמיליה. עלבון שהוחזק כל כך הרבה זמן בבטן, השתחרר ברגע אחד כמו קפיץ מטורף, שהעיף כל דבר שנקרה בדרכו. האשמות  קשות מתרכזות לוויכוח בין שתי הנשים הקרובות האלה, שספגו מכה אנושה וליבותיהן שבורים לרסיסים. כי מי יכול לפגוע בנו הכי קשה, אם לא האנשים הקרובים לנו ביותר? נדמה שדווקא הקרבה הזו, בין שתי הנשים שחלקו קורת גג ואיבדו ביחד את היקר להן מכל, גורמת לרגשות הקשים להתרכז ביניהן.

הגיבורה החדשה

משהו עובר על אפריל מאז שחזרה משדה הקרב. קליפה קשיחה ובלתי נראית כמו עוטפת אותה. נראה כאילו שבמקום עמוד השדרה שלה, הושתל ציר מתכתי שגורם לשבריריות שלה להיעלם. מה שלא הורג מחשל, אך בשעה שלאפריל נוח עם המהות החדשה שלה, ג'קסון דווקא מרגיש איתה אבוד. האם יחסיהם יתחשלו בעקבות השינוי, או שהוא יקרב אותם לסופם?

ושאלה לסיום: האם מישהו יכול לחקור את ראש העיר סיאטל על כל המחדלים שקורים בעיר במשך 11 השנים האחרונות?

"האנטומיה של גריי 11" – פרק הסיום ביום שני ה 18.5 בשעה 21:15 ב yesDrama וב yesVOD

רוצים לדבר על זה? בואו לדף הפייסבוק הרשמי של הסדרה בישראל!

 

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *