האנטומיה של גריי: תנו לה ללכת

איך ממשיכים אחרי אובדן כה קשה? מרינה קיגל צפתה בפרק השבוע של "האנטומיה של גריי" ואספה את השברים. הצטרפו אליה!

מה עוד אפשר להגיד, על מה עוד אפשר לדבר אחרי האבדה הגדולה שספגנו בשבוע שעבר? הפרק הכפול שראינו השבוע התחיל באנחה כבדה, צער ודמעות, בכל זאת הצליח להכניס בנו תקווה. כל אחד מתמודד עם אבל בדרך שלו, לא?

האנטומיה של גריי
האנטומיה של גריי

 

שלום, אני נוסעת

מרדית' אפילו לא נפרדה מאף אחד. באישון ליל, כמו גנבת, היא חוזרת על מה שהיא ראתה בגיל צעיר, כשאמה העירה אותה בחושך כדי לגרור אותה החוצה אל הלא נודע. אז היא הייתה ילדה בלונדינית קטנה ועצובה, אבל עכשיו היא כבר אימא. האם היא תעשה את הטעויות של אליס גריי ותחליט לנתק את הקשר עם כל קרוביה לתמיד, או שתצליח לשבור את דפוס ההתנהגות הישן והפגום?

האנטומיה של גריי
האנטומיה של גריי

במלחמה כמו במלחמה

אומרים שהתנהגות של אחרים יכולה להניע אותנו למעשים דומים. אואן מחליט לחזור לשירות פעיל, להריח דם, להתמלא באדרנלין. והוא משכנע את אפריל לנסוע אתו. אפריל הקטנה והשברירית, אבל בעצם קשוחה ואצילית עד אין סוף, מתמודדת עם אבל כפול. היא מלאת צער לא רק על דרק, אלא גם על בנה הקטן, "הבודהה", כפי שהם קראו לו אז, באותו אולטרה סאונד גורלי. אפריל בוחרת להתרחק מהכול כדי להעניק מעצמה לילדים קטנים אחרים, במדינה זרה ומפחידה, תחת אש אויב. אש שתצרוב בה ובאואן צלקות חדשות כדי קצת להשכיח את הצלקות הקודמות.
https://www.youtube.com/watch?v=hDWXluUnkno

צוחק מי שצוחק אחרון

דווקא אמיליה מפגינה קור רוח. כלומר, היא לא מפגינה שום דבר מלבד התמכרות טוטאלית לעבודתה. היא גרה בבית חולים, הופכת לעוד יותר צינית ועוקצנית ומזכירה את אחיה המנוח רק כחלק מבדיחות שחורות. היא מתמודדת, אבל כמו תמיד, אמיליה חשה שהיא לבד במערכה. האם היא פשוט לא נותנת לכל הצער להיכנס אל תוכה כדי לא להישבר או שמא הוא נמצא שם, והיא פשוט לא נותנת לו לפרוץ החוצה?

האנטומיה של גריי
האנטומיה של גריי

הקרוסלה ממשיכה להסתובב

עונות השנה חולפות, חולים חדשים מגיעים אל בין כותלי "גריי סלואן" (אגב, אתם חושבים שבקרוב יתווסף לשם גם "שפרד"?), חולים ותיקים עוזבים, כל אחד בדרכו שלו, השיחות שמתנהלות בין מירנדה לבן נותרות כשהיו, אלכס ממשיך לאכול פיצה, לשתות בירה ולחייג למרדית' שנעלמה באובססיה מטורפת. הכול אותו דבר לכאורה. אך גם לא. אפשר לשנות דברים בנגיעה אחת קטנה. אתם תראו.

האנטומיה של גריי
האנטומיה של גריי

נ"ב: דרק אולי הלך, אבל הפלאשבקים נשארו.

"האנטומיה של גריי 11" משודרת בכל שני ב 21:15 ב yesDrama  וב yesVOD

רוצים לדבר על זה? בואו לדף הפייסבוק הרשמי!

 

 

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *