"הבחורה החדשה" מציגה: המדריך לשותפים לדירה

כבר שש עונות שהם משגעים אחד את השני, מתאהבים ונפרדים ובכל זאת ממשיכים להיות שותפים וחברים. לקראת העונה החדשה (27.5, yesComedy), פלורה צפובסקי מנסה לפצח את הסוד שלהם

"הבחורה החדשה" חוזרת ב-27.5 לעוד עונה רוויית דרמות חמודות, אי הבנות מקסימות ורומנטיקה מעוררת קנאה. שמידט וסיסי אמורים אמנם לעבור לבית שלהם, עכשיו כשהשניים זוג נשוי, אך כל יתר החברים נשארים בלופט הנצחי. מה למדנו מהם, במרוצת השנים, על מגורים משותפים ועד כמה חייהם הנינוחים קרובים למציאות? לקראת עליית העונה השישית הגיע הזמן לבדוק.

1. המסיבה הטובה ביותר היא מסיבת בית, ואף אחד לא מוזמן – ניק, ג'ס ויתר החברים מעולם לא מפספסים הזדמנות לחגוג – העניין הוא, שלצורך כך הם בקושי יוצאים מהבית. ארוחות עם ההורים של השותפים, משחקי True American שזר לא יבין, מסיבות פיג'מה ויתר הפקות ענק לדיירי הלופט בלבד הן עניין שבשגרה, כשהן הופכות את החיים יחד לפסטיבל אחד גדול. לא מציאותי? בפעם הבאה שתמצאו את עצמכם בטורניר Settlers of Catan ביתי, היזכרו נא בסדרה שנתנה את הטון.

via GIPHY

 2. שותף חובב DIY הוא שותף טוב – בניגוד לסיוט המצוי של כל אדם שפוי, חברי הסדרה אוהבים את שותפיהם יצירתיים, פעילים ועמוסים בפרויקטים תלושים ומצחיקים. משיגעונות ה-DIY והנגרות של ג'ס ועד לפרויקט הבולונז של ניק ("אני שם ברוטב מיונז, משם הבולונז קיבל את שמו!" הודיע האחרון באחת העונות וגילה לכולם את הסוד המשפחתי), אין יום שמישהו בלופט לא עוסק בתחביב חדש ומלכלך. אם להשאיר בצד גורמים מטרידים כמו ריחות במטבח או שבבי עץ בסלון, מדובר ברעיון חמוד בסה"כ.

via GIPHY

3. המפתח לחיי שותפות מוצלחים הוא גימיקים – צנצנת 'דוש' בה שמידט האגואיסט הפקיד לא מעט שטרות מאז תחילת הסדרה. סלפיז מבוימים עם קונפטי של ווינסטון וסיסי. הכתובת "אתה חייב שכר דירה" בטוש שחור על בטנו העירומה של ניק. אחד הלקחים הכי שימושיים שניתן ללמוד מהסדרה הוא, שהתמודדות עם חיי שותפים היא תרגיל בלתי פוסק ביצירתיות וחוש הומור. למה לריב כשאפשר ליצור פלקט צבעוני שמציע פשרה או לפצוח בריקוד ושירה, כמו שג'ס עושה לעיתים קרובות, במטרה לקרב לבבות? 

via GIPHY

4. האלטרנטיבה: בר שכונתי – מאז ימי "חברים" לא נראתה על המסך הקטן קבוצה של אנשים בוגרים שכל כך נהנית לבלות יחד. "הבחורה החדשה" היא קומדיית "חבורה" בכל מובן אפשרי, והנכונות של דמויותיה להעביר שעות על גבי שעות זה עם זו מעוררת השתאות של ממש. כשהם לא שורצים בלופט רחב הידיים, החבר'ה זולגים לבר ששמידט וניק רכשו, ושם – כשסיסי או ניק מאחורי הבר ווינסטון שוב מתחבט בבעיות זוגיות מצידו השני, מתרחשת חצי מהעלילה. נראה שמי שמצא את השותפים האידאליים ישמח להיגרר אחריהם לכל מקום, כל עוד המקום הוא הבר הקבוע, זה עם החשודים הקבועים והטאפט המוכר.

via GIPHY

5. כל המרבה הרי זה משובח – כמה דיירים יכולה הדירה של ג'ס וחבריה להכיל? מסתבר שלא מעט. מושאי אהבה באים והולכים (כולל אחת, מייגן פוקס, שחוזרת לחרוך את המסך גם העונה), הורים באים להתארח, והחלל מקבל את כולם בזרועות פתוחות. זוהי אחת הסיבות שזו אחת הקומדיות המצליחות של FOX אי פעם – בפני הטייק הנאיבי והמתוק שלה על המציאות פשוט אי אפשר לעמוד.

"הבחורה החדשה", עונה 6, מה-27.5 ב-yesComedy

בואו לדבר על זה בדף הפייסבוק של הסדרה

תגובות

‏2 תגובות ל“"הבחורה החדשה" מציגה: המדריך לשותפים לדירה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *