"הכי גרועים שיש": תכירו את השחקנים שמאחורי הדמויות!

הקומדיה האדג'ית חוזרת לעונה רביעית – וזה בדיוק הזמן להכיר קצת יותר טוב את השחקנים שהופכים אותה לממתק ביזארי וממכר

בעונה הרביעית – "הכי גרועים שיש" משחקת במגרש מוכר. אחרי 3 עונות משובחות, היא צברה לעצמה מספיק קהל נאמן שיודע להעריך אותה, על כל מוזרויותיה. היא כבר לא צריכה להתאמץ להרשים את המבקרים, או לנסות לגרוף רייטינג מקהל רחב יותר. היא שולית מספיק כדי להמשיך ולהעז לבנות עלילות משונות, עמוקות ושטחיות בו זמנית, ולהביט מקרוב על כמה מהדמויות הכי יוצאות דופן על המסך. את הקרדיט לבניית הדמויות צריך לתת לא רק ליוצרים ולכותבים, אלא גם לשחקנים – רובם אנונימיים למדי – שעושים בסדרה עבודה משובחת. אז הנה כמה דברים ששווה לדעת עליהם:

כריס גיר הלא הוא ג'ימי שייב אוברלי גיבור הסדרה, הסופר האנגלי המבריק אך מעצבן, הוא אכן הפתעה-הפתעה, אנגלי. זה התפקיד המרכזי הראשון בקריירה שלו, ובעבר יכולתם לראות אותו בין השאר ב"אחים לנשק" בדמות זוטרה של חייל… גרמני. לצד המשחק הוא מפתח גם צד מוסיקלי – לדבריו הוא אהב מאוד בעבר את ניו קידס און דה בלוק ואפילו היה חבר בלהקת בנים בשם פריסקו. ברמה האישי הוא נשוי ואב לילד. וחוץ מזה הוא אוהב נגרות.

איה קאש בתפקיד הנפלא של גרטשן הנוירוטית/דכאונית/מתוקה/מופרעת היא השחקנית היותר מוכרת בקאסט. היא הופיעה בעבר בתפקידים קטנים בסדרות כמו "משפחה מודרנית", "האשה הטובה", "חדר החדשות" ובסרט "הזאב מוול סטריט". תפקיד גדול יותר אבל קצר מועד היא קיבלה בגרסה האמריקאית הכושלת של "רמזור". היא גדלה כהיפית בקליפורניה לאם משוררת ואב שהופיע בתיאטרון רחוב בעירום. סבתא שלה הייתה אגב כוכבת טניס ענקית. בנעוריה עברה למיניסוטה השמרנית שם למדה ושיחקה בתיאטרון, בהצלחה מוגבלת, עד שעברה לניו יורק. בזווית האישית – היא נשואה, לתסריטאי, ללא ילדים.

כתר דונהיו, לינדזהי בשבילכם, התחילה כתפקיד די משני שתפס יותר ויותר נפח בזכות המשחק המשובח שלה. היא מוכרת בעיקר כזכות היכולות הקוליות שלה –  ושיחקה כאליס בפיץ פרפקט, וגם מדבבת כבר שנים רבות. מקור השם העברי של השחקנית שגדלה בניו יורק מגיע מספר שהוריה אהבו. היא גדלה מגיל צעיר על במת התיאטרון ולמדה בבית ספר קתולי, שם נזירה אותה לא תשכח בחיים אמרה שהיא לא יודעת לשיר.

דסמין בורג'ס מגלם את תפקידו של יוצא הצבא הסובל מתסמונת דחק טראומית – ומצליח לשרטט פורטרט אמין של צעיר מבולבל, מתוסכל, וטוב לב. הוא גדל בשיקגו והפך לשחקן בהצגות ילדים, הפך לסוג של כוכב זוטר בתיאטרון, הפציע לרגע בסדרה "האשה הטובה", וזכה לתפקיד הטלוויזיוני הגדול הראשון שלו בסדרה – והוכיח שהאמון שיתן בו היה ראוי.

"הכי גרועים שיש", עונה 4, ימי ד', 23:00 מה-13.9, yesOh וב-yesVOD כבר מה-7.9

 

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *