האנטומיה של גריי: לחתוך (לא רק) את השקט בסכין

אם יש דבר אחד שלמדנו השבוע מ"האנטומיה של גרי", הוא שלא כדאי להכניס את כלי המטבח לחדר המיטות. מרינה קיגל צפתה בפרק ומביאה כמה אמיתות חותכות

הפרק התחיל באווירת לאבי-דאבי מתקתקה במשפחת שפרד-גריי. אפילו הגילוי המרעיש על הרומן בין אמיליה לאואן לא הצליח להרוס למרדית' את האווירה. טוב, היא עוד לא ידעה עם מה גיבורי הסדרה בחלוקים הלבנים הולכים להתמודד במהלך היום, וזה היה יום לא רגוע בכלל.
https://www.youtube.com/watch?v=Pr4E94Ql6h8

הצלצול הגואל

זוכרים שלפני כמה פרקים מאגי הזמינה רדיולוג חתיך לדייט? אחרי הדייט, הבחור ממאן להתקשר. מאגי הטרודה מתייעצת באלכס רודף השמלות בדימוס, אבל כאין לו עצה מועילה היא מחליטה לפעול בעצמה. התוצאה היא כמה רגעים מביכים ביותר, שמשקפים צדדים לא מחמיאים באישיותה של מאגי. מה היא תעשה עם זה? חכו ותראו.

האנטומיה של גריי
האנטומיה של גריי

תשובה חותכת

ד"ר אדוארדס, המתמחה המתולתלת עם עיני האיילה מתלבטת באיזו התמחות לבחור. התשובה מגיעה  באופן מפתיע בדמותה של פרופ' אייברי, אורולוגית בעלת שם ו…האימא של האקס. איך זה קורה? בזכות אפריל, שמזמינה את חמותה לטפל במקרה של איבר מין שנכרת על רקע רומנטי. האתגר הפאלי הופך עבור אדוארדס המתוקה לרגע מכונן ומספק פתרון יצירתי להתלבטות שלה. המלצה גורפת – היזהרו עם סכיני מטבח בחיי האהבה, כי כאשר הגבריות נפגעת, כל דבר הופך ליותר מאתגר.

האנטומיה של גריי
האנטומיה של גריי

קרב חתולות בחלוקים

כוכבת האורתופדיה וכוכבת הנוירולוגיה מטפלות ביחד בפציעת עמוד השדרה. כל אחת מהן מנסה להצטיין בתחומה ולהטות את המקרה אליה, עד שד"ר האנט, הרופא הראשי, מתערב לטובת אחד מהצדדים. התוצאה – ניתוח שיוצא מכלל שליטה, מסכן את כל המעורבים ויתכן שעוד יהפוך לתביעה שמנמנה. אפשר להתנחם בכך שברגע הנכון, אחת הכוכבות ידעה לקפל את האגו שלה ולפנות לעזרה, כך נמנעה הידרדרות נוספת.

האנטומיה של גריי
האנטומיה של גריי

כשמערבבים ביזנס ופלז'ר

ברגע שאמיליה ואואן התנשקו בפעם הראשונה – ידענו שזה לא יהיה סיפור אהבה פשוט. מצד אחד ניצבת מרדית' המלאכית השומרת, גיסתה של אמיליה שדואגת שאואן לא ייפגע מאישה אחרת (צוואתה של כריסטינה). מצד שני, התשוקה הבוערת בין השניים גורמת לשינויים נוירולוגיים קבועים, אם לדבר בשפה רפואית יבשה. או, אם נשתמש בשפת בני אנוש רגילים – האהבה גורמת לנו להפסיק להיות אובייקטיביים אחד כלפי השני. האם הם יצליחו להתגבר על המכשולים ולהמשיך לעבוד יחד מבלי לוותר על האהבה? נגלה בפרקים הבאים.

"האנטומיה של גריי 11" – שני, 21:15 ב yesDrama  וב yesVOD

רוצים לדבר על זה? בואו לדף הסדרה הרשמי בישראל!

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *