האנטומיה של גריי: הבוקר שאחרי

דרק חזר הביתה, האם זה אומר שהכל שב לקדמותו? כמו תמיד ב"האנטומיה של גריי", אין רגע של שלווה. מרינה קיגל כותבת על פרק חדש ומסעיר בבית החולים הלוהט בעולם

את יכולה לקום בבוקר מבורכת ולהרגיש שהחיים שלך פשוט מושלמים. יש לך משפחה אוהבת ותומכת, עבודה מעניינת וחברים. אבל מספיקה תקרית מצערת אחת, מהירה כהינף של אזמל בידו של מנתח והנה – התמונה המושלמת מתנפצת לרסיסים. פרק חדש, אתנחתא שמנסה להרגיל אותנו למצב הקיים. זהירות, ספויילרים.

האנטומיה של גריי
האנטומיה של גריי

חזרת פתאום, הנה אתה בבית

דרק חזר הביתה, הדברים מסתדרים, הילדים מאושרים, ולמרדית' יש זמן איכות עם כוס הקפה שלה במרפסת. היא מאושרת כל כך שהיא אפילו לא מסוגלת לשמור את זה לעצמה (כפי שקורה בדרך כלל). אולי זה סימן לבאות במערכת היחסים שלה עם מגי? כך או כך, ד"ר גריי מאושרת וזה לא מובן מאליו. הבעיה היחידה היא שכנראה שבמוקדם או במאוחר – האושר צפוי להתחלף ביגון והיגון יתחלף בצער ובתחושת חוסר אונים.

היא לא כבדה, היא אחותי

ואם כבר מדברים על אחיות, גם בגזרת אמיליה ודרק אין רגע של שקט. מה תגיד כשאחותך הקטנה היא גם הבוסית שלך? לא בעוד משחק ילדים, אלא בחיים האמתיים. אמיליה מנהלת עתה את המחלקה הנוירולוגית, אחד התפקידים הנחשקים בבית החולים שדרק ויתר עליו מרצונו כשמיהר לעזוב לוושינגטון. בעבר מצבים כאלה בין השנים הובילו לפיצוץ ביחסים, לעלבונות ולבריחה של כל אחד מהאחים שפרד לפינה שלו. הפעם זה שונה. אמיליה בוגרת יותר ולא מקפצת משמחה לאיד כשאחיה הבכור מבצע את ההוראות שלה. גם דרק הבין את סדר העדיפויות הנכון לדברים בחייו.

כולם היו בני

שוד שהסתבך גובה קורבן אחרי קורבן. מפקד יחידת משטרה מחפש נחמה ומוצא אותה במקום הכי פחות צפוי (או שאולי פשוט שכחנו מה יש לנו ביד). אם לשני בנים מוצאת את עצמה נשאבת לתוך בור שחור ללא תחתית, אבל מצליחה להיאחז בגבעול דקיק של תקווה חדשה. כולנו מחפשים שלמות, אבל לפעמים אנחנו חייבים לדעת לעצור, להפסיק את החיפושים ולהסתפק במה שיש. כי גם במקום הכי הנמוך שלנו, אנחנו עדיין יכולים להיות עם ראש מורם והבזקים קטנים של תקווה. גם אם הכול נראה אבוד. גם אם חשבת שאין יותר טעם לחיות. כי התקווה תמיד מתה אחרונה.

"האנטומיה של גריי 11" – שני, 21:15 ב yesDrama, yesVOD

רוצים לדבר על זה? בואו לדף הפייסבוק הרשמי של הסדרה בישראל!

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *