"הטובות לקרב": 7 דברים שאנחנו אוהבים בדיאן לוקהארט

הקשיחות, המורכבות והסטייל – עורכת הדין המבריקה שלמדנו לאהוב בסדרה הנפלאה "האישה הטובה" חוזרת לחיינו עם "הטובות לקרב" מה-20.2 ב-yesVOD ומה-21.2 ב-yesDrama בשעה 22:00

1. כריסטין ברנסקי – לא ניתן לדמיין את דיאן מגולמת על-ידי אף שחקנית אחרת, אחרי שברנסקי המופלאה הכתיבה את התפקיד בעצמה. ברנסקי בת ה-64, זוכת פרסי אמי וטוני, יצרה דמות מרשימה ומעוררת הערצה, מלאה בקונפליקטים פנימיים ובניואנסים אנושיים ומרגשים – כל זה לצד איכויות של הומור מדוייק. איזה כיף שהיא חוזרת אלינו (הופעות אורח במפץ הגדול זה ממש לא מספיק)!

2. הסטייל – בואו נודה בזה, קלאסה זה השם השני של הגברת לוקהארט. מעטות הדמויות הטלוויזיוניות העכשוויות שמשתוות לרמת האלגנטיות שלה – החל מהיציבה המוקפדת, דרך האינטונציה המעודנת, וכמובן עד הביגוד והאקססוריז בטוב הטעם היוקרתי. עם כל אהבתנו לאלישיה האגדית, תמיד היה יותר כיף להסתכל על דיאן בכל הנוגע לאופנה. 

via GIPHY

3. שורות המחץ האייקוניות – חדות הדיאלוגים משמשת כאחת מנקודות החוזקה הבולטות של הסדרה האם, ודיאן המתוחכמת ובעלת הידע הנרחב הרוויחה בתחום הזה במיוחד. היא לעולם לא משתמשת במילה אחת מיותרת, מגיבה בזריזות ובשנינות, ומנסחת את משפטיה המחושבים היטב באלגנטיות התואמת למראה שלה. 

via GIPHY

4. היא דמות מורכבת – "האישה הטובה" הצטיינה בכתיבת דמויות מורכבות בזהה לבני האדם המוכרים לנו מהמציאות, ולא הציגה אפילו דמות אחת שמבטאת רק שחור או לבן. יוצרי הסדרה, זוג התסריטאים מישל ורוברט קינג, מצאו אלפי גוונים של אפור להעניק לכל דמות, מבלי לאבד את המהות הייחודית שלה. המורכבות הזו מתגלמת להפליא בדיאן, שהיא מצד אחד מחושבת וקרה, ובאותה נשימה רודפת צדק רגישה, ותמיד מסקרן לראות איך היא תגיב למצבים אליהן נקלעת, ואיזה טריק חדש היא מכינה מתחת לשרוול.

5. היא אשת עסקים מבריקה – דיאן הוכיחה פעם אחר פעם שהיא יודעת לקרוא את המפה כמה צעדים קדימה. למרות שכולם הצליחו להערים על כולם לאורך השנים, והיא נתקלה בלא מעט מכשולים ומפולות, דיאן כמעט תמיד יצאה בסוף עם ידה על העליונה. 

Pilot -- Episodic coverage of THE GOOD FIGHT. Pictured: Christine Baranski as Diane Lockhart, Rose Leslie as Maia Rindell. Photo: Patrick Harbron/CBS ©2016 CBS Interactive, Inc. All Rights Reserved úîåðåú ôø÷é äñãøä: äèåáåú ì÷øá òåðä 1 (2017) òåðä 1 - ôø÷ 1 *** Local Caption *** äèåáåúì÷øá1 äèåáåúì÷øáòåðä1 äèåáåúì÷øáò1ô1

6. היא מתעלת את כישוריה לטובת הכלל – דיאן תמיד מחפשת דרכים לנצל את כישורי עריכת הדין יוצאי הדופן שלה כדי להגן ולקדם את האג׳נדה החברתית-פוליטית שלה, במיוחד בתחומי ההפלות והנשק,וזכויות הנשים.

via GIPHY

7. למרות הכל, היא חברת אמת – על אף אינספור התככים והיחסים הסבוכים המתחוללים במסדרונות לוקהארט-גרדנר (על סך שלל השמות השונים שהמשרד נשא במהלך העונות), דיאן הצליחה להוכיח את עצמה כחברה טובה ובעלת סימפטיה כנה. לא נשכח איך היא סייעה ליקירנו וויל כשהסתבך, ורשיונו לעריכת הדין כמעט נשלל ממנו, וכמה כיבדה אותו לאחר מותו. למרות שברגעים רבים היתה אנוכית, וכמו כולם, דאגה בעיקר לאינטרסים של עצמה, ברגעי האמת, דיאן הוכיחה שמעל הכל, היא אנושית.

via GIPHY

"הטובות לקרב" מה-20.2 ב-yesVOD ומה-21.2 ב-yesDrama בשעה 22:00

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *