האנטומיה של גריי: רעידת אדמה

הפרק החדש של "האנטומיה של גריי" טרף את הקלפים והטריף את החושים. מרינה קיגל עושה סדר באיברים וברגשות, בטור צפייה שבועי

חשבתם שאחרי הפרקים האחרונים שהיו מלאי דרמות ומתח, המצב הולך להירגע? אז חשבתם. בעצם, בפרק השבוע של "האנטומיה של גריי" קיבלנו צמד חמד – גם דרמה רפואית מותחת בעקבות אסון טבע שפוקד את סיאטל, אפשרות לאיחוד משפחתי מחודש וגם: לא אחד, אלא שני זיווגים רומנטיים – הראשון מפתיע, השני פחות. כל אלה ברקע תובנה מאד חשובה של מרדית'. זהירות, ספויילרים מרעידים!

אואן – כשאתה בחדר מיון, גם אם ד"ר קפנר חזרה לתפקד ועכשיו המצב פשוט חייב להירגע, כל צלצול טלפון עלול לדרוש הגשת עזרה רפואית דחופה. ומה לגבי עזרה רפואית דחופה בטלפון? חשבתם שלהסביר להורים בטלפון איך פותחים חשבון פייסבוק, זה מסובך? עכשיו תחשבו על איך מסבירים לילדה בת 11 שרק היא יכולה להציל את חיי אמה, עד שיגיע המסוק המיוחד.

https://www.youtube.com/watch?v=fuy5ziDG1d0

בן – ההתמחות בכירורגיה פלסטית עבור בן היא לא רק קידום מקצועי, אלא גם ניסיון להבין ולהשלים עם ההחלטה של אחיו, כלומר, אחותו. מצד אחד בן מתמודד עם מירנדה, שלא מרפה ודורשת ממנו ליצור קשר ולגשר על הפערים. מצד שני עומד ג'קסון, שכבר מזמן הפך משוליה של ד"ר סלואן (זכרונו החתיכי לברכה) לרופא מומחה, כירורג פלסטי מוביל בתחומו. ג'קסון מלמד את בן על קבלת ההחלטות הקשורות למראה החיצוני. האם בכל מחיר עושים ניתוח להגדלת חזה? האם בתיקון של מחיצת האף יש יותר מצורך אסתטי? בן עדיין עומד על שלו, אך לא נראה שזה ימשך זמן רב.

מגי – גם כשהקריירה משגשגת, החברים תומכים והמשפחה מחבקת, יש דברים שגורמים למגי להרגיש כמו הכבשה השחורה בעדר. הפעם מדובר בעדר של רווקים ורווקות. מגי לא משדרת על התדר הרגיל של חיפוש בן זוג, להבדיל מרוב הרופאים בסלואן-גריי (ומי שראה את הפרק מבין למה הכוונה). מגי לא מחפשת בן זוג ויש סיבה מאד טובה לכך. טובה, אך לא הגיונית. האם יימצא מישהו שיגרום לה להתגבר על עצמה ואף לעשות את הצעד הראשון?

האנטומיה של גריי
האנטומיה של גריי

 

מרדית' – רוכבת על גל ההצלחה ומגשימה את חלומו של כל מנתח – אף חולה "אבוד", אף מקרה מוות כבר במשך כמה חודשים. זה מעורר קנאה וסגידה. מה מרדית' עצמה חושבת על זה ואיך זה קשור לכך שאלכס סוף סוף הצליח, כנראה, להיכנס לנעליה הגדולות של כריסטינה?

https://www.youtube.com/watch?v=G7kDH7Nqb7A

"האנטומיה של גריי 11" משודרת בכל שני ב 21:15 ב-yesDrama

רוצים לדבר על זה? בואו לדף הרשמי של "האנטומיה של גריי" בישראל!

 

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *