האנטומיה של גריי: קופסה שחורה

התרסקות מטוס מזכירה לרופאים הלוהטים תאונה גורלית ומעלה דאגה חדשה. מרינה קיגל נכנסת לקוקפיט וכותבת על פרק השבוע של "האנטומיה של גריי". זהירות, ספוילרים!

פרק השבוע של "האנטומיה של גריי", כמו התרסקות המטוס שעמדה במרכזו, היה מחזה מחריד שאי אפשר להסיר ממנו את העיניים. מטוס קל איבד גובה מעל סיאטל ופגע בקבוצת יוגה לאימהות הריוניות שבדיוק עשתה את "ברכת השמש". תודות לגיבורי העל בחלוקים הלבנים המצב נותר בשליטה, אבל זיכרונות מהתרסקות מטוס אחרת, טראגית בהרבה שהתרחשה לפני פחות משנתיים צפים ועולם. אבל קודם – אזהרת ספוילרים!

בוא נפזר את מסך הערפל  – אחרי הבהרת מצב היחסים בין אמיליה לבין אואן בפרק הקודם (שבעצם רק סיבכה את העניינים), הם שוב מוצאים את עצמם בעמדות מנוגדות. היא רוצה פאן, הוא רוצה מערכת יחסים רצינית. לה אין מה לתת ולכן גם הוא מחליט לסרב. אבל הוא הבוס שלה וזה רק עניין של זמן עד שיתרחש במסדרונות גריי-סלואן ממוריאל ריב אישי קולני שמחופש בצורה לא משכנעת לוויכוח מקצועי. השלדים בארון של אמיליה צעדו החוצה לפני כמה שבועות. עכשיו הגיע הזמן לשחרר גם את השלדים של אואן.

האנטומיה של גריי
האנטומיה של גריי

אהבה בשחקים – זוג מאוהב, טום וקייט, יצא בדייט הראשון שלו לטיסה במטוס הקטן של טום. כשמדובר ב"האנטומיה של גריי", אפשר לנחש כיצד זה יסתיים. במהלך הטיסה טום לא חש בטוב, איבד את השליטה על הכידון ואת השאר יוכל לספר לכם ד"ר ריצ'רד בתוספת כמה שכבות של פרטים עסיסיים. אם תרצו, הוא יספר לכם את זה שוב ושוב, כי לא בכל יום נמצאים במרחק פסיעה מהמוות. האם הזוג המאוהב ישרוד? האם התשוקה שהתלקחה לה בין העננים תעמוד בהתרסקות? ענייני החיים, המוות והלב, בידיהן המסורות של מאגי, מירנדה ומרדית'.

להחזיר את הגלגל – זה כל כך לא פייר. זה פשוט לא הגיוני. ובכל זאת, פעם אחר פעם, דברים רעים קורים לאנשים טובים. לשאר הסובבים לא נותר אלא לנשום לרווחה על כך שהם נותרו בינתיים ללא פגע. אנחת הרווחה נמשכת רגע קצר בלבד, כי אחריה צצים רגשות אשמה. האם התחושה הרעה מבשרת על אסון קרב, או שבקרוב ניתן יהיה שוב לחוות הקלה? שבוע ארוך של ציפייה בחסות שונדה ריימס מצפה לנו לפני שנגלה את התשובה.

"האנטומיה של גריי 11" – שני 21:15 ב yesDrama  וב yesVOD

חייבים לדבר על זה? בואו לדף הפייסבוק הרשמי!

 

 

 

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *