האנטומיה של גריי: זה לא נגמר, זה רק הסוף

אחרי פרידות שוברות לב, גילויים משמחים, המון דמעות וחיוכים, מרינה קיגל סוגרת את קופסת הטישיו ונפרדת מ"האנטומיה של גריי 11". הצטרפו אליה!

 

לומר את האמת, בתחילת העונה הייתי סקפטית. לא תיארתי לעצמי ששונדה ריימס תצליח לשמור על הגחלת במשך 11 עונות רצופות. מה עוד יכול לקרות בבית החולים הלימודי בסיאטל שראה כל כך הרבה? הרי חווינו בו כאב, פצעים, בגידות, דם, מוות, וגם אהבה, תקווה, הצלחות, לידות ובעיקר הרבה הצלות חיים. אז מסתבר שאפשר לחדש לא מעט גם אחרי 11 עונות. גם אם המחיר כבד, הציפורניים כסוסות והעיניים פעורות בתדהמה.

אני רוצה להגיד תודה לכל הקוראות והקוראים על שנתתם לי הזדמנות לחלוק עמכם את מחשבותיי על "האנטומיה של גריי" והחיים. ועכשיו, בפעם האחרונה – זהירות, ספויילרים!

משפחה גדולה

תודו, ציפיתם לסוף עונה מטריף חושים? עוד אסון טבע, התרסקות מטוס, טביעה, הצפה או שריפה? אבל אחרי ארבעה פרקים שהפכו את תאי העצב שלנו לחוטים מתוחים, דווקא סוף מפייס גרם לי להיאנח בנחת. אחרי עונה כזאת מגיע לכולנו לקחת אוויר, רצוי בלי להיעזר במכשיר ההנשמה.

אז סימן טוב ומזל טוב לזוג הטרי וובר-אייברי, מזל טוב לאלכס וג'ו על הלופט החדש. עצוב לנו על ג'קסון ואפריל (אם כי אנחנו מאושרים כי העיניים של הג'ניג'ית הכי קשוחה מנצנצות שוב!). מאגי פירס, ברוכה הבא למשפחה גדולה בהפרעה. גילית שהורייך מתגרשים – זה כנראה דבר קטן ופעוט בהשוואה למה ששונדה מתכננת לך בעונות הבאות.

דם חדש

ובכלל, מאזן הכוחות השתנה. אחרי לכתו של דרק בטרם עת, קשה מאד למלא את החלל שנפער בלבבות של הגיבורים ושלנו. עונה 12 זקוקה לדם חדש, בדמות המתמחים החדשים, פעורי הפה, בעלי הידיים רועדות ומבטי הערצה אל המדריכה החדשה שלהם – ד"ר אדוורדס. ביום הראשון שלהם בבית חולים הם קיבלו הזדמנות לפשל בצורה איומה, אך גם לכפר על כך בכל הכוח ובהתאם ליכולותיהם. ואחד מהם, ד"ר דה-לוקה, כבר סומן ע"י חברות לאזמל כחתיך לוהט. זה היה ברור, כי הוא גרסה צעירה ורעננה של ד"ר סלואן זצ"ל.

קלף הבעל המת

ללא ספק, זהו קלף חזק. אבל חשוב לציין שמרדית' משתמש בו רק למקרה הצורך. השגרה שלה רוויה בשעות חדר ניתוח מרגע שחזרה לעבוד ולגור בבית הישן שלה ושל דרק. ביתם המשותף של מר-דר צבר לא מעט זיכרונות טובים ונעימים שמכאיבים עכשיו. ביתה הישן של אליס גריי תמיד נשאר אי שם ברקע, כאילו המתין כל השנים האלה שהילדה תחזור אליו עם משפחתה. כי כמו שכבר גילינו – הקרוסלה אף פעם לא מפסיקה להסתובב.
https://www.youtube.com/watch?v=YgeJ51GDew0

ומה צופן העתיד

מה צופן העתיד למרדית' ולמשפחתה, לאחות החדשה שגילתה העונה, לזוג החדש ולזה שנפרד, למתמחים החדשים ולמומחים הוותיקים? אין לדעת, אך דבר אחד בטוח – לא יהיה משעמם!

"האנטומיה של גריי 11" – כל הפרקים מחכים לכם ב yesVOD

רוצים לדבר על סיום העונה? בואו לדף הפייסבוק הרשמי של הסדרה בישראל

 

תגובות

תגובה אחת ל“האנטומיה של גריי: זה לא נגמר, זה רק הסוף

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *